Podział na kategorie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam w "Profil - Opcje - kategorie na forum" ustawione "nie wyświetlaj podziału na kategorie", a za każdym razem kiedy się loguję, widzę podział na kategorie.

Jak mam to skutecznie wyłączyć???
  
 
Sproboj siem wylogowac nastepnie wykasuj ciasteczka i zaloguj ponownie powinno pomodz

pozdr
  
 
Cytat:
2004-01-23 17:59:23, thaniel pisze:
Sproboj siem wylogowac nastepnie wykasuj ciasteczka i zaloguj ponownie powinno pomodz

pozdr



Kasuję cookies prawie codziennie kończąc pracę, a problem z podziałem na kategorie mam od kiedy taka funkcjonalność się pojawiła.

Jeśli nie ma lepszego rozwiązania, to napiszcie to jasno, będę musiał to polubić
  
 
Cytat:
2004-01-26 12:33:50, jackal pisze:
Kasuję cookies prawie codziennie kończąc pracę, a problem z podziałem na kategorie mam od kiedy taka funkcjonalność się pojawiła.



No jak kasujesz cookies to domyslnie znowu masz z kategoriami.

pozdr.
  
 
Cytat:
2004-01-26 14:00:43, daemon pisze:
No jak kasujesz cookies to domyslnie znowu masz z kategoriami.



Wylogowałem się z Motonews, wykasowałem cookies, zamknąłem przeglądarkę, odpaliłem przeglądarkę, wszedłem na Motonews, przeszedłem na podforum Toyoty, zalogowałem się do Motonews ... i @%$^@# znowu mam z podziałem na pieprzone kategorie.

Coś źle robię ???

Chyba będę musiał to polubić
  
 
A jakiej przegladarki uzywasz i w jakiej wersji ??

Ja uzywam NN 7.1 zadnych problemow nie ma ale zaraz jeszcze sprawdze na IE 6

pozdr
  
 
Teraz sprawdzam na ie 6 bez zadnych upgradow i jest ok

sprawdz czy nie masz zablokowanych cookie ?? (nie masz problemow z logowaniem? ) ewentulanie dodaj http://motonews.pl do stron z ktorych akceptujesz cookie

pozdr
  
 
Chyba znalazłem lepsze rozwiązanie

Jeśli loguję się na stronie głównej forum i przechodzę do podforum Toyoty to wszystko jest OK !!!

Jeżeli natomiast przechodzę do podstrony Toyoty i dopiero tam się loguję - mam podział na kategorie.

Dzięki za Wasz czas, pozdrawiam.
  
 
Chyba masz racje jak sie zalogujesz na glownej i pozniej przejdziesz to bedzie git ja zawsze sie tak logowalem i bylo ok

pozdr
  
 
Mój problem jest natomiast w drógą strone.
Napisałem kilka kategorii wątków ale mi nic nie wyswietla. Niewiem dlaczego, prubowałem cos pozmianiać ale dalej nic.
Pomocy bo chciałm kategorie mieć, jak mi sie niespodobaja to wyłacze ale niewidiałem jeszcze swoich
Help
Pozdraiwma wszystkich motonewsowiczów
  
 
Cytat:
2004-02-05 23:23:29, igor002 pisze:
Napisałem kilka kategorii wątków ale mi nic nie wyswietla.



Kategorie sa wylaczone na poczatku. Jest informacja o tym tam gdzie sie je zaklada.

Proponuje nie rozmywac watkow na samym poczatku kategoriami. Niech bedzie od razu widac, ze cos sie dzieje. Przeniesienie watkow do pozniej utworzonych kategorii to zaden klopot.

pozdr.
  
 
Okej, bede czekał, pozatym troszke w tym racji
Dzieki i pozdrawiam motonewsowiczów