Witam. (Tu możesz się przywitać)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Powitac wszystkich po dluzszej przerwie ... to jakos juz 2 miechy minely. Musze nadrobic sprawy skladkowe i nadrobic zaleglosci na forum.

Niemniej jeszcze raz wszystkich witam i pozdrawiam
  
 
  
 
Witaj Hrumak
to samo miejsce na liście klubowiczów czeka na Ciebie, wiesz co wystarczy zrobić
  
 
No ja wiem GDA wiem jutro a najpozniej w sobote sfinalizuje wsio , szkoda tylko ze zmieniliscie rachunek na mBank dlatego teraz musze na wyplate czekac zeby przelew zrobic

A LG mialem prawie pod samym nosem
  
 
Witamy witamy. Opowiadaj co robiłe i gdzie byłeś jak cię nie było???
  
 
Rozczaruje Cie Majchal , nic ciekawego sie nie dzialo u mnie Ot zwykla charowka ... szkola praca spanie i tak w kolko

Jedyna odskocznia byl sylwek w Pradze, gdzie sie potwor o wlasnych silach doczlapal
  
 
Co do znikniec klubowiczow, to mi sie to chyba zdazy w oklicach wakacji i to na dosc dlugo... ale moze net bede mial, wiec na forum bede od czasu do czasu zagladal
  
 
No to poszlo z grubej rury ... przelew dokonany :> a co ja sie z nim nie nameczylem ... ale wazne ze poszlo

czyli rewitam w gronie klubowiczow
  
 
To i ja sie dopisze - tez witam ponownie po dluzszej przerwie
  
 
mam pytanie czy miske olejowa zeby wymienic to jest duzo roboty, czy lepiej zeby zrobili to w warsztacie siekims, aha i czy uszczelka od poldka jest taka sama do silnika 1500 :> ?
a to cos do czego potrzebuje ta uszczelke ;]





a tutaj wiecej fotek jakby ktos chcial looknac
  
 
je**ny fajny


[ wiadomość edytowana przez: SPAjK dnia 2004-08-09 23:16:48 ]
  
 
Normalnie zajebisty fiacik... Juz widzialem wczesniej zdjecia tego bolidu. Gratuluje autka!
  
 
Fiacik jakich mało.
  
 
Ty Stasiek tutaj .
Nawet brak klasycznych felg nie przeszkadza mi w tej wersji
  
 
jak nie klasyczne jak sa z 77 roku
  
 
Czy to sa felgi z BMW legendarnej serii 6?
  
 
wiem ze sa od BMW ale jakiej seri nie wiem moze i 6 - w kazdym razie z wersji alpine jakiegos tam bmw, tez kiedys widizlaem takie felgi na seri 6 ale pojecia bladego nie mam czy takie wlasnie mialy 6 oryginalne.
  
 
Cytat:
2004-08-09 23:41:11, Mugen pisze:
Czy to sa felgi z BMW legendarnej serii 6?

Mialy taki ksztalt. Ale to sa raczej z 3 bo od 5 wzwyz stare bmw maja juz 5 srob. Tez mam takie fele
  
 
Cytat:
2004-08-09 23:32:59, stasiu pisze:
jak nie klasyczne jak sa z 77 roku


Ale nie klasyczne DF'owe .
  
 
Tak wyglada wlasnie moje marzenie .
Takie klasyki to jedne z najpiekniejszych samochodow pod sloncem.