Lutowy spot kujawsko-pomorski

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie!!
Trzeba pomyśleć chyba o kolejnym spocie...
Zgodnie z kolejnością czas na Bydgoszcz, jednak ostatnio w Toruniu było tak świetnie, że sam nie wiem Nie wiadomo jak bedzie z pogodą zresztą.
Jeżeli jednak trzymamy się ustaleń i spotujemy w Bydzi proponuję standardowe miejsce nad Wisłą - ewentualnie drugi brzeg gdzie jest więcej miejsca na ślizganie Co do terminu to proponuję wrócić do dawnych ustaleń,czyli przedostatni weekend miesiąca.
Zresztą mam nadzieję,że zaproponujecie coś ciekawego i wspólnie ustalimy kiedy jak i gdzie się spotykamy.
pozdrówka,kao.
  
 
Ale odzew!!!Ludzie,może pomału,nie wszyscy naraz
  
 
no to ja po przerwie na zlociku się stawię. No chyba, że będzie przed moimi egzaminami to chyba spasuję... ale jeszcze nic nie wiadomo.
Jak narazie potwierdzam
  
 
Zgłaszam swoją obecność na spocie, a co do terminu to nie zostawiałbym wszystkiego na koniec miesiąca raczej gdzieś w środku... Wydaje mi się, że 15.02 to chyba dobry termin i mam nadzieję, że nie będzie kolidował z planami. Jeżeli będzie kolidował to się go zmieni A placyk przy Wiśle to dobre miejsce i zawsze można się jeszcze udać na miasto. Ważne, żeby godzina była w miarę wczesna tak około 11:00 i nie później...

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-01-28 15:56:24, kaovietz pisze:
Ale odzew!!!Ludzie,może pomału,nie wszyscy naraz



Beeez pośpieeeechuuuuuu....

Jeśli spot będzie w weekend (jakikolwiek) to nie ma problemu

Tylko może niech będzie ładna pogoda, Poloneza nie myłem już od miesiąca

BTW
Jeśli zobaczycie mnie jutro w Bydzi to nie fatamorgana hehe
  
 
Cytat:
2004-01-28 18:24:51, t_kucyk pisze:
Jeśli zobaczycie mnie jutro w Bydzi to nie fatamorgana hehe


Podaj czas i miejsce to może chwilę pogadamy i zrobimy taki mini-mikro spocik

Pozdrawiam
  
 
Cóż, problem z odpalaniem zniknął (tfu, tfu, żeby nie zapeszyć), więc nie widzę przeciwwskazań, pod warunkiem że w niedziele.
  
 
Trochę późno dałeś znać

Byłem w multikinie, bo Toruń nie ma

A potem do centrum... ale pizzeria przy Dworcu raczej nie oferuje zbyt smacznego jedzenia

Pozdro i do zobaczenia na spocie
  
 
a jakie to jest standardowe miejsce nad Wisłą
  
 
Kenobi proponuję odwiedzić stronę FSO PTK Kujawsko-Pomorskie tam jest wszystko wyjaśnione w dziale zlotów...

Tomek, gdy pisałem wiadomość to byłeś on-line (i to jeszcze ponad 15 minut) i myślałem, że ją przeczytasz... Szkoda... A co do pizerii przy dworcu to akurat nie jest najlepsze miejsce na posiłek o czym sam się przekonałeś...

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-01-29 18:55:33, Jeff_Colby pisze:

Tomek, gdy pisałem wiadomość to byłeś on-line (i to jeszcze ponad 15 minut) i myślałem, że ją przeczytasz... Szkoda... A co do pizerii przy dworcu to akurat nie jest najlepsze miejsce na posiłek o czym sam się przekonałeś...

Pozdrawiam



Tylko, że u nas nie ma czegoś takiego jak powiadomienie o "odpowiedzi na Twoją wiadmość" Grrr!!!

Widocznie oglądałem wiadomości na forum ogólnym... na drugi raz proszę poślij priva lub sms na komórkę

Co do posiłków, na drugi raz pójdę do Waszego McDonalda w centrum. BTW Jak spalanie w Twoim Poldku - u mnie średnia z ostatnich 260km to 13.4 w tym 100km do Bydzi (ale raczej dynamicznie ).
A spociku nie przepuszczę, chętnie zobaczę nowy nabytek Kaovca i pogadam z Wami - tylko błagam, nie w tamtej pizzeri
  
 
Cytat:
2004-01-29 21:27:22, t_kucyk pisze:
Tylko, że u nas nie ma czegoś takiego jak powiadomienie o "odpowiedzi na Twoją wiadmość" Grrr!!!


