Ubezpieczenia OC, AC i inne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam pytanie gdzie mozna najtaniej ubezpieczyc samochod sluzbowy ?? zalezy i zeby bylo mozliwie jak najtaniej


[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2009-05-27 11:56:34 ]
[ powód edycji: modyfikowałem tytuł ]
  
 
jednak chyba w LINK4. Jak samo OC to spox. AC - nie wiem. Zastanowił bym sie.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Tylko nie link 4 ..tam w umowie jest tyle różnych kruczków prawnych że niech ich holera weźmie...
Ja polecam Ci firmę GENERALI TUi ...Może w pierwszym roku nie przebiują cenowych warunków Link4 ale za kontynuację dają "super upust"...polecam ..naprawdę mogą mile zaskoczyć...


ps. pewnie zaraz ktoś zablokuję ten wątek bo takich jak n było już wiele...
  
 
No jak bedziesz sie powtarzal to zablokuja
Najtanszy to Link ale na wlasna odpowiedzialnosc
  
 
Ja tam mam OC w TUWie (Towarzystwo Ubezpieczen Wzajemnych), w moim przypadku wychodzilo najtaniej. Kolega ma Poldka 1.9GLD 94 r. i OC w TUW wyszlo mu o okolo 100zl taniej niz w Link 4 (Link4-390 zł, TUW prawie 300 zł )
  
 
A jest jakas stronka w necie ?
  
 
Cytat:
2003-10-20 15:48:07, SyCyliusz01 pisze:
Tylko nie link 4 ..tam w umowie jest tyle różnych kruczków prawnych że niech ich holera weźmie...


co rzeście sie tak czepili tego LINK 4, ja mam tam ubezpieczenie OC i dla mnie jest to bardzo atrakcyjna oferta, więcej o tym pisałem T U T A J

MaciekW - strona LINK 4
  
 
jest www.tuw.pl, ale od razu uprzedzam, ze nie kazdemu musi tam wyjsc najtaniej, to zalezy m.in. od wieku autka i miejscowosci,oplaca tez sie ubezpieczyc cos jeszcze, np. firme lub mieszkanie. I nie opyla sie placic skladki za OC w ratach - jest wtedy 10% drozej, a pierwsza rata to 60% calosci, lepiej sie sprezyc i zaplacic calosc
  
 
Cytat:
2003-10-20 16:11:58, Lafaar pisze:
(...)I nie opyla sie placic skladki za OC w ratach - jest wtedy 10% drozej, a pierwsza rata to 60% calosci, lepiej sie sprezyc i zaplacic calosc


a tak jest w większości towarzystw, natomiast LINK dzieli na 2 równe częsci bez żadnych zwyżek (co prawda płatych w odstępie miesiąca) i udziela 3% zniżki jeszcze za płatnosć kartą ,
  
 
Ja tylko dodam że jak słyszę LINK 4 to robi mi się słabo....
  
 
Apeluję !!!!
Aby wszyscy którzy mają Auta ubezpieczone w LINK4 na przedniej i tylniej szybie umieszczali duuuuuuży odblaskowy znaczek informacyjny....!!

  
 
Wogole z tymi ubezpieczeniami to jedna wielka sciema po wypadku juz mialem maly trenning nie moja wina kasa marna i dowidzenia. Teraz wpakowalem kupe kasy i poszedlem do PZU sie zapytac jak to wyglada w przypadku kiedy mam u was full ubezpieczen a sprawca bedzie ubezpieczony chuj wie gdzie... na to mi powiedzial ze mozemy wycenic wartosc auta na 8tys ale nie moga oni egzekwowac takiej wartosci od innego towarzystwa...
tzn jesli tfu bedzie taki wypadek ze do kasacji a koles gdzie indziej ubezpieczenie ma to znow jest replay dostajes 4-5 tys papapa albo korzystam ze swojego AC ale trace znizki jescze jak masz 1 auto to tam w dupe z nimi ale akurat u mnie jest tak ze sa 3 wiec petla
  
 
Cytat:
co rzeście sie tak czepili tego LINK 4, ja mam tam ubezpieczenie OC i dla mnie jest to bardzo atrakcyjna oferta, więcej o tym pisałem T U T A J



Hmmmm. Codziennie gdy wsiadam do samochodu to wypowiadam taką modlitwę. " Panie Boże chroń mnie , moich bliskich i wszystkich na drodze od wypadku z uzytkownikami dróg ubezpieczonych w Link4 "
Przecież to jest jak TV Shop. Wszystko gra, do momentu kiedy przyjdzie chwila wypłaty. Ktoś powie, że OC, to mnie guzik obchodzi. Otóż nie do końca, gdyż znajomy mówił mi że niekiedy są takie haki w umowie, iż towarzystwo może odmówić wypłaty świadczeń OC, AC, czy NW kiedy udowodnią wiele absurdalnych spraw, np:
- kierowca nie zrobił wszystkigo co mógł by uniknąc wypadku
- gdy udowodnią że jechał szybciej, niż przepisy na to pozwalały
- że niedostosował szybkości do umięjętności ( to jest piękne określenie, bo pod tym hasłem ZAWSZE można komuś udowodnić, że wypadek był bo nie umie jeżdzić hi hi hi )
- i inne typu że stan techniczny pojazdu był nie taki, bo samochód się obrócił, zamiast jechać prosto - czytaj niesprwne hamulce, porysowana szyba, brak tylniej wycieraczki
Kończąc, radziłbym czytać dokładnie nie postanowienia ogólne, ale cały regulamin TU. Nie znam Link4, ale jakoś mój wewnętrzny głos mówi NIE SPOTYKAJ SIĘ Z NIMI

A tak z ciekawości ile wynośi składak podstawowa OC w Link4, i innych TU? Ja w starej Polonii, teraz Uniqa płacę 1214zł ( od tego odejmuje się szereg zniżek )
  
 
Tanio, okazja SAMOPOMOC polecam !
  
 
A oto co znalazłem w TUW
Cytat:
Ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.



Proszę zwrócić uwagę na to że to dotyczy tylko Polski
  
 
Dotyczy Polski bo na zagranicę jest zielona karta
  
 
Cytat:
2003-10-20 20:27:45, Waga pisze:
Tanio, okazja SAMOPOMOC polecam !



Waga - w pierwszej cwili przeczytałem okazja SAMOOBRONA...
  
 
ja w Warcie płacę (60% zniżek) 317 zł rocznie razem z NW. Czyli podstawowa moja składka to 297 zł. W tym jest juz zielona karta. Do tego doliczamy tylko to 20 zł NW.
Ot co. Kto da mniej ??
  
 
Cytat:
2003-10-20 20:33:28, RATMAN pisze:
Cytat:
2003-10-20 20:27:45, Waga pisze:
Tanio, okazja SAMOPOMOC polecam !



Waga - w pierwszej cwili przeczytałem okazja SAMOOBRONA...



Nie .. nie SAMOOBRONY nie polecam ... hehe
  
 

Ja za OC,AC,NW płacę w UNIQA siedemset prę złoty

I to jest dla mnie korzystna propozycja