Baner KSK

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W budowie jest nowa strona KSK ktoa mysle ze bedzie czesciej uaktualizowana niz ta.

Jest robiony do tego baner glowny i zaproponowalem aby na glowny baner umiescic zdiecie MICRY kluowicza Gugiego i mozliwe ze np tez Warczyburga maydaya - co wy na to??

Moze macie jakies inne propozycje do tego banera aut od nas z klubu tylko bez gloopich textow ze moje auto np sliwki czy obecny maluszek miska sa the best bo to ma reprezentowac nasz klub czyms wyjatkowym i uwazam ze te 2 auta a napewno juz GUGI jest tego wart.

P.S:Sorry Śliwka i Misiek jesli was urazilem z waszymi autami ale poprostu dalem tylko przyklad ze auta sa standardem
  
 
no po pierwsze ja do was nie naleze
a po drugie jesli moge zabrac w tym glos to moim zdaniem pownno byc to baner z autem ktory jest zawsze na zlotach. Bo co z tego ze jest w ksk jak go niegdy nikt na oczy nie widzial?

Ale to tylko moje skromne zdanie robicie jak uwazacie

Papa
  
 
Moja propozycja Tyczy sie jednego auta auto ktore moim skromnym zdaniem jest warte banera to Skodilak Wila. To tylko taka mała aluzja dlatego ze:
1- Wilu udziela sie na forum
2- Jest dos czestym gosiem na naszych spotkaniach
3- Jego auto jest dopracowane w kazdym calu nazwal bym to 'na wysoki polysk" (to budzi muj ogromny szacunek do niego bo włozyl naprawde duzo pracy i zapewne serca w to autko)
4- zawsze stara sie pomoc jezeli ktos ma jakis problem lub potrzebuje cos zdobyc
5 Chyba najwazniejsze jego auto jest pojazdem pucharowym tzn nagrodzonym

To sa moje aluje na ten temat.

Szacuneczek
  
 
jestem za AUTO WILA NA BANER

Skoda Power
  
 
Na początku chciałem się z wami przywitać. Teraz mogę przejść do tego baneru.Macie racje że powinna się znaleść tam jakaś extra fura a nie muj wyczyn.Po pierwsze nie jestem już w klubie bo...regulamin mówi wyrażnie że kto nie uczęszcza na spoty i nie ma naklejek klubowych ten jest wykluczony z klubu.Ja złamałem te zasady i tym samy Mefisto powinien mnie wykluczyć z klubu tak jak wielu innych..Pozatym nie chcw być już w klubie moge jedynie zostać sympatykiem............a tak pozatym jak dostał bym jakąś informacje o spotkaniu to bym napewno przyjechał..niestety od naszego ostatniego spotkania nie dostałem takowej wiadomości ..
  
 
mayday co do zlotoow to dzwonilem do ciebie ale zawsze cie niebylo-nawet raz odebral chyba twooj brat a kilka razy ktos z rodzicow.co do klubu tzn ze mam cie wypisac juz z listy klubowiczoow czyz tak??
  
 
Macie rację z tym że Wila samochód idealnie nadaje się na banner,
to nie ulega wątpliwości ale moim zdaniem baner powinien sie skaldac z przynajmniej 2 samochodów godnych uwagi, tym samym ja byłbym za tym zeby była skoda Wila i micra Gugiego.
Tyle że micra nie jest czesto na zlocie trzeba go od razu skreślać??
Zauważcie że nie wszyscy mają czas pracy jedno zmianowy..
W każdym razie każdy ciuła haruje żeby coś mieć więc mnie to nie dziwi że kogoś może nie byc na zlocie...Po prostu nie może a nie to że nie chce...
W każdym razie ja bylbym za 2 tymi samochodami choćby z tego względu że choćby nawet tylko on reprezentował nasz klub na pamietnym AUTO TUNING SHOW.
Ci którzy byli widzieli jego wyczyny.....
I choćby też przez niego nasz klub może być rozpoznawalny.
Chyba sie za bardzo rozpisałem ale cóż to jest tylko moje skromne choć długie zdanie na ten temat....
  
 
dayton ma 100% racje co do tego.baner z jednym autem to troche goly baner a tak to wilu i gugi ladnie by sie reprezentowali

A co wy jeszcze na to aby do banra dodac tez Nimnula??moze koles jest "świr" bo sam sie boje z nim jezdzic ale wkonu kamikadze,jest na prawie kazdym zlocie i z daleka juz wszyscy wiedza zeby uciekac bo jedzie Speedol kamikadze
  
 
no i co wymyśliliście ??? kurde kiedys to tu były dyskusje a teraz sam jak palec w dziurawej skarpecie ( nie chodzi mi o syrenke- respect syrena!)
  
 
poszlo fajnie sie czyta posty sprzed 5 lat