LUBLIN - Spot FSOAK i LKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zbliza sie druga niedziela miesiaca a co za tym idzie kolejny spocik.. ale w tym miesiacu planowany jest "Wiekszy" spot w Radomiu i zastanawiam sie czy robic cos u nas czy jechac wlasnie tam. Fajnie by bylo pojechac wieksza ekipa z Lublina do Radomia , wiec sa 2 opcje:
1. Robimy normalnie spot w Lublinie w druga niedziele czyli 11 stycznia, a do Radomia jedzie kto chce (spot w Radomiu odbedzie sie najprawdopodobniej w 3 weekend stycznia tj 1718, tak wynika z ankiety)
2. Nie robimy spotkania w Lublinie tylko w 3 weekend spot lubelski odbedzie sie "na wyjezdzie" w Radomiu. (Informacje o tym spocie sa)TU
Jakie jest wasze zdanie na ten temat?? Ja jestem za opcja 2, ale odpowiada mi tez opcja pierwsza
  
 
No wiec tak,co do Radomia to narazie nie powiem bo 17/18 moga mi wypasc egzaminy,ale Qvasiu podpowiedzial mi ze moglibysmy zorganizowac kreciolka jakiegos na przyklad w najblizsza niedziele pod URSUSEM,ustalilo by sie jeszcze co do tego Radomia.Co wy na to?
  
 
ELO!!! No wiec sprawa jest prosta... kto moze niech wpadnie jutro pod Orlena na Zygmuntowskich, moze pojedziemy sie gdzies poslizgac i ustalimy co i jak robimy za tydzien... co wy na to??? proponuje moze o 14... a jak by co to smska do mnie lub priva do RXa, czy cos... bo co do organizacji spotu w LBNie, to ja jestem (jesli sie uda i cos bedzie wiadomo konkretnie) to skoczyc na kilka furek do tego radomia... wiec czekam na opinie innych...
  
 
Dobra,to ja bede jutro o 14 pod Orlenem

ps.dzisiaj juz slizgalem sie na tym parkingu,zrobilem sobie przerwe w zajeciach
  
 
No i bylismy... taaaaa... spotkanie z "bracią tuningowa" ziemi lubelskiej ...
...a co doplanowanego za tydzien spotkanka, to ja mysle, ze niech sie odbedzie tak jak zawsze, gdzies sie pojedzie i poslizga, moze tez pod Ursusa, jesli bedzie "luzno"... albo jeszcze sie cos wymysli... wiec myslcie ... a co do Radomia - to ja powiem tak - jak bede chcial i mogl to pojade, a jak nie to nie, a inni jak chca...
  
 
Czesc Lubliniaki ja stawiam na Radom i raczej powinienem tam byc!!!A jesli chodzi o 11-ego to mam szkółke ale....na 100% zwiedze lotnicho raczej tam tłoku nie powinno byc Pokatuje troszke maszynke w zimowych kreciołkach Słuzbową juz przetestowałem...zimówki jej nie pomogły no i zal silniczka nie było:
-po pierwsze służbowa
-po drugie wez i zakatuj 2.5TDI
  
 
Po wczorajszych wybrykach na sniegu doszedlem do wniosku, ze trzeba tego spota w Lublinie zrobic za fajna zabawa jest, a sniegu brakowalo na ostatnim spocie takze nie ma co sie czaić

Spot odebdzie sie w niedziele 11.01.2004 Najpierw spotkajmy sie jak zwykle przy PKN Orlen u zbiegu Al. Zygmuntowskich i Pilsudkiego o 12:30, a pozniej sie skoczy poslizgac tu i tam
  
 
Cytat:
2004-01-05 10:47:55, RX pisze:
Po wczorajszych wybrykach na sniegu doszedlem do wniosku, ze trzeba tego spota w Lublinie zrobic za fajna zabawa jest...





... hehe... daj dziecku cukierek, to zje ci choinke razem z bombkami ... ale dobrze prawisz... tylko niech znowy nie zabraknie tego sniegu, chociaz z tego co widac za oknem to nie zapowiada sie na jakis deficyt "bialego"... wiec co?... bierzem w niedziele wszyscy sanki i mykamy na spocika ...
  
 
Pierwsze w 2004 r. spotkanie symatyków FSO w Lublinie odbyło się w niedziele 11 stycznia w śniegowej scenerii. Barkowało nam tego na ostatnim spocie więc wszsycy chcieli sie wyszaleć i wykorzystać zalety tylnego napędu. Spotkanie rozpoczeło sie o godz 12:30 na parkingu przy PKN Orlen. Po krótkim oczekiwaniu zjawiało się coraz więcej samochodów, w sumie było 11 aut z FSO. Nie zabawiliśmy długo w tym miejscu, po wykonaniu kilku fotek wszystkim samochodom oraz zebranym uczestnikom udaliśmy sie kolumną na miejsce przeznaczenia tj pod odlewnie Ursus. Tam każdy chętny mogł sprawdzić się w slalonie pomiedzy pachołkami, co z nowu nie bylo takie proste gdyż nawierzchnia byla bardzo sliska. Pozostali uczestnicy testowali przyczepność na sąsiednim parkingu wprawiając w osłupienie młodych kierowców w samochodach nauki jazdy. Poślizgi były wszechobecne, ślizgały sie nie tylko pojazdy z FSO, ale także obecni na miejscu przedstawiciele innych marek. Na spocie padł także rekord prędkości przejazdu na butach. Janusz_K przyczepiony do haka samochodu Cebki mknął z zawrotną prędkościa ponad 50 km/h. Spot uważam za udany, pojawiło sie kilku nowych uczestników co bardzo cieszy i dobrze rokuje przyszłym spotkaniom w regionie lubelskim. Zabawa była przednia i bardzo miło spędzedzilismy te kilka godzin już z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie.

P.S
Fotki będą póżniej,a moze i jakieś małe filmiki
  
 
Potwierdzam. Było rewelacyjnie, oby tak dalej. Spoko ludzie, dobra atmosfera, no i sprzyjające warunki pogodowe . Każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności. Oby na nastepny raz było równie dużo śniegu, no i oby frekfencja była przynajmniej taka jak wczoraj.
  
 
...no i znowu kurde mnie nie było cuz szkułka zabrała czas ale lotnicho zaliczone sam dojazd do niego miałem w 100%-towej opcji zimowej
  
 
Witam!!!
Co do spociku, to uwazam za udany, bylo spoczko, nowi ludzie dobra atmosfera, rozkrecamy sie na dobre... szkoda ze nie mialem wiecej paliwka to by sie wiecej poszpacilo, ale next time... no teraz jest tronia lipa - sniegu ubywa, lipsztyk niesamowity, bo to co z nim sie dzieje odbiera checi do wszystkiego nawet do chodzenia po nim i brniecia w sniegowych kaluzach ... lipa... ale juz niebawem kolejny spocik... i moze na ten w lutym Cebka znowu zamowi obfite opady sniegu i zabawa bedzie przednia... tylko zebym nie zapomnial sanek ... pobijemy rekord jazdy sankami na holu, o taaaakkk....
  
 
W tym temcie bylo o spocie styczniowym, ale chce tez napisac kilka słów o kolejnym... Najpierw jednak jeszcze o tym co juz za nami. Chcę poinformować, że krótka wzmianka o naszym spotkaniu i o stronce klubowej znajdzie sie w kolejnym wydaniu tygodnika "Auto Tydzień w Lublinie" a dokladniej w piatek 23 stycznia. W zwiazku z dobra wspolpraca i zainteresowaniem ze strony redakcji tym co sie dzieje w zwiazku z FSOAK i spotkaniami na lubelsczyznie zastanawiamy sie nad zaproszniem kogos z redakcji na kolejny Spot. Co o tym myslicie??
  
 
Oczywiscie ze zapraszamy .Slawa juz jest w kieszeni
  
 
No czemu nie... tylko trzeba czyms zablysnac ... to juz niebawem... wiec trzeba cos kminic konkretnego... pewnie jakas proba pod Ursusem (na sankach za polderem)... pozyjemy zobaczymy...
  
 
Witam FSO AK?

A moze by tak którąś razą zrobić wspólny spot FSO AK/LKP???
Warszawka tak uczyniła i bawili/ślizgali sie faaaajnie.

Pozdrawiam.

raski
  
 
Witam.
Szczerze mowiac taka mysl chodzi mi po glowie juz od jakiegos czasu.Najblizszy spot planujemy na 8 lutego,okolo godziny 12.30.
Dajcie znac czy wam pasuje,jak by co dogadamy sie jeszcze
  
 
tzn. planujecie czy spot bedzie na pewnoi?

LKP w Lublinie nie ma za wielu klubowiczów w Lublinie, ale te pare osób pewnie sie zbierze.

mam prośbe

jak bedziesz wiedziec na pewno - pisz na @

raski@op.pl

pozdrawiam
  
 
Zle sie wyrazilem ,spot bedzie na 1000%,spotykamy sie na parkingu przy Orlenie u zbiegu al.Zygmuntowskich i al.Pilsudskiego o godzinie 13,jesli pogoda sie spisze to pewnie pojedziemy pod Ursus na slizgawke
  
 
Super.

To w takim razie, ja postaram sie zebrać pare LAjDAczek i zjawiamy sie.

Pozdrawiam i do zobaczenia mam nadzieje.