KRAKÓW - kolejny spot, propozycje

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moze ja zaczne co powiecie na spotkanie za tydzien w sobote to jest 20 XII jak bedzie snieg to na zajezdni o 12;30 a potem w pub oldsmobil na sw.tomasza 31 koło g.19-20
  
 
ja być za

  
 
JA BYM WOLAŁ 21.(niedziela)
w sobote raczej pracuje
  
 
Moje zdanie na temat spotkań w oldsmobile wszyscy obecni na poprzednim spocie znają. Dodam tylko, że jak dla mnie to możemy się tam spotykać co tydzień zarówno w sobotę jak i niedzielę
Wezmę fotki ze zlotu krakowskiego to bedzie z czego się pośmiać
  
 
Cytat:
2003-12-14 15:35:21, zibm pisze:
JA BYM WOLAŁ 21.(niedziela)
w sobote raczej pracuje


niedziela powiadasz moze byc
A CO KOLEDZY NA TO??
jesli tak to rozsyłajcie wiesci gdzie sie da A JA ZAMAWIAM WAGON SNIEGU I TROCHE MROZU
  
 
Cytat:
A CO KOLEDZY NA TO??
jesli tak to rozsyłajcie wiesci gdzie sie da A JA ZAMAWIAM WAGON SNIEGU I TROCHE MROZU



A co koleżnaki na to? Może się zjawią, czy mam przyprowadzić jakieś panie??

Co do sniegu i mrozu to chyba się udało od popołudnia pada ŚNIEG w Kraku
  
 
a gdzie wpisy reszty krakusów?? jesli mam w tej knejpie siedziec sama to wole w domu robic na drutach
  
 
ja jestem za
i są duże szanse ze sie pojawie
  
 
Czy ta sobota to aktualna? Bo nie wiem jak się mam ustawić?
  
 
a może jednak niedziela będzie odpowiednim dniem na spotkanie? Chyba wszyscy są pochłonięci atmosferą świąt i z nimi związanymi porządkami
  
 
ja powinenem być jutro na zajezdni
  
 
ok niedziela godzina 17 w wyzej wymienionym miejscu
  
 
Cytat:
2003-12-20 17:33:32, bodziot pisze:
ja powinenem być jutro na zajezdni




Bodziu nie na zajezdni tylko na ul. Tomasza 31 Będzie o czym porozmawiać zwłaszcza o Twoich ostatnich czarnych żartach na temat samochodu polonez


Cytat:
ok niedziela godzina 17 w wyzej wymienionym miejscu



Będe może troszkę później niż 17 ale będę
  
 
Cytat:
2003-12-20 20:13:37, Mokry pisze:
Będe może troszkę później niż 17 ale będę




Tak gdzieś po 18 chwilę
  
 
chciałbym pochwalic synchtonizacje Krakusow

ja byłem o 16:40

Iza przybyła o 17:40

i niestety mineliśmy sie z kol Mokrym który przybył o 18:40
  
 
Pisałem że będe po 18 i siedziałem do 22:10 fajna knajpa dobre piwo i miła atmosfera A wy sobie poszliscie tak wcześnie
  
 
wiesz ja byłem na zajezdni o 12 a potem pokechałem do knajpy i siedziałem tam pond 2 godziny

jak przyszła iza z mężem pogadaliśmy sobie na luźne tematy a potym jak musiała iść do domu pomyslałem ze niechcze mi sie siedzieć samemu tez poszedłem do domu wiec jak byś przyszedł tak aby nas znaleźść to ja bym jeszce został na 1 piwo ale nas nie znalazłeś wiec nie narzekaj

pozatym po 3 piwach zrobiłem sie głodny
  
 
Ja nie narzekam tylko nie wiem po co byłeś na zajezdnii jak nikt się tam z fsoak nie wybierał. Później była tylko mowa o oldsmobile i mówiłem że bede na 100% tylko że po 18 a to już nie moja wina że moja towarzyszka się tak zbierała że dotarłem na 18:45 ( w końcu to też po 18) Pozdróweczka w końcu to pierwsza próba spotkania następne będą bardziej dopracowane

W każdym razie na moją obecność możecie zawsze liczyć

[ wiadomość edytowana przez: Mokry dnia 2003-12-22 16:10:09 ]
  
 
Cytat:
2003-12-22 16:06:47, Mokry pisze:
nie wiem po co byłeś na zajezdnii jak nikt się tam z fsoak nie wybierał.



miałem interes do kol Konia

i jak to widać w moim profilu jestem członkiem lub sympatykem wielu klubów i niestety musze pokazywać facjakte na lotnisku czy też zajezdni w celu uscisniecia kilku łapek
  
 
Taaa lepiej zaznaczyć czego sympatykiem nie jesteś, mniej miejsca by zajmowało