Mam pytanie - jakie kupić autko

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szanowni Państwo Opelkowie
Na szarym horyzoncie codziennej miernoty, w czeluści ciemności codzienności pojawiło się światełko w tunelu.
Skapnęła na mnie ta odrobina jasnej rodości w postaci możliwości może nawet finansowych i pod sufitem zaświtała jutrzenka szybkości, nowości mocy (niepotrzebne skreślić).

Mówiąc w skrucie ( a może skrócie) jest szansa na nowe autko. Noooo może nie dzisiaj. Ale jutro , kto wie?
Fundamentalne pytanie brzmi co. (pytanie za ile jest oczywiście nie na miejscu) zakładam że od biedy mogła by to być B-emka Tfuu tfuu na psa urok - chodziło o B-ecie z min 2,0 benzynka.
Z drugiej jednak strony nie przxeceniał bym możliwości finansowych i sugestie w stylu Omega Dż V8 1000000000km bi turbo alu paputy 300/20R20, NOS, hydraulika, system muzyczny wartości średniego mieszkania są oczywiście mile łechcące męską próżność ale jeszcze nie otworzyłem banku (łomem).
Dlatego pytnie brzmi jeżeli Omega to jaka i dlaczego ewenualne + i - konkretnego modelu.

No to wyzwanie dla omedziaków - wskazane zdanie wielokrotnie złożone (a nie monosylaby - które jak mnieman mają nabić licznik wypowiedzi - ale dałem niektórym do pieca )

Pzdr i thx
pgsxr
  
 
BARDZO DOBRY WATEK.
zaraz powiem dlaczego.
ale kolega ktory zalozyl wątek mogłby bardziej sprecyzowac swoje oczekiwania bo "jutro i powyzej 2.0 w benzynie" to troche za malo mi sie zdaje. a czy byly wogole Malenstwa ponizej 2.0???
nie slyszalem.

otorz ja nosze sie z takim samym zamiarem jak Pgsxr.
znaczy chce posiasc Moje Wymarzone "Malenstwo".
ale ja moge podac wiecej szczegolow.
data: dokladnie za rok wracam z USA wiec wtedy.
cena: mowi sie Bezcenna ale jak każą placic to 50-60 kpln
rodzaj: Caravan
motor: czy 3.0 V6 sie sprawdza?
paliwo: kupic w benzynie i samemu zagazowac czy juz z gazem.
wyposazenie: wiadomo

wiem na pewno czego chce. tylko czy jakies sugestie by byly na temat Mojego Malenstwa? jezeli nie to znaczy ze mysle calkiem poprawnie

i niech to beda konkretne odpowiedzi na punkty a nie wtracania typu "idz do archiwum" bo czytam po trochu codziennie o czym pisaliscie nawet w 2002

dlatego tak sprecyzowalem dane aby moc powoli zaczac sie rozgladac za Tą Jedną Jedyną

z góry dziekuje za czas który temu poświecicie.
pozdrawiam.

Pgsxr:
to my na jednym wózku
ja mialem Kadetta zanim tu wyjechalem ale Mamie oddalem bo to chlopczyk. jak wroce to bede potrzebowal Prawdziwej Kobiety i juz wiem ze tylko Ona. znaczy Oma


[ wiadomość edytowana przez: Goel dnia 2004-03-02 23:49:54 ]