Podnośnik szyby samara lewy przód 4/5drzwi.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupię pilnie podnośnik szyby lewych drzwi przednich 4/5d do samary, bo w sklepach akurat nie ma. Zbliża mi się urlop. Czy są jakieś niuanse z samodzielną wymianą? Tak krok po kroku. Wydaje mi się, że muszę w górnym położeniu unieruchomić szybę. Czy tak? Uszkodzili mi w warsztacie i chcą teraz 200zł za samą wymianę. Wydaje mi się, że to dużo, ale np. za pomalowanie dachu bez blacharki usłyszałem 1000zł. Chciałoby się powiedzieć komuno wróć! A może da się zrobić przeróbkę z podnośnika innych drzwi?

[ wiadomość edytowana przez: klema_young dnia 2021-08-03 18:05:08 ]

[ wiadomość edytowana przez: klema_young dnia 2021-08-03 18:07:26 ]
  
 
Mam pytanie czy da się przełożyć jakoś prawą stronę na lewą tego podnośnika? Czy jest sens i co trzeba by zrobić? No nie ma lewego przodu i już. Ileś razy już zamawiałem i szukałem. Kolejne dostawy i nie ma. Moze ktoś pomoże?
  
 
Czemu nie zamówisz po prostu elektrycznych?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Nie myślałem nawet o tym. Nie wiem jak by to wyglądało, zwłaszcza po wycięciu jakiś szpetnych dziur oraz po zaślepieniu istniejących? Poza tym znowu jakieś źródło pożerające prąd. Jest w ogóle coś preferowanego do samary? Z przeróbkami muszę uważać, bo kiedyś wspominałem, że jest w Tallinie silnik w rozbitej samarce. Już wtedy nie pracowałem w Finlandii, ale zabrałem się raz z kolegami, bo musiałem się stawić na rozmowę (socjal)i wymęczyliśmy ten silnik. Zapłaciłem 500euro + wódka ze 100. Nie jest to jednak taki jak miałem tylko 415. Kilka lat nic nie robiłem i teraz wiosną go założyłem. Pięknie się jeździ, ale wpier...a paliwa tyle, że nawet nie wiem ile i kończę tę zabawę. Na dniach wstawiam z powrotem ten silnik od Zygmunta Stanka z Piaseczna. Będzie po remoncie, bo już mnie i wszystkich pasażerów (gł.żonę) denerwował naprzemienny terkot jego modyfikowanego wałka. Pewnie, że będzie słabsza, ale była znacznie oszczędniejsza. Ja nieraz, żeby sobie szybciej pojeździć tankowałem avgas 100ll u mnie z Rudnik i po wyprzedzeniu zapłonu efekt był zbliżony, ale teraz avgas jest po 10zł, a dało się kupować po 6. Na nim mimo tego spalanie jest mniejsze. Nie wiem o ile, ale widziałem to po zasięgu. Również czuć, że auto "lubi" to paliwo. Pewnie dlatego, że jest ołowiowe.
  
 
Chyba się udało. Podobno mam wysłany ten podnośnik od Russian-Boxers.
  
 
Największy oszust

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
No chyba masz rację! Drugi raz twierdzi, że wysłał do mnie paczkę i nic do mnie nie dociera. Twierdzi, że do mojego miasta czyli Częstochowy może nie być expresowej wysyłki pocztowej. No jaja jakieś. Jeśli coś przyjdzie to teraz boję się odbierać, bo za pobraniem. Policzył sobie 150zł za ten podnośnik. Jest to 2x drożej niż w Jacars, ale tam wciąż czekam, jednak ma dojść podobno na 100%. Byłbym wdzięczny za dodatkowe opinie o tym człowieku.

[ wiadomość edytowana przez: klema_young dnia 2021-08-31 16:42:22 ]

[ wiadomość edytowana przez: klema_young dnia 2021-08-31 16:43:58 ]
  
 
Odebrałem dziś paczkę z tym podnośnikiem lecz dzięki temu, że to był pocztex i często mam z tym kurierem do czynienia, mogłem przed zapłatą zajrzeć do zawartości. Wydaje się, że to ten właściwy. Jednak zamiennik, gdyż nie ma na nim numeru seryjnego. Jest tylko micro logo lada. W każdym razie zaryzykowałem, bo w sobotę będę przekładał silnik i przy okazji wymieni się też podnośnik. Wankel idzie na sprzedaż. Jak ktoś chętny 500euro lub równowartość. Tyle zapłaciłem nie licząc dojazdu w obie strony i demontażu, więc to dobra cena Do soboty godz.11.00 można się umówić na przejażdżkę autkiem i zobaczyć. Odbiór tylko osobisty. Nie wysyłam na żadnych paletach, ani nie pakuję. Od wiosny zrobiłem na nim ok.2300km. Vmax w/g gps 231km/h po równym. Wskazówka opiera się od drugiej strony na 180 i do tego momentu idzie to jednakowo szybko. Minusem jest zużycie paliwa, na które nie mogę sobie w chwili obecnej pozwolić. Może to być 14-15l, a przy skrajnej jeździe jeszcze więcej. Przyszły mi też pokrowce na zagłówki z zamówionym logiem. Drogo wyszło z wysyłką, ale jakby hurtowo zamówić dla większej ilości osób pewnie dałoby się sporo zejść. Temat do zastanowienia. Jak ktoś chce się tym zająć udostępnię namiary na priv. Załączam foto.
https://prnt.sc/1qyp6a8

[ wiadomość edytowana przez: klema_young dnia 2021-09-01 17:50:50 ]
  
 
Pokrowce wyszły 39 z wysyłką za 2szt, czyli komplet. Jeszcze jeden bym wziął przy większym zamówieniu. Wskazówka oczywiście opiera się z drugiej strony zera po przejściu 180. Zobaczymy jak to teraz będzie po dotarciu?