CZĘŚCI UŻYWANE - SZROTY

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proszę w tym wątku zamieszczać wyłączenie adresy do sklepów oferujące uzywane części do Opli.

wg. szablonu

Nazwa firmy
Adres
telefon
Opis
ew. negocjowane upusty.

  
 
Oto moj maly szrot , rozebralem kilka opli bmw i mercow , cos potrzeba to pytac
Sprzedam czesci do oplel senator /omega a
tel.502335093
to co na zdjeciach i wiele innych , potrzebujesz cos to pytaj znajde napewno w dobrej cenie











  
 
W porozumieniu z GSI bede was informowac o wszelkich Oplach, jakie pojawiają się w Autokasacji w Warszawie, ul. Strażacka 39b.
W moim zasiegu sa głównie starsze modele Opli.
Idea jest taka, że jak tylko pojawi się jakiś Opel, od razu zamieszczę tu informację ze zdjęciami tak, aby zwiekszyc szansę zdobycia przez was poszukiwanej części zanim nie zostaną one rozszabrowane, zniszczone czy tez nie pójda na zgniatarkę.

Nie moge i nie jestem w stanie podawać tutaj cen części, ponieważ z racji wielu innych obowiazków nie mam czasu sledzić Waszego forum ioraz jest ich zbyt wiele.

Dla członków OKP ceny będa zdecydowanie bardziej wyrozumiałe niż normalnie, a poza tym wiele zalezy od kultury kupujacego.

Opel Senator 1980 rok, 2500ccm beznyna w automacie. Automat jest niesprawny.



[ wiadomość edytowana przez: autokasacja dnia 2008-03-07 15:02:16 ]





Vauxhall Cartlon, Rekord i Ascony z wczesnych lat '80, które stoją od dłuższego czasu.













Autokasacja czynna jest pon-pt. w godz. 8:00-19:00, soboty 8:00-15:00.

Ja jestem PRZEWAŻNIE w pon, wt, śr. 8:00-13:00, czw., pt. 14:00-19:00 i cała sobota.

Brama nr 1. Pytać się o Zoltana.

Jesli macie jakies formalne zapytania, sugestie co do zdjęć, opisów, prosze o informacje na priva. Dziekuje!

[ wiadomość edytowana przez: autokasacja dnia 2008-03-07 15:28:27 ]
  
 
poszukuje silnika do astry f 1.6 8v c 16nz lub x16sz