"Upiekszenie" Lady Niva

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie wszystkich Forumowiczow!

Jestem szczesliwym posiadaczem Lady Niva, ostatnio trafilem w internecie na pare zdjec z roznymi przykladami tunningu wizualnego np. pod adresem http://www.autolada.hg.pl/tuning/bok4_big.jpg .
Jestem b.zainteresowany zastosowaniem takich rozwiazan w moim samochodzie, jednak jest problem ze zdobyciem takich akcesorii.
Probowalem sprowadzic takie czesci z Wloch, firma Orciari, jednak ku mojej rozpaczy okazalo sie ze firma zaprzestala produkcji czesci do Nivy. W zwiazku z tym mam pytanie do szanownego grona forumowiczow o wszelakie porady, wskazowki i mozliwosci zdobycia w.w. akcesoriow.
Pozdrawiam.
Szymon Sz.
 
 
Witam,
ostatnio mialem propozycje kupna odpojlerowania Oricari, nie skozystalem, bo plastiki od razu by poodpadaly
Ale moge zapytac czy oferta jest aktualna i w jakiej cenie.
Jezeli jestes zainteresowany daj znac na prv.

Damian
  
 
Mnie Tato mowili,ze jak zaloze Oricarii do swojej Nivy, to juz kamienie na drodze do konca zycia bede tlukl. ...

PS. Nie zakladaj tego, bo sa zle spasowane, po terenie bloto i wszelki syf wchodzi za plastyki i trudno to domyc. Dziury musisz wiercic nad progiem w drzwiach i juz masz korozje. Mowie tak, bo poprzedni wlasciciel mojej Nivy to mial, ale posluchalem Taty

p67
 
 
Dla tych co lubia chromy . Detale sa dopracowane naprawde pierwszorzednie ->Rury do Nivy
  
 
Witam,
Mam następujące pytanie - znacie orientacyjne ceny tych upiększaczy nivki
  
 
hehe tanie to to napewno nie jest - przepłacone pewni z 2 razy
Poza tym jaki sens osłonek na kierunkowskazy - skoro cena tej ochronki będzie 3 - 5 krotnie droższa niż szkło kierunkowskaza - hehe a to ochrona przedniego leflektora zupełnie bez zastanowienia - niby jak ma tam chodzić wycieraczka??
  
 
No ok, miałem bardziej na myśli te osłonki plastikowe
Coś tak jak z tej stronki
No i znalazłem w gdyni sklep z takimi zabaweczkami
A tu jeszcze inna propozycja
I tu jeszcze inne propozycje


[ wiadomość edytowana przez: MikeB dnia 2006-01-26 21:28:08 ]