Jak wymienić żarówki podświetlania omega A

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktos wie jak wymienić żarówki podświetlania w części sterowania ogrzewania i zapalniczki w omedze A rok 91 prosze o odpowiedz na maila z góry dzięki
  
 
hehehehe mnie to też czeka ... zdaje mi się że normalnie tzn trzeba wyciągnąć wszystko a potem wymienić żarówczki na nowe -wchodzą na wcisk! tak mi się zdaje ...
  
 
no dobra ale jak to wyciągnąć te suwaki do regulacji ,juz próbowałem i nie
moge tego wyciągnąc
  
 
musisz odkrecic wszystkie mozliwe srubki w okolicach regulacji nawiewu,musisz odczepic druciki ktore lacza wodziki regulacji-suwaki-ale od tylu i masz zaroweczki na wierzchu!!!chyba 3 z tego co pamietam...przy skladaniu(zaczepianiu drucikow)wez relanium pochowaj cala dostepna bron i zwiaz sobie nogi zebys nie pokopal auta...przejebane...


pozdr
  
 
Panowie dołączam się do was... też mnie to czeka Ale jak już się będę za to brał to.... wszystko będzie na niebiesko Pozdr.
  
 
Witam

Panowie to nic trudnego Trzeba odkręcić śróbki , pozdejmować plastikowe nakladki i wsio ! Ale do rzeczy
1. Zdemontować (podważyć)wlącznik swiateł(oczywiście tylko przełącznik )
2. Zdemontować 2 zaślepki po oby stronach kierownicy (na desce po zegarami)
3. 2 śrobki nad zegerami ( krótki śrubśtak )
4. Zdemontować 3 suwaki nawiewu(podważyć śrubśtakiem)i ważne uwaga te czarne filijki na suwaki lubią się rwać na pół (bez nich swiatło od podświetlenia oświetla cały "kanalik" suwaka co potem wygląda zenująco) ja sam musialem zrobić nowe z taśmy ( czarnej) do spinania paczek
5. Ostatnia śr€bka siedi sobie cicho pod"nakładką" zapalniczki

A żarowki to już widać , więc montarz/demontarz to żaden klopot

A-HA opisałem tu schemat postępowania w OMESI typ A
Tworca artykułu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane "lewymi , lub drewnianym rączkami lub nie daj Boże rączkami z kwasem

Pozdrawiam
Edmund Dantes
  
 
a no właśnie !!! druty od sterowania nawiewami to przerąbane !!! ale da się zrobić! jednak faktycznie nogi trzeba związać !!! hehehehehe... mnie czekała rozbiórka przed oddaniem Omegi do blacharza i lakiernika a jak dobrze pójdzie to za tydzień składam. No właśnie jutro jadę na giełdę po wszystkie żaróweczki! bo podświetlenie naprawdę jest ładne -u mnie od początku nabycia autka wszystko było popalone lub nie było żarówek -składak !!!

[ wiadomość edytowana przez: olechnus dnia 2002-10-26 20:05:08 ]
  
 
Drodzy: jak dokładnie odczepia sie te p...... cięgna regulacyjne???
Czy obudowy linek są przykręcane do panelu sterującego czy wciskane wklejane czy JAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Już mnie trafiło.
Pozdrawiam