ZACH.POMORSKIE --------- SPOTKANIA OKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie może w końcu się spotkamy gdzieś kiedyś wieczorkiem? Np parking pod Castoramą nie jest na wieczorkiem zamykany. Jakaś niedziela wieczór? Czas chyba by się spotkać, poznać zintegrować!?

PZDR i czekam na propozycje
Vincent


  
 
BRACIA!!!!RODACY!!!KLUBOWICZE!!!!
APELUJE!!!!!
SPOTKAJMY SIE WRESZCIE W CZYNIE SPOŁECZNYM!!!
CZAS NA INTEGRACJE!!!

JUTRO POD CASTORAMĄ
19:00
PUNKTUALNOŚĆ MILE WIDZIANA!!!!!!
AHLEJ
  
 
Panowie wspaniały pomysłm, ale w niedzielę 17.08 właśnie jestem w pracy. Chętnie przyjadę w innym terminie. Za późno się dowiedziałem o spocie w niedzielę
  
 
Spoko na razie starajmy się jakoś zmówić, to na razie propozycje. Myślę że termin - następna niedziela będzie odpowiedniejszy. Temat trochę pobędzie na forum, Zachodniopomorskie go przetrawi


może GSI go chwilowo podwiesi u góry? tak na tydzień chociaż?

Pozrawiam Vincent
  
 
Jak ktoś może niech dziś zajrzy pod Castoramę o 19!
  
 
Hej!
No tak czas nadszedł, a i grono opelmaniaków się zwiększyło w naszym rejonie Polski, więc jest komu Ale ja narazie nie mogę. Od poniedziałku stawiam samochód do częściowego malowania (nie wiem czy w nastepną niedzielę bedzie zrobiony) a dzisiaj to on jest częściowo rozebrany
  
 
Witam. W następna niedzielę mogę przyjechać, napiszcie gdzie i o której godzinie a stanę na uszach aby być obecny ja i mój samochód.
Pozdrawiam
  
 
Jakby co Greg to mogę po Ciebie podjechać!
  
 
doszło dziś do "spotu" - całe 2 (dwa) autka
od czegoś trzeba zacząć

[ wiadomość edytowana przez: Vincent dnia 2003-08-17 21:26:02 ]
  
 
tak tak!! juz po spociku, było miło, co prawda pojawiło sie tylko nas dwóch, ale to nie zraziło nas do kontynuowania dalszych prób spędzenia większej ilości ludu pod castorame. trzeba sie panowie umówić na następną niedziele ale na Dziewokliczu!!zapraszam, na 19 na parking!!akurat skończe prace na wypożyczalni)
A oto lista atrakcji, konkurencji i zawodów jakie zostały rozegrane na dzisiejszym SPOCIE!!!
1. palenie gumy(wrigley sport fresh peppermint!!!)
2. jedzenie jabłek na czas
3. rzut ogryzkiem na odległość
4. pezentacje aut członkowskich
5. wyscigi na 1/4Mm w wózkach na zakupy
6. konkurs na najbardziej niewarygodną opowieść o przytrafionym defekcie autka
7. slalom parkingowy po czekającą żone z zakupami!!!
jak widac program kulturalno-oświatowy był bardzo bogaty i nikt sie nie nudził.
a to wspólne zdjęcie naszych bolidów:

  
 
Tak tak to wszystko prawda, także to że istnieje zdjęcie ze spotu tyle tylko że brak nam póki co doświadczenia by je tam (na forum) zamieścić
Zapraszamy za tydzień na Dziewoklicz (co najmniej dwóch będzie)
  
 

nooo jest zdjęcie!!!
  
 
witam !!!! ja tez jestem z zachodniopomorskeigo - Szczecinek
pozdrawiam
  
 
witam !!!! ja tez jestem z zachodniopomorskeigo - Szczecinek
pozdrawiam
  
 
no siemanko!!
kolejny opelek z zachodniopomorskiego
  
 
Och dzięki Vincent za troskę ale wiesz jak to jest pierwsze wrażenie pozostaje w pamięci.... a bez wozu to jak bez nogi
Uff uporali sie z netem(chyba) to będę mógł śledzić akcje na bieząco.
  
 
Nowy termin
niedziela 24 sierpnia na parkingu obok Dziewoklicza Co wy na to Opelmaniazy z Zachodniopomorskiego?
  
 
Chetnie bym sie pojawil, na spocie... Ale jeszcze nie teraz, no nie dal bym rady sucha noga tam przjesc Spokojnie zazczekam na terminy wrzesniowe....

Ps czy OKP jes juz klubem zamknietym...Wyslalem zgloszenie do GSI ponad tydzien temu, a tu " ani be, ani me, ani kukuryku"....
Pozdrawiam wszyskich Schizooplowcow...
  
 
Cytat:
2003-08-22 19:38:39, Navtex pisze:

Ps czy OKP jes juz klubem zamknietym...Wyslalem zgloszenie do GSI ponad tydzien temu, a tu " ani be, ani me, ani kukuryku"....
Pozdrawiam wszyskich Schizooplowcow...


GSI majster na wakacjach-niema komu rozpatrywać wniosków ....cierpliwości
  
 
A czasami nawet wniosku nie wysyłasz a do klubu dołaczysz(tak było w moim przypadku)