KUJ. POMORSKIE ----------- SPOTKANIA OKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAM
Na specjalne życzenie WojciechaB.......
Koledzy przecież utworzenie wątku danego Regionu zależy tylko i wyłącznie od Waszej inicjatywy.....
Może nie było specjalnego pozwiolenia ani zachęty ani głośno powiedziane ale jesli chcemy się spotykać w Ramach Regionów to powinniśmy mieć własne Wątki, które sami utworzymy nic prostszego.
Tak więc powodzenia koledzy z Kujawsko-Pomorskiego, życzę tego tym bardziej że poznaliśmy w Szczecinie Kobartka z Bydgoszczy i pozostawiliśmy po sobie dobre wspomnienie
PZDR Vincent
  
 
Własnym gałom wiary nie daję! Ruszyło się!
To, Panowie, kiedy i gdzie? Myślę, że nawet jak na początek spotkniemy się w trójkę, to będzie przynajmniej okazja ustalić strategie ew. werbunku nowych opelków...
Jeździ tego co nieco po bydzi.
Pozdro,
JuIcE
  
 
Siakoś w Bydgoszczy za często nie bywam ale na taką okazję to nawet tam bym się wybrał. 14 XII jest spot FSOAK... chyba w Myślęcinku może po tym spocie bysmy się gdzieś spiknęli???
  
 
To dzialajmy. Gdzie i kiedy? Po 14-tym mi pasuje, moze byc tez wczesniej, byleby przed 20-tym bo udaje sie na swieta do rodzinki.

Ja niestety wiecej opelkow nie sciagne, wszyscy moi znajomi maja tylko gorsze auta

pzdr.
GG 9746
  
 
To może 14, co? Proponuję jakieś miejsce, gdzie można chwilę pogadać nawet, jakby padało. Może zaczniemy na parkingu pod TESCO i potem zobaczymy co dalej?
Czekam na info, pozdro...
JuIcE
  
 
No to wstepnie jestesmy umowieni.

14.XII godzina: ? (Quattro?)
TESCO (parking podziemny jak rozumiem? na gorze jest chyba zbyt ciasno, tym bardziej w niedziele)

w ktorym miejscu na parkingu? moze w przewaznie pustym sektorze, blisko wyjazdu na Torunska?

pzdr
  
 
W końcu was znalazłem 14.12 to niedziela chm.... mam nadzieję że nie z rana. Jak na początek to nizła myśl można się spotkać i poznać. To teraz ustalmy godzinę. To ilu by się deklarowało na tego 14.12 ??
  
 
wojciechb, JuIcE, Quattro, kobartek - to chyba wszyscy

Co do godziny, to czekajmy na potwierdzenie Quattro i informacje o ktorej konczy sie spot w Myslecinku.
  
 
Na pewno nie o świcie... Może kiedy większość pospólstwa je obiad? Będzie trochę luzu. Co powiecie na 15? np.
pozdro
  
 
MOZE I BYC 15:00 NA DOLE POD TESCO MOZEMY SIE SPOTKAC I POZNAC ZOBACZYMY CO DALEJ. JA W KAZDYM RAZIE NIE PLANUJE NIC WYSTRZALOWEGO Z UWAGI NA TO ZE JEST TO NIEDZIELA I PEWNIE BEDE WCZORAJSZY. JEDNAK FAJNIE BEDZIE SIE SPOTKAC, POZNAC SIE , POGADAC I UMOWIC SIE NA COS WIECEJ.
POZDR.
  
 
Moze byc 15:00

pzdr.
  
 
Witam Panowie!
A ja myślałem że sam jestem w tej Bydgoszczy, a tu prosze prosze.
Jak dam radę to chętnie wpadnę pod tesco o 15.00
to chyba będzie pierwszy oficjalny regionalny spocik OKP w Bydgoszczy.
Pozdrawiam.
  
 
Słuchajta bydgoska brać jest taka propozycja jednak wymagało by to wcześniejszego wstania z wyra 14.12. Otóż wyobraźcie sobie że odwidziłem strone klubu FSO i okazuje się że oni tez mają spocik w ten dzień co i my tylko nieco wcześniej. Zapytałem więc czy można się z nimi zintegrować i otrzymałem taką odpowiedź:
Cytat:
Witamy, witamy!
Jasne,że można nas odwiedzić.Spotykamy się od 10:45 na parkingu przy pętli tramwajowej w Myślęcinku.Później jedziemy na inny parking (troszkę dalej, w lesie).Zapraszamy!




co wy na to żeby spotkać się w myślęcinku wraz z klubem FSO?
ja jestem za zawsze istnieje możliwość że dzięki nim może się OKP powiększyć o Bydgoszczan (wiecie oni tez moga miec znajomych opelmaniaków)
ja jestem za tylko czekam na wasze ewentualne potwierdzenie.


[ wiadomość edytowana przez: wojciechb dnia 2003-12-10 20:27:46 ]
  
 
Swietny pomysl! Bedzie pretekst, zeby raz wstac o brzasku

Ja glosuje

  
 
Dobra dobra, ja co dzień wstaje o 5.00 w soboty też. Ale co tam na 10.45 też może być.
Pozdrawiam.
  
 
o zajebiście to jest nas juz troje mysle ze JuIce zareaguje pozytywnie i wstanie na 10:45 (myślęcinek). Więc było by nas czworo. Nieżle jak na pierwszy lokalny spocik w Bydzi.
pozdr i do zabaczyska o 10:45 w myślęcinku.
  
 
Ho ho! Chyba padnie rekord frekwencji na spocie Bydgoskim. Jestem mile zaskoczony. Prędzej bym się spodziewał wspólnego spotkania np. z klubem Łady, a tu Oplowcy się montują . No ciekawie się zapowiada . Przybywajcie!

ps. Widzę że kolega Quattro rozbiegany po różnych forach - jego profil przewijam na trzy razy
  
 
10.45 - dzięki Olowi znacznie gorsze godziny wstawania nie są mi straszne... Stoi, Panowie.
W tej intencji w sobotę myję Kadzia ( po raz pierwszy do chyba 2 miesięcy....)

CU w Myślęcinku...
Pozdro
  
 
Czyli wszystko ustalone 10:45 w Myślęcinku bedzie nas czworo z FSO myślę że więcej niż 5 nie bedzie tak ze bedzie spoko. do zobaczyska w niedziele 10:45
  
 
Wojtku, nie ilość się liczy, a jakość!
A że we are the champions, to i tak nasi górą...

Tylko jedno mnie martwi - co w Myślęcinku PALIĆ (to w zasadzie można), GWAŁCIĆ (wiewióry? zimą? - chyba jest okres ochronny ) PLĄDROWAĆ (nie mam pomysłu)???

pozdro,
JUICE