Automatyczne ryglowanie drzwi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Potrzebuje informacji w jaki sposób można włączyć opcje automatycznie ryglowanych drzwi przy chyba prędkości 15km/h. Wcześniej to miałem ale po wymianie akumulatora ta funkcja nie działa.
Wiem że większość szuka informacji jak to wyłączyć ale ja mam dzieci i dla mnie jest to bardzo przydatne.
Od razu pisze że jako takiego alarmu nie mam - Corolla Verso II 2004r.
Oczywiście za pomoc zapłacę lub się odwdzięczę. Mogę dojechać do 70km.
  
 
Cytat:
2020-12-02 18:55:53, Pawo pisze:
Witam! Potrzebuje informacji w jaki sposób można włączyć opcje automatycznie ryglowanych drzwi przy chyba prędkości 15km/h. Wcześniej to miałem ale po wymianie akumulatora ta funkcja nie działa. Wiem że większość szuka informacji jak to wyłączyć ale ja mam dzieci i dla mnie jest to bardzo przydatne. Od razu pisze że jako takiego alarmu nie mam - Corolla Verso II 2004r. Oczywiście za pomoc zapłacę lub się odwdzięczę. Mogę dojechać do 70km.




Panowie daję 50 zeta (przelew, blik na telefon) za info w jaki sposób mogę włączyć to automatyczne ryglowanie drzwi
Jeden mechanik sprawdzał i stwierdził że u mnie nie ma takiej funkcji ale wiem że była przed wymianą akumulatora. Sprawdzałem kilka sposobów z neta ale żaden nie działa.
Podobno interfejsem tego się nie zrobi tylko kombinacją przycisków w samochodzie.
  
 
Cytat:
2021-04-18 09:22:59, Pawo pisze:
Nikt nic nie wie????