Legendy FSO DeAgostini 1:43

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
 Autor 
 2020-10-22 18:25:46

Z cyklu: a mówiłem (sobie) żeby nie zbierać 1:24... Nie no, coś trzeba wybrać...

Legendy FSO
2020-11-29 03:56

2020-10-23 16:26:47

55zł za 1:43? Poje... Chętnie bym wziął te prototypy, ale za taką cenę to ja zostaję przy 1:24 od konkurencji, wezmę z tej serii dwa pierwsze numery bo warszawy pickup nie mam i koniec, to jest na razie test serii, mam rozumieć?

-----------------
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2020-11-28 22:43

2020-10-23 18:26:42

Raczej wszystko wskazuje na test, bo oficjalnie nic się nie dzieje, chociaż ktoś twierdził, że pani z DeA twierdzi inaczej, ale to chyba nic nie znaczy. . Tym bardziej, że już chyba tak bywało. W prenumeracie 45 zł, to już brzmi trochę lepiej. Czy to dużo, to jeszcze zależy od jakości. Jeśli byłaby to jakość KAP, to byłoby na pewno za dużo, szczególnie te 55. Niech sobie nawet i ceny wzrosły. Autobusy kosztują 40 zł, i chociażby ta różnica wydaje się spora.

Jeśli te modele będą znacząco lepsze, to na pewno trzeba się będzie zastanowić np. nad wymianą 125p. Czy będzie garb? Bo jakoś na 100% nie mogę stwierdzić po tym kabriolecie. Cóż, mam nadzieję, że jest jeszcze trochę czasu do zastanowienia się nad tym wszystkim, bo 4 kolekcje na raz np. to chyba raczej jednak nie... Zawsze można uzupełniać w przyszłości.

P.S. Na sąsiednim forum jeden z kolegów pokazał zdjęcie - jest garb... Powiem, że jakby nie patrzeć, to jednak masakra jest...

[ wiadomość edytowana przez: Tomek125 dnia 2020-10-23 23:40:13 ]
2020-11-29 03:56

2020-10-24 15:23:15

Dobre to w tej serii mogą być modele które się wcześniej nie ukazały, jak np. prototypy. Ciekawe czy Polonez Coupe to będzie Coupe, czy samoróbka jak w poprzednich seriach, po zdjęciach wygląda na szyby tej samej długości, ale to może być złudzenie.
Niby płace idą do góry, ale dla mnie 45zł za taki model w 1:43 to duża kwota, mając za dwa razy tyle model w 1:24 który jest porządnie wykonany, a nie z błędami poprzednich serii, skoro robili nową formę pod 125p Cabrio, to mogli ruszyć tę dupę i poprawić maskę.
Dla nie zbierającego wcześniej modeli, ta kolekcja będzie atrakcyjna.

-----------------
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2020-11-28 22:43

2020-10-25 22:38:39

Równo rok temu DeA testowało serię ciężarówek PRL oraz wozów bojowych z II wojny światowej.
Zamówiłem obie serie i po paru miesiącach dostałem te modele za friko

Teraz będzie najprawdopodobniej to samo - za friko można będzie znowu dostać parę modeli

Chętnie na wiosnę przygarnę tą Warszawę, Fiata i co tam mi jeszcze wyślą

Póki co - do tej pory serie z zeszłorocznych testów jeszcze się w "regularnych seriach" w kioskach nie pojawiły... Więc pewnie i tutaj "Prototypów z FSO" raczej w "normalnej serii" przez najbliższe lata nie zobaczymy...

Ciekawe, co jeszcze DeA wymyśli - bo testuje i testuje kolejne serie w 1:43. Ciekawe, czy coś z tego będzie...

Gdzieś było kiedyś podane, że od testu do regularnej serii mija 2 lata - jeśli tym razem tak będzie, to za rok były by ciężarówki i wozy bojowe, a za 2 lata prototypy z FSO...

pożyjemy - zobaczymy...
2020-11-15 23:22