Banał...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...ale mnie nurtuje - mianowicie co oznacza literka (s) przy moim nicku i dlaczego wyswietlam sie na zielono na stronie glownej na dole wsrod wszystkich uzytkownikow...
  
 
Cytat:
2003-11-26 23:00:22, Sruba pisze:
...ale mnie nurtuje - mianowicie co oznacza literka (s) przy moim nicku i dlaczego wyswietlam sie na zielono na stronie glownej na dole wsrod wszystkich uzytkownikow...



jestes zielony na liscie i pytasz ... bo gdybys nie byl zielony to bys nie pytal ... no ale kto pyta nie bladzi ...

(S) przy nicku i kolor zielony na liscie oznacza wyzsze uprawnienia nadane uzytkownikowi przez moderatora. Oczywiscie bedac moderatorem niczego wiecej sobie nie nadasz a tylko zmieniles sobie kolor

pozdr.
  
 
Szanowny Adminie... a dlaczego ja mam niebieskie (M), które pokazuje mi się przy nicku, mało teho na forum widzianym od strony Klubowej mam to (M) na żółto...

Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać...
  
 
ok kumam juz dlaczego jestem zielony... a jak moge byc znowu niebieski ???
  
 
Cytat:
2003-11-27 20:24:33, WilK pisze:
Szanowny Adminie... a dlaczego ja mam niebieskie (M), które pokazuje mi się przy nicku, mało teho na forum widzianym od strony Klubowej mam to (M) na żółto...



Zdarza sie, zwlaszcza doswiadczonym moderatorom, ze takie (M) pozolknie ze starosci ...

Sruba za chwilke bedziesz niebieski

pozdr.
  
 
Cytat:
2003-11-28 00:43:39, daemon pisze:
Zdarza sie, zwlaszcza doswiadczonym moderatorom, ze takie (M) pozolknie ze starosci ...
pozdr.



Ups... a co się robi z podstarzałymi moderatorami? Anihilacja?
  
 
Nie straszcie
  
 
Cytat:
2003-11-28 13:22:14, thaniel pisze:
Nie straszcie



I nadejdzie koniec

Masz przecież swój death test?
  
 
Podepnę się do tematu, bo podobny...

Na forum DKT SQAD mam (S) z 3 poziomem. Co jakiś czas (S) po prostu sobie znika pomimo, że nadal mam uprawnienia.. Pierwszy raz cos takiego zdarzyło się przy likwidacji Hyde Parku i od tamtej pory zdarzyło się to jeszcze dwa razy. Łosso chozzi?
  
 
Łooo to że jesli zostanie Ci zmieniony status na dowolnym forum to S-ka automatycznie znika. To w ramach antykoncepcji i prewencji przed atakiem obcych, a może coś innego się dzieje - dojrzewasz!


ps. Jak można sobie zmienić kolor złoty w miętowe grochy? Bo zmienić z czarnego na czerwony to nie problem i pewnie większość wie jak to zrobić jednym ruchem...


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-11-03 00:53:53 ]
  
 
To ja sie podebne.
Jestem modem głównym u nas i kolega mod jest zielony a mi niebieska krew znikneła .... Dziwne....
  
 
Race! Ty się nie śmiej, bo i na Ciebie przyjdzie czas

CZUCZU, a uprawnienia bez zmian?
  
 
Cytat:
2004-11-03 15:52:20, CZUCZU pisze:
(...) Jestem modem głównym u nas (...)


I co się chwalisz?


Cytat:
kolega mod jest zielony


Ale w jakich sprawach? Jako kolega powinieneś mu wszystko wytłumaczyć chyba .


Cytat:
a mi niebieska krew znikneła .... Dziwne....


Dziwna to dla mnie by była niebieska krew właśnie. Obcy mają zieloną, szlachetnie urodzeni błekitną...
Może miałeś dialize na urzadzeniu do napełniania klimy (sprawdź na plecach czy nie masz nalepki z R134a)
  
 
To napisze Race - to forum to ne iczat.
jestes modem to staraj sie za niego robic a nie robisz Ot wszedzie ....... To takie ot nic nie mam ale skoro jestes Modem to przydałoby sie tego nie robic.

Ps. Po zmianie statusu tylko znika podswietlanie ....
  
 
Cytat:
2004-11-13 01:06:38, CZUCZU pisze:
To napisze Race - to forum to ne iczat.


Nie?
Sorry, nie zauważyłem pogrzebu .


Cytat:
jestes modem to staraj sie za niego robic a nie robisz Ot wszedzie ....... To takie ot nic nie mam ale skoro jestes Modem to przydałoby sie tego nie robic.


Jestem tylko pomocnikiem moderatora i dlatego nie robie OT wszędzie. Gdybym był modem to dopiero bym offtopował


Cytat:
Ps. Po zmianie statusu tylko znika podswietlanie ....


ps. Po zmianie statusu znika i kolor i literka przy nicku .
  
 
Cytat:
2004-11-13 16:38:51, Race_D pisze:
ps. Po zmianie statusu znika i kolor i literka przy nicku .



Potwierdzam. Ostatnio ktoś zmienił mój status na forum FEFK i znowu zniknęlo mi coś