Ale za to jest "Powiadomienie o poście" - klikając na link z prawej możesz wybrać dowolnego usera forum do które trafi link do postu - a jak masz telefon w sieci PlusGSM to również dostajesz SMS-a
  
 
Cytat:
2004-01-30 08:09:56, GDA pisze:
Ale za to jest "Powiadomienie o poście" - klikając na link z prawej możesz wybrać dowolnego usera forum do które trafi link do postu - a jak masz telefon w sieci PlusGSM to również dostajesz SMS-a



Ahaaa!
Nie wiedziałem, że ten przycisk ma nową funkcją (oprócz powiadamiania moda rzecz jasna)

Z komórki w PlusGSM zrezygnowałem
A co z innymi sieciami? - jest jakaś szansa na aktywowanie tej usługi?
  
 
Cytat:
2004-01-30 09:26:03, t_kucyk pisze:
A co z innymi sieciami? - jest jakaś szansa na aktywowanie tej usługi?


Usługa była aktywna na wszystkei sieci - ale niestety zarówno Idea jak i Era powprowadzały "hasła" (wpisywanie jakiś bzdurnych tekstów przed wysłaniem) i nasza bramka nie działa przez to
  
 
Cytat:
2004-01-29 21:27:22, t_kucyk pisze:
Widocznie oglądałem wiadomości na forum ogólnym... na drugi raz proszę poślij priva lub sms na komórkę

Co do posiłków, na drugi raz pójdę do Waszego McDonalda w centrum. BTW Jak spalanie w Twoim Poldku - u mnie średnia z ostatnich 260km to 13.4 w tym 100km do Bydzi (ale raczej dynamicznie ).
A spociku nie przepuszczę, chętnie zobaczę nowy nabytek Kaovca i pogadam z Wami - tylko błagam, nie w tamtej pizzeri


Ja mam cały czas klasyczny układ Forum, dlatego nie mam tego problemu Następnym razem wyśle informacje na komórkę...

Co do jedzenia to pomimo, że nie lubię wszystkich szybkich-żarłaczy to McDonald ma tą zaletę, że wszędzie smakuje i kosztuje tak samo...

Jeżeli chodzi o spalanie to po tym rekordowym zużyciu wyregulowałem i 2 tygodnie temu odnotowałem spalanie 12.9l/100km, czyli niejako powrót do normy. Po tym jeszcze go trochę podregulowałem i zobacze co będzie teraz. Notabene w najbliższym choć bliżej nieokreślonym czasie chcę wymienić mikser z rurkowego na palnikowy co powinno przyczynić się do lekkiego zmniejszenia zużycia LPG i może przy okazji wymienię ten filtr gazu, który wymieniam już kilka miesięcy

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-01-30 16:01:36, Jeff_Colby pisze:
Ja mam cały czas klasyczny układ Forum, dlatego nie mam tego problemu Następnym razem wyśle informacje na komórkę...

Co do jedzenia to pomimo, że nie lubię wszystkich szybkich-żarłaczy to McDonald ma tą zaletę, że wszędzie smakuje i kosztuje tak samo...

Jeżeli chodzi o spalanie to po tym rekordowym zużyciu wyregulowałem i 2 tygodnie temu odnotowałem spalanie 12.9l/100km, czyli niejako powrót do normy. Po tym jeszcze go trochę podregulowałem i zobacze co będzie teraz. Notabene w najbliższym choć bliżej nieokreślonym czasie chcę wymienić mikser z rurkowego na palnikowy co powinno przyczynić się do lekkiego zmniejszenia zużycia LPG i może przy okazji wymienię ten filtr gazu, który wymieniam już kilka miesięcy

Pozdrawiam



Na szczęście przetrawiłem tą pizze bez przygód
Ale wracając do Torunia nie czułem się po niej zbyt dobrze
Z tą zaletą McDonalda masz zupełną rację - czego by nie mówić o smaku to zawsze jest on na tym samym poziomie

12.9 litra - no prosze, ładny spadek z 18 litrów
Czytałem posta dotyczącego miksera palnikowego - sam jestem ciekawy jaki mam zamontowany... tak czy inaczej daj znać jak pójdą testy

