Wawa - Spot Łady 25.01.2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mac al. Krakowska róg Łopuszańskiej g.1200
Ja sie postaram wpasć. Zawsze możan jakis ekogreen przy okazji zaliczyć - kto przeciw? nikt.
czyli wszyscy za. OK. Do miłego
  
 
mam zaliczenie w nuiedziele , ale ok 13 może będe.
  
 
heheh... dostałem zaproszenie od Górala i też pojadę jak się uda wygospodarować czas...
Miło będzie was poznać, trochę w głupich okolicznościach *, ale zawsze...

* - szukam Poloneza do kupienia, ale nic nie mogę znaleźć, dlatego postanowiłem rozejrzeć się również za Ładą, a koledzy z LKP proponują prezentację swoich autek...
  
 
jesli sie dobudze i bede trzezwy to chetnie zajade na zlot podpatrzec, co to by z lady pasowalo do fiata. dzieki kolegom z lkp za zaproszenie.
  
 
Przypominam - jutro spot ładzianek. Ja bede.
  
 
Ja juz sie zadeklarowałem że nie będe wcześniej niz o 12.30
Olo oczywiście jedziemy na ten drugi placyk
  
 
hihi, niestety kilku kolegów ma inne sprawy więc za super frekfencje nie ręczę, ale miło będzie was zobaczyć. zapraszam,
  
 
Panowie, bardzo dzięki za przybycie. było super, zapraszam na następny spocik... za czas jakiś
  
 
Oto tabela czasów próby sprawnościowej na Spocie LKP - FSOAK.

Obowiązuje kolejnoć startowa.




Ze swojej strony bardzo dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w zabawie.

Do następnej razy.



  
 
potwierdzam - super atmosferka. do następnego!
oczywiście trafiliśmy w jedyne słuszne miejsce - na eko. Tam po szaleństwach admi ustawił próbę i przedni napęd wykazał swoja wyższosc w warunkach zimowych (ale ja i tak bym sie nie zamienił )
  
 
Cytat:
2004-01-25 17:08:11, OLO pisze:
potwierdzam - super atmosferka. do następnego!
oczywiście trafiliśmy w jedyne słuszne miejsce - na eko. Tam po szaleństwach admi ustawił próbę i przedni napęd wykazał swoja wyższosc w warunkach zimowych (ale ja i tak bym sie nie zamienił )



Olo, dlaczego znów Jojek był lepszy od Ciebie??? hehe
  
 
bo jojowy zawias bardziej sie nadaje na luźne nawierzchnie. Ja swój robiłem na asfalty.
  
 
nooo, widac bylo kiedys nocą jak na eko z Burza jechalismy... przy Galerii Mokotów jak w Marynarską skręcałeś
  
 
Było naprawde fajnie, szkoda że niektórzy z sierr zachowywali sie jak niedorozwinięci.
  
 
no cóż... są ludzie i parapety...

Zastanawia mnie dlaczego Admirał wpisał w tabelę obok swojego czasu LKPFSO? przeca on dzisiaj był zdecydowanie tylko LKP...
  
 
patriotyzm to sie nazywa
  
 
Cytat:
2004-01-25 20:10:06, SPAjK pisze:
patriotyzm to sie nazywa



Coś w tym jest.



  
 
Wszystkim chłopakom z FSO AK dzieki serdeczne za miły spocik!
Olo: Dzieki za przejazdzke!!
Zdjęcia ze spotu leża na naszym klubowym FTP!

[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2004-01-25 23:15:19 ]
  
 
właśnie przeglądam
fajne
  
 
Dobra wycofuje sie z tego zdjecia, nie wiem dlaczego sie nie wyswietla...

Jojo, co Ty masz z tyłu za gumy, ze tak dobrze Ci sie bryczka nawierzchni trzyma??


[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2004-01-26 00:12:58 ]