Potrzebuję pomocy !!! (2.0 na wtrysku)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
prawdopodobnie zdechł mi przekaźnik od pompy paliwa





I jakiś czujnik znajdujący się koło kolektora dolotowego (podobno od wtrysku) ale nie wiem jak on się fachowo nazywa.

A objawy mam takie:
Silnik się majta po całej komorze silnika (lata we wszystkie strony) prycha, strzela, lata po obrotach, gaśnie i okropnie zalewa paliwem!!! (śmierdzi z daleka)
Pliss help bo nie mam kompletnie pomysłu (narazie testowałem już inny komputer, inny przepływomierz, mam nową pompę paliwa ... ale to nic nie zmienia )
  
 
a chodzi na wszytkie cylindry? moze po prostu padlo ci cos w ukladzie zaplonnowym i ktorys cilinder nie pracuje. Opisz dokladnie czy zachwouje sie tak caly czas, czy tylko jak jest zimny/cieply. Na przekaznik podwojny raczejbym nie stawial, bo skoro pompa pracuje to powinno byc ok. napisz cos konkretnego to bedziemy myslec
  
 
heh stary zrób test i wypnij wtyczkę wtryskiwacza rozruchowego..czujnik pod kolektorem ssącym steruje pracą tegoż właśnie..drugi czujnik sterujący wtryskiem to ten w trójniku u wylotu chłodziwa w głowicy zmnienia skład mieszanki w zal. od temperatury-tez może nieżle dawać w duszę- też spróbuj wypiąć go na pracującym silniku..

[ wiadomość edytowana przez: Ireq dnia 2004-02-11 20:32:43 ]
  
 
Cytat:
2004-02-11 20:27:55, kosa131 pisze:
a chodzi na wszytkie cylindry? moze po prostu padlo ci cos w ukladzie zaplonnowym i ktorys cilinder nie pracuje. Opisz dokladnie czy zachwouje sie tak caly czas, czy tylko jak jest zimny/cieply. Na przekaznik podwojny raczejbym nie stawial, bo skoro pompa pracuje to powinno byc ok. napisz cos konkretnego to bedziemy myslec



Mam też nową kopułke itp, pracuje na all garki, nie ważne czy zimny czy ciepły, pompa pracuje bo ją gdzie indziej podpieliśmy
  
 
Cytat:
2004-02-11 20:29:36, Ireq pisze:
heh stary zrób test i wypnij wtyczkę wtryskiwacza rozruchowego..czujnik pod kolektorem ssącym steruje pracą tegoż właśnie..drugi czujnik sterujący wtryskiem to ten w trójniku u wylotu chłodziwa w głowicy zmnienia skład mieszanki w zal. od temperatury-tez może nieżle dawać w duszę- też spróbuj wypiąć go na pracującym silniku..

[ wiadomość edytowana przez: Ireq dnia 2004-02-11 20:32:43 ]



Dzięki Tak zrobię i zobacze co będzie