BTW
PRzydałoby się jakieś bliższe określenie daty spotu - rozumiem, że niedziela pasuje największej liczbie osób, ok. Pozostaje jeszcze ustalić która niedziela lutego

[ wiadomość edytowana przez: t_kucyk dnia 2004-01-30 22:16:10 ]
  
 
Cytat:
2004-01-30 22:13:46, t_kucyk pisze:
12.9 litra - no prosze, ładny spadek z 18 litrów
Czytałem posta dotyczącego miksera palnikowego - sam jestem ciekawy jaki mam zamontowany... tak czy inaczej daj znać jak pójdą testy

BTW
PRzydałoby się jakieś bliższe określenie daty spotu - rozumiem, że niedziela pasuje największej liczbie osób, ok. Pozostaje jeszcze ustalić która niedziela lutego


Jeżeli chodzi ogólnie o moje spalanie to od wakacji układa się następująco (wyłącznie jazda miejska, nie liczę tu wypadów za miasto):
-lipiec-wrzesień - w lipcu regulacja na analizatorze spalin (przegląd); zużycie stałe na poziomie 11.5l/100km
-od włączenia świateł zużycie skoczyło o 1l i od początku października do początku grudnia były 3, lub 4 tankowania ze średnim zużyciem 12.5l/100km
- następnie mikro-spot świąteczny i testowanie przez Krzyśka osiągów mojego Poldka i w tym samym dniu regulacja LPG (było to na około 30km przed końcem zbiornika) i dało to wzrost zużycia do 14l/100km
- kolejne 235km (w między czasie zmiana opon na zimowe) i ogromne zaskoczenie, gdyż pomimo spokojnej jazdy paliwo się skończyło - wynik 18l/100km, wstrząs
- po tankowaniu ponownie wyregulowałem LPG tym razem w drugą stronę i po przejechaniu ponad 100km postanowiłem sprawdzić efekty mojego działania i wynik - 12.9l/100km
-kolejne tankowanie i ponowanie tym razem już minimalne skręcenie instalki co do efektu to przekonamy się jak zatankuje (lecz z obserwacji wskazówki na zbiorniku mam mieszane uczucia) na razie przejechane niecałe 100km (w przyszłym tygodniu zatankuje i będę miał konkretny obraz)

Jednak z całą pewnością muszę stwierdzić, że regulacja na analizatorze spalin daje wymierne efekty, gdyż latem w mieście nie palił mi więcej niż 11.5l/100km, natomiast na trasie pomimo dynamicznej jazdy (powyżej 100km/h, momentami 140km/h) zużycie minimalnie przekraczało 8l/100km (dokładnie 8.2l/100km)... Zapewne po zastosowaniu miksera palnikowego spalanie powinno trochę spaść, lecz nie wiem dokładnie o ile. Mrozek bardzo polecał mi ten zabieg i będę musiał go posłuchać, gdyż zna się na tym perfekcyjnie...

Co do daty spotu to na początku pisałem, że optymalnym terminem wydaje się być 15.02, ale jest to jeszcze kwestia do przedyskutowania...

Pozdrawiam
  
 
FSO AK słynie w świecie z tego że offtopów nie brakuje tutaj, ale o tym spalaniu to już wciskasz tyle w inne wątki, może by zrobić osobny temat o tym, przecie to nic nie kosztuje

Wracając do tematu - mam nadzieje że maszyna do tego czasu będzie nadal jeździć, a może juz nawet znajdę sponsora na naprawe...
  
 
Cytat:
2004-01-31 00:15:29, Race_D pisze:
FSO AK słynie w świecie z tego że offtopów nie brakuje tutaj, ale o tym spalaniu to już wciskasz tyle w inne wątki, może by zrobić osobny temat o tym, przecie to nic nie kosztuje


Skoro nie masz nic sensownego do napisania to lepiej nie pisz wcale. A spalanie jest tutaj opisane przy okazji organizacji spotu, gdyż o tym również napisałem...
  
 
Ooooo, rzadziej ostatnio zaglądam na formum i dopiero dzis zobaczylem, ze sie szykuje kolejny spocik. Niedziela jak najbardziej pasuje, co prawda akurat 15 moj brat ma urodziny, ale moze da sie to jakos pogodzic


-----------------
Nic ciekawego.