ZAMIENIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zamienie orginalne lusterka z astry GSI (prawie nowe- 3miesiace) na lusterka (najlepiej lakierowane) ze zwyklej astry

oraz

grill z GSi na grill ze zwyklej asytry (po roku '95 - z tym duzym znaczkiem opla)

kom. 604956157
mail: faust13@poczta.fm

zdjecia lusterek i grilla moge podeslac na maila
  
 
Cytat:
2005-03-14 21:46:38, powercafe pisze:
Zamienie 100zl na 100 litrów paliwa, najelpiej Diesla... Tylko powazne oferty...



Poważnie to jest możliwość zamiany 100zł na 50 litrów diesla.
  
 
moze cos wiecej ....
  
 
Pilnie zamienie przednie lampy od skody fabi z srebrnymi okularami naklejonymi na zwykle gladkie fotki na PW lub gg oraz meil
  
 
mam gsi 16V oddam swego kata w takim stanie w jakim jest mozna go przeczyscic jak cos- nie mam pojecia w jakim jest stanie a w zamian che zwykła rure w to miejsce 693396606 prosze dzwonic jak cos - wrocław moze akurat komus pomoge bo i tak idzie to do wywalenia lub kupie rure
  
 
Zamienię banknot 100zł na banknot 200zł Tylko poważne oferty
  
 
Cytat:
Zamienię banknot 100zł na banknot 200zł Tylko poważne oferty


dobra,tą stówe wyśle ci pocztą
a te dwie stówy wpłać na moje konto

p.s
nr. konta na priv.
  
 
Michaello i Marek

Takie teksty to sobie do "HUMORU" możecie wrzucać.
Tutaj jaj sie nie robi.
  
 
Cytat:
2005-07-07 20:02:17, Slawekp pisze:
Michaello i Marek Takie teksty to sobie do "HUMORU" możecie wrzucać. Tutaj jaj sie nie robi.




ok, sorry
  
 
ja też przepraszam
  
 
.

[ wiadomość edytowana przez: Paladinus dnia 2005-12-24 22:57:29 ]
  
 
Zamienie wyswietlacz do komputera pokladowego z Opla Omegi C/ Vektry B (jedna z tylu wtyczka) na wyswietlacz do Omegii B
Wyswietlacz w stanie idealnym dzialajacy 100% w calosci
  
 
Zamienię swoja gsi 8 zaworową z gazem 3 miesiecznym brc, ciemne szyby, centralny z alarmem, dwa komplety kół (wiecej info na priv) na omege b w sedanie, nie diesel ani v6, zadnych specjalnych wymagan byle byla sprawnma w pelni bez wad ukrytych i kosmicznego przebiegu
Pozdrawiam
  
 
JUZ NIEAKTUALNE

[ wiadomość edytowana przez: jan_10 dnia 2006-01-08 20:10:19 ]
  
 
Zamienienie drewnianą półkę tył obszytą szarym materiałem, od Astry GSI z głośnikami, zwrotnicami oraz wmacniaczem i kablami na oryginalną półkę w dobrym stanie.

Zwrotnice i głośniki (6 szt) Blaupunkt. Największe basowe mają uszkodzoną membranę. Wzmacniacz montowany pod siedzeniem pasażera - firmy nie pamiętam.

Kontakt przez Forum - Proszę zostawić mi nr tel lub maila a ja się odezwę.

Mogę wysłać zdjęcia.

Można obejrzeć w Warszawie po wcześniejszym umównieniu się.

Pozdrawiam
  
 
hejka
jako za zakupiłem alu 15tki na allegro o ET 30 i ,,, nie podoba mi sie to ze sa tak na zewntarz ( nigdzie nic n ie wystaje i nigdzie nie obciera ) ale ,,,, mi jest za twardo
ZAMIENIE 4 alu + opony continentall 195/50/15 na 4ry STALOWE 14tki z oponami letnikmi do astry 1, moga tez byc 14tki alu z oponami ( pisze ze na satlowki bo u mnie opony nie sa pierwszej jakosci ale jezdzic sie jeszcze da ) i dlatego ze JEDNA ALU JEST DO PROSTOWANIA , jest lekko krzywa, ktos musiał najechac na cos, lub gdzies puknac, nie jest peknieta, ułamana czy cos, poprostu jest krzywa lekko
ale mi sie zle jezdzi na 15tkach , auto sie trzyma ok ale jest twardo i dlatego zamienie sie na 14tki (bo mam u siebie w astzre 13tki - nie wiem czemu )
Widok felg w profilu, info GG , mail albo skype ,

pozdrawiam

Krzysiek
  
 
Zamienię moją Astrę na OMEGĘ - zamiana bez dopłat z mojej strony także w grę wchodzi omega o podobnej cenie - około 10tyś. Astra - rok 96, sekwencyjny wtrysk gazu za 4500zł, przebieg 98tyś, silnik 101KM, poj 1.6 16V. Wymienione - pompa wodna, rozrząd, rolki i napinacz paska rozrządu, tarcze i klocki, tłumik środkowy i końcowy, opony przód - nowe, olej, płyn hamulcowy, przyciemnione szyby - atest, felgi alu ENZO 15', elektryczny szyberdach - jeśli ktoś by reflektował proszę pisać na maila lub na priv.
  
 
Zamienie orginalne Lampy tylnie ASTRA II KOMBI na przyciemnione (z mojej strony dopłata). Kontakt GG. 1626807 emeil: radekwks@wp.pl
  
 
spreżyny niebieskie 4szt weitec -40 w bdb stanie do kadett, astra na spreżyny do omegi a kombi obniżajace.Paweł
  
 
nie aktualne

[ wiadomość edytowana przez: jan_10 dnia 2006-12-27 10:56:22 ]