MAŁOPOLSKA --------------- SPOTKANIA OKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam...!

No jesli sie mam zajac woj. małopolskim to mysle ze powinienem przedewszystkim zaczać od powiekszenia liczebnosci i aktywnosci ... klubowiczow!!

Bo jest nas dosc mało i ostatnio wiekszosc jest malo aktywna... w sumie teraz czuje sie jakbym byl sam...

Wiec... MAŁOPOLSZACZANIE... odzywajcie sie tu cos!!!

Mysle ze od tego moge zaczac

A wlasnie no i moze prosil bym o jakies rady od doswiadczonych klubowiczow!! Jak skutecznie rozpropagowac klub?? Postaram sie umiescic do niego jakies linki albo banery... na kilku krakowskich stronkach....

Pozdrawiam...

PS. Jesli małopolszczanie maja jakies pomysly... sugestie itd.. to ejstm otwart na nie.... oraz czekam na rady kolegow z innych regionow
  
 
Zobacz listę z Twojego Regionu i rozeslij do nich list z infrmacją.
Banery na innych stronch oczywiscie tak.
Mam taki baner i jesli bedziesz chciał moge ci go podesłać.


Pozdrawiam i życzę wyrwałości.
  
 
Witam
Cieszy fakt że powstaje nowy zorganizowany Region. Foccus na pewno nie jesteś sam. Na liście OKP jest 10 osób większość ma podane GG to ważne. Pisz im priva potem info na GG że wysłałeś im informację na priv o rozwoju Klubu o chęci zorganizowania spotkania i poznania się.
Jest poza tymi 10 osobami lista Motonews: Forum Ogólne Motonews potem na użytkownicy potem wydzielasz Region Małopolska i wyświetli Ci się lista kilkuset ludzi a wśród nich pewnie kilkudziesięciu z Oplami

Cyt z wątku łódzkiego:
Kazdy Spot należy nagłaśniać np. wrzucić w profil datę i miejsce spotu. Ponadto rozesłać info na privy i na GG - wpierw ogólna informacja o Klubie na priv potem info o tym privie na GG lub na maila.
To działa wiem po swoich działaniach. Miałem ostatnio rozmowe na GG z kimś kto nawet nie pamiętał że jest zalogowany na MotoNews a co dopiero w OKP.
Czasem warto się przypomnieć.
Trochę czasu i trudu ale opłaci się to. Wzrośnie liczba Klubowiczów ale i kolegów, znajomych. Wiem po swych ostatnich kłopotach z autkiem jak bardzo pomocni moga być ludzie z OKP nawet Ci których się nawet nie widziało.
Jako kandydat na Admina musisz utrzymywać kontakt z ludxmi z regionu dać im do zrozumienia że Klub to coś fajnego i warto doń należeć i aktywnie uczestniczyć w jego życiu choćby czasami odwiedzając forum czy przyjeżdżając na Spotkanie....
My zaczynaliśmy stosunkowo niedawno a już mamy za sobą 7 Spotkań i 20 Aktywnych Klubowiczów....plus kilku w drodze na listę
PZDR i życzę powodzenia jakby co chętnie pogadam na GG czy na priv...a może czat?
Vincent
  
 
OK... bede probowal dziala...

A wlasnie GSI pewnie ze chce banerka jesli masz i mozesz mi przeslac to bede happy

Wiec oczekuje banerka

Pozdrawiam!!
  
 
No wreszcie region OKP. Popieram. Tarnów - to małopolska. Prawko bedzie w styczniu a autko juz jest...
  
 
O no to juz mam kolejnego klubowicza z mojego regionu
I to do tego posiadacz tak wspanialego autka jak ASTRA

hehe... no to bedzie trzeba zaczac cos dzialac

No to rob to prawko AgentCzor rob !!

Pozdrawiam
  
 
Cześć
Bardzo dobrze też jestem z Małopolski w prawdzie
mam 130 km. do Krakowa ale zawsze to bliżej niż
do Warszawy.
Pozdrawiam

Olek
  
 
Dobry Wieczór A pamięta ktoś o mnie?? Chyba nie.....wrrrr.... Oh nieładnie, nieładnie Pozdrawiam
  
 
no ja to juz napewno malopolska
ale jeszcze Polska
  
 
Cześć
Przemyśl ?
ale to prawie Małopolska , bo kol. Lerra to już w samej
stolicy mieszka.
  
 
O widze ze jednak ludzie z malopolski zaraagowali... bardzo mnie to cieszy!!!

No to bedzie trzeba pomyslec o jakims spotkanku... jesz moze kilka osob do klubu zwebowac... i bedzie fajnie... ciesz sie alekstachura i Tabaluga ze te kilometry nie przeszkadza i tak bardzo ...

Pozdrawiam!!
  
 
Jestem za

Tylko niech nas będzie więcej
  
 
No ja tez jestem za tym by nas bylo wiecej!! Sprobuje troche rozreklamowac nasz kulb... no ale mam nadzieje ze mi pomozecie.. i zwerbujecie tez jakies osobki

Pozdrawiam
  
 
Przemysl, Gorlice, Tarnow ...... nie zapominajcie o mnie Ja tez gdzies tam mieszkam, moze maly spocik gdzies w bieszczadach ??? Wypil by piwko z niedzwiedziem
  
 
Nie zapominamy o tobie Grynio Nio trzeba nad tym pomyslec ;P hehe...

Pozdrawiam
  
 


Cześć

To wszystko zaczyna nabierać rozpędu
Koledzy się zgłaszają i oby tak dalej
Bieszczady są piękne , a ja o nich nie zapomne.

Pozdrawiam Olek
  
 
No to propaganda działa Wkrótce zapisze sie moj kumpel (ma Corse 1.4 60KM). Wiec bedzie kolejny klubowicz z regionu....
  
 


To będziemy go witać

I już bedzie jeden więcej
  
 
O to bardzo dobrze... bo sie nam region rozwinie

Pozdrawiam
  
 
Hmm
A moze by tak narazie zorganizowac jakies spotkania na naszyn CZACIE... troche by mozna bylo sie poznac... ?? Co wy na to ??

Czekam na propozycje jakichs terminpw.. tak zeby pasowalo najlepiej wszysstkim

Pozdrawiam!