Toyota Proace d4d 2.2 122km

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich serdecznie.
Panowie ( a może i Panie ), pytanie moje dotyczy Toyoty Proace II czyli model od 2017 roku z jednostką napędową
2.0 diesel d4d 122KM 90KW . Wiem że podobne modele silników montowane były w Avensissach III generacji lecz o mocy 124 KM 126 KM lub 143 KM to jednak nie ma tej jednostki 122KM 90 KW.
W Proace dla wersji d4d 2.0 litra do wyboru są jednostki oprócz wspomnianej 122kw także 150 i 177KM . Lecz najmiej informacji i opinii użotkowników jest na temat tej wersji ze 122KM . Czy ktoś z Was , mógłby mi przyblizyć jakieś porównanie tego silnika do wspomnianych pozostałych. Tzn najbardziej mi zalezy na informacji czy ten konkretny silnik 122KM znacznie odbiega osiagami i np. awaryjnoscia od pozostałych itp>>>//
Z góry dziękuję za wszelkie info

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2021-09-20 22:05:53, ramirez77 pisze:
Witam wszystkich serdecznie. Panowie ( a może i Panie ), pytanie moje dotyczy Toyoty Proace II czyli model od 2017 roku z jednostką napędową 2.0 diesel d4d 122KM 90KW . Wiem że podobne modele silników montowane były w Avensissach III generacji lecz o mocy 124 KM 126 KM lub 143 KM to jednak nie ma tej jednostki 122KM 90 KW. W Proace dla wersji d4d 2.0 litra do wyboru są jednostki oprócz wspomnianej 122kw także 150 i 177KM . Lecz najmiej informacji i opinii użotkowników jest na temat tej wersji ze 122KM . Czy ktoś z Was , mógłby mi przyblizyć jakieś porównanie tego silnika do wspomnianych pozostałych. Tzn najbardziej mi zalezy na informacji czy ten konkretny silnik 122KM znacznie odbiega osiagami i np. awaryjnoscia od pozostałych itp>>>// Z góry dziękuję za wszelkie info Pozdrawiam


Nie wszystkie sie podobnie pierdziela

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer