Poznań - kolejny zlot 1-02-2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie robimy coś. Ja bym proponował zamiast ostatnią niedziele misiąca, walnąć pierwszą lutego czyli w niedziele 1 lutego o 12 na stadionie. Snieg jak narazie pada za oknem, moze do tego czasu wytrzyma, Co wy na to?
  
 
Tez o tym myślałem. Propozycja 1 lutego jest ok. Może manówię Oliego by przyjechał i przywiózł pachołki, to by się zrobiło male ślizganko
To co OLI, pomożecie?
  
 
1 luty może być chociaż z 31 na 1 ide na nocke (wreszcie znalazłem prace ) ale myśle że jakoś się zmobilizuje.
  
 
Ja też wstępnie się piszę. Ze śniegiem w Poznaniu nigdy nie wiadomo. Wczoraj wieczorem były wyśmienite warunki do ślizgania. Nawet moja żona wciągnęła się w tą zabawę - oczywiście jako kierowca.
  
 
Są jeszcze jacyś chcetni. Ludzie sprężać sie. Zosaje coraz mniej czasu.
  
 
Cytat:
2004-01-19 23:19:39, MAJCHAL pisze:
Tez o tym myślałem. Propozycja 1 lutego jest ok. Może manówię Oliego by przyjechał i przywiózł pachołki, to by się zrobiło male ślizganko
To co OLI, pomożecie?



Pomożecie... ale nie wiem czy się to uda... 1.02 mam jeszcze sesję egzaminacyjną i nie wiem czy zdąrzę przyjechać... Jeśli jednak dokonam tego to na pewno sie zjawie i postaram się zabrać parę pachołków...... 6 chyba wystarczy, co? mam nadzieję że śnieg do tego czasu utrzyma się w tej albo i lepszej "kondycji" ...tzn. będzie go więcej.... oby....
I zapraszam innych, szczególnie Bydgoszcz/Toruń i Piłę na nasze spotkanie... nie wspominając o Warszawie i innych ...


[ wiadomość edytowana przez: OLI_F50 dnia 2004-01-22 14:38:06 ]
  
 
Tak jak pisalem w http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=37006&c=3&f=12
jestem z klubu Cartoon Trabant WLKP .
Co jakis czas spotykamy sie z Poznanska Grupa Wartburga oraz Mini Klub Polska i tu wysowam do was propozycje czy niechcieli byscie sie spotkac na takim wiekszym spocie.

Moze 1 luty godz 14 ??
  
 
Spotykamy się 1 lutego, ale o 12, może jednak gdy ktoś od nas wyrazi chęć przyjazdu o 14 to nie widze żadnych przeciwskazań. Albo może znajdziemy kompromis pomiędzy naszymi spotami i wszyscy przyjedziemy na 13, powiedzcie co wy na to wszystko. Mi osobiście pasuje i 12 i 13 i 14, wiec niech się inni wypowiedza, no i oczywiście czy kolegą z Cartoon by pasowała np. 13.
  
 
W takim razie data ustalona. Do tego dochodzi spotkanie z innymi klubami około godziny 14. Jak dobrze pójdzie to trzeba zabrać kanapki i śpiwory
  
 
niestety nie moge zmienic godz. na 12 gdyz jestem juz umowiony z reszta klubow. Milo by bylo jak wszyscy spotkali bysmy sie wmiare o podobnej godz. Mozna by zawiazac interesujaca wspoprace.

Ilu was bedzie, jezeli spotkanie bedzie duze moge sciagnac troche prasy
  
 
Jak mamy czekać na inne kluby do 14 to ja biore ze sobą termosik z gorącą herbatą
  
 
Nie ma przeciwwskazań byśmy nie zrobili razem tego spotkania międzyklubowego... My mozemy się stawić na 12.oo a czas płynie tak szybko ze nie zauważymy jak nam spłynie do 14-ej...i wówczas przyjedzie reszta klubów.... Miło będzie poznać nowych znajomych...
  
 
No czyli ustalone, może Syrenka przyjedzie, Kroolik zadziałaj tak by przyjechała, no i Bartka z Kadettem tez nie może zabraknąć. Ja powiadomiłem większość na priv o zlocie i zobaczymy co się stanie. Ostatnio frekwencja była niezłam, wiec moze i tym razem będzie dobrze i może jeszcze więcej aut niż na poprzednim zimowym zlocie dokładnie przed rokiem.


[ wiadomość edytowana przez: Mebig dnia 2004-01-23 13:47:29 ]
  
 
zlot 1.02.03 to swietny pomysl!!!!
oczywiscie bede!
  
 
Witam wszystkich
Z chęcią przyjadę na zlot ale niestety na syrene musicie poczekać do wiosny-wtedy pewien pan mechanik "starej daty" zrobi jej kompletny przegląd z regulacjami-do tego czasu nie ruszam jej z miejsca, poza tym zima to czas nie dla niej, po tym jak była garażowana przez całe swoje dotychczasowe życie ewentualny kontakt z solą mógłby ją "zabić". Wiosna i słoneczko to czas dla niej
  
 
Cytat:
2004-01-23 14:51:43, Luz pisze:
Witam wszystkich
Z chęcią przyjadę na zlot ale niestety na syrene musicie poczekać do wiosny-wtedy pewien pan mechanik "starej daty" zrobi jej kompletny przegląd z regulacjami-do tego czasu nie ruszam jej z miejsca, poza tym zima to czas nie dla niej, po tym jak była garażowana przez całe swoje dotychczasowe życie ewentualny kontakt z solą mógłby ją "zabić". Wiosna i słoneczko to czas dla niej



Postaraj się przecież i tak stoi cały czas na dworze więc jeden przejazd nic jej nie zaszkodzi!
Pewnie będzie tak że prędzej ja przyjade Fiatem (chociaż jest jeszcze dużo roboty) niż Syrenka wyjedzie na droge

Cytat:
no i Bartka z Kadettem tez nie może zabraknąć.



Jak go zabraknie to i mnie a do tego nie możemy dopuścić.

Jeżeli jest już ustalone 01.02 o 12.00 to ja powiadomie pana Krzysia od żółtego Fiata
  
 
Niestety Pila i tym razem sie nie pojawi;/furka jest rozebrana a dokladnie glowica i wnetrze (maly remoncik na ferie) ale obiecuje ze na wiosne napewno sie pojawietrzeba poznac wreszcie wielkopolska czesc klubu pzodr
  
 
Cytat:
2004-01-23 15:47:55, vievior pisze:
Niestety Pila i tym razem sie nie pojawi;/furka jest rozebrana a dokladnie glowica i wnetrze (maly remoncik na ferie) ale obiecuje ze na wiosne napewno sie pojawietrzeba poznac wreszcie wielkopolska czesc klubu pzodr


O ty zdrajco, kuj-pom już Ci się znudził?
Ale spoko, macie w Poznaniu innego pickupa. Co prawda jeszcze w wersji towarowo-użytkowej pewnie nadal ale jak go spotkacie to przypomnijcie że nie zapłacił całości jak zmieniał u mnie opony .
  
 
Cytat:
2004-01-23 15:47:55, vievior pisze:
Niestety Pila i tym razem sie nie pojawi;/furka jest rozebrana a dokladnie glowica i wnetrze (maly remoncik na ferie) ale obiecuje ze na wiosne napewno sie pojawietrzeba poznac wreszcie wielkopolska czesc klubu pzodr



Oj oj...szkoda że się nie pojawisz...Ale sprubój , co? Tak liczyłem na to spotkanie i kolega, który również jest Pick-up'o maniakiem i chciałby z tobą pare zdań wymienić...
Race_D, z tego co wiem, vievior to jak narazie tylko kuj-pom. odwiedzał a należy do WLKP. więc , o jakiej zdradzie tu mówisz.... A może i Ty ruszysz d....e i zjawisz się z Poznaniu , co? Będziesz mile widziany, reszta kuj.-pom. również... Kao. i reszta... zapraszamy przymusowo
  
 
A wiec wszytsko zalatwione
"I spotkanie wielkopolskich klubów miłośników starej motoryzacji" odbedzie sie 1 lutego 2004 o godz. 14
Swoj udzial zapowiedzialy narazie 4 kluby (trabanty, wartburgi, fso, mini morisy) i być moze przyjada takze Garbusy

O tym spotkaniu zostana powiadomieni znajomi dzienikarze wiec prosze sie licznie zjawic ))
Prosze kogos kto kordynuje dzialania poznanskiej grupy fso o danie informacji jakos do srody/czwartku ile przybedzie aut.
moj mail toudy(malpa)cartoontrabant.pl