PODKARPACKIE ------------ SPOTKANIA OKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witem. Klubowicze z podkarpacia może się spotkamy gdzieś wieczorem? Może w niedzielę (16) Porozmawiamy o poszerzeniu forum o region podkarpacki Razem może coś ciekawego wymyślimy. Pozdrawiam i czekam na propozycję
  
 
Ja jestem jak najbardziej za. Tylko watpie czy cos wyjdzie ze spotkania 16 bo troche pozno na organizacje i nikt sie nie wpisal....ale na pewno bede w nastepna niedziele w rzeszowie mozna by sie spotkac.... Pozdrawiam. Pytanie kto by jeszcze przyjechal??
  
 
Z 16 chyba nic nie wyjdzie,
za tydzień to proponuję przy TESCO a godzinę ustalimy,
narazie poczekajmy bo może ktoś jeszcze dołączy do nas
  
 
jetem jak najbardziej za mozemy sie styknac ale niestety nie w tym miesiacu bo nie mam juz zdanego wolnego weekedu

pozdrawiam
  
 
Witam
Proponuję''pierwsze małe'' spotkanko w niedzielę
na parkingu przy WSK o godzinie 14 00 ,
co do godziny to można zmienić zawsze
Jak narazie to dużo nas nie będzie
ale po mału może jakoś się zbierzemy
  
 


POZDRAWIAM
  
 
mysle ze mozemy sie spotkac. Postaram sie na 14.00 podaj mi maila na prv to wysle Ci nr komorki zeby w razie czegos miec kontakt
  
 
Witam. Bardzo się ciesze, że wreszcie coś zaczyna się dziać na Podkarpaciu. Wierzę w to, że także tutaj powstanie silny oddział OKP. Jak dotychczas rzadko korzystałem z OKP, ale od dawna jestem w klubie "sąsiednim" czyli www.corsa.of.pl, jako że jeżdzę najmniejszym z rodziny OPLA. Jest Nas tutaj kilku, także w połączeniu z Waszym klubem, może tu być bardzo duży oddział.
Ma to swoje zalety, bo można sobie pomóc we wszelaki sposób, a także można spędzić miło czas, chociażby przy piwku
Pozdrawiam gorąco, i czekam na rozwój tematu.
  
 
Witam
w takim razie może byście wpadli
w niedzielę pod WSK na 14.00
to byśmy się poznali
i może coś ustalili co dalej

Pozdrawiam
  
 
Szkoda ze ja jestem w Miedzyzdrojach i wroce dopero w grodniu i wszystko mnie ominie
  
 
Witam...
Labe....a może zamiast do siebie to wpadniesz do Nas na Spot....
Szykuje się coś na 6 grudnia, zresztą obserwuj nasz wątek i jak znajdziesz wolny termin to wpadnij, zapraszamy
PZDR Vincent
  
 
Witaj kolego Labe
nie przejmuj się
może się uda zorganizować następne spocki
to sę wtedy spotkamy
Pozdrawiam
  
 
No to bede ja, Darek_rz, moze ktos jeszcze sie dolaczy ? Fajne miesce wybrales, jak dobrze kojarze to chodzi Ci o ten parking kolo McDonalda, to mozemy natknac sie na chlopakow w podkarpackiego klubu tuningowego......
  
 


No oczywiście wszystko się zgadza


Pozdrawiam
  
 


No oczywiście wszystko się zgadza


Pozdrawiam
  
 

Witam

Dziękujemy za zmianę tytułu

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-11-21 20:33:20, Darek_rz pisze:

Witam

Dziękujemy za zmianę tytułu

Pozdrawiam



nie ma za co
poprostu wszystkie działy wyrównałem
  
 
Witam szanownych Klubowiczów Podkarpacia.
Postaram się być także ja i mój OPLIK , ale na 100 % nie moge obiecać.
  
 
Witam

w ramach przypomnienia

jutro 23.11 o godz. 14.00 przy parking WSK

1 spocik podkarpacki

serdecznie Wszystkich zapraszam

Pozdrawiam
  
 
No to chcialem zakomunikowac ze odbylo sie dzisiaj pierwsze spotkanie regionu podkarpackiego, za chwile postaram sie sklecic mala relacje