Uwagi i pomysły dotyczące strony klubowej.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich którzy dotarli na tę stronke i na forum.
Gorąco zachęcam do odwiedzania logowania sie i wstepowania do klubu i do uczestnictwa w jego życiu.
  
 
No witam, witam
Widze ze Grzesiu w koncu zrobiles koncept klubu Popieram pomysl oczywiscie Mam nadzieje ze jakos on sie rozwinie...

Sluze oczywiscie pomoca przy rozwijaniu klubu i w roznych sprawach zwiazanych z klubem

Pozdrawiam
  
 
Witam,
Nie ma nic lepszego jak miłośnicy jakiegoś samochodu zrzeszający się w klub. To coś wspaniałego jak można się dzielić z kimś swoimi doświadczeniami, i ogólnie rozmawiają, organizują spoty w gronie klubowym.
Tak trzymać ! ! !
  
 
To jest postawa prawdziwego klubowicza!!! Brać przykład i oby wszyscy tacy byli.
Pozdrówka
  
 
Ja też mam nadzieje ze sie rozwiniemy i ze all people bedą zadowoleni.
No i napewno jakiś spocik w wakacje jak klubowiczów przybedzie trzeba zorganizować
Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
To jest postawa prawdziwego klubowicza!!!


Yeah Popieram Wszystkie RYŚKI to fajne auta
  
 
Wiec jak kazdy porzadny klub musi miec logo
Ponizej prezentuje moja propozycje
  
 
Witam kolejny klub w rodzinie MotoNews.pl (mam nadzieje że nie zabrzmiało to jak riodzinie maryja )

Pozdrawiam w imieniu FSO AUTOKLUB - u

  
 
Do FSO a przedewszystkim Poldolota czuje respekt bo jeszcze rok temu wlasnie takim 1.9D sie wozilem, i bylem zadowolony... ale pech chciał ze Matiz zrobił mi z niego banana

Btw. niedawno bylem wlasnie na jakims kreciolku FSO klubu w Krakowie...
  
 
Każdy ma swój wkład jak narazie, postawa klubowa sie liczy
A co do loga to bdb tylko musimy skąbinować jak to drukować.
Zoom a czy mozesz zrobić takie logo ale zeby nie miało białego tła? tylko czarne linie i zeby móc na przeżroczystej folii druknąć naprzykąłd?
pozdro for all
  
 
Co do poldota to jeszcz emiesiąc temu sie woziłem, w sumie to cały czas, staruszkowie mają, nieżle daje po garach ale ritmolot lepszy . Pozsdro dla FSO-wiczów.
Ja jezdze 1.6Gli na wtrysku boscha ale nie plus '96

Pozdro for all
  
 
No proste Ryśki górą!!

P.S.
Tylko sie nie psujcie
  
 
Cytat:
Zoom a czy mozesz zrobić takie logo ale zeby nie miało białego tła? tylko czarne linie i zeby móc na przeżroczystej folii druknąć naprzykąłd?


No mozna zapisac to w formacie Corela z maska Tzn ze wlasnie bedzie tylko to czarne Ja tu moge druknac kilka takich logo na bialej folii (chyba ze chcielibyscie inny kolor). Teraz sprawa umieszczenia go. Moim zdaniem najlepiej pod lusterkiem na drzwiach bo ma ksztalt owalny Np tak jak na fotce nizej. Estetycznie i dyskretnie


Pozdrowki

[ wiadomość edytowana przez: zoom dnia 2004-02-05 19:11:00 ]
  
 
Ja rowniez witam

Chcialem miec kiedys ritmo kto wie moze kiedys hehe

pozdr
  
 
a moze lepiej na tylnym zderzaku?? w koncu jest czarny i jezeli by zrobic to na bialej foli z czarnym nadrukiem to wygladalo by dobrze i czytelnie.. lub przezroczysta folia biale literki
  
 
Witam
Oba pomysły dobre
Ale myśle jze jezeli chodzi o widoczność to lepiej bedzie na drzwiach, bo faktycznie estetyczniej, na zderzaku to niekażdemu moze pasowac do auta.
Ja proponuje tak jak zoom albo na słupku tylnum, zaraz za tylną szybą np nad wlewem paliwa, jakoś tak na tym poziomie, łatwiej bedzie dojżeć i tez git wyglada, najlepiej po obu stronach.
albo jak zoom z przdu pod szybą i np z tyły pod szyba centralnie na klapie albo z którejś strony
wtedy ten co bedzie jechał za nami to oprucz "Too fast for you" Bedzie czytał Fiat Ritmo Klub Polska
  
 
No to kto wie
całe życie przed tobą, ale sie śpiesz, niewiadomo jak tam życie ritmiaków, jeszcze sie trzymają...
pozdro
  
 
P.S.
Nasze forum jest już zamieszczone na motonews.pl jako test, czego do niedawna niebyło.
Mam nadzieje ze go razem przejdziemy

Pozdowienia dla demona, wszystkich na motonews i oczywiści dla klubowiczów FRKP
  
 
No na tylnej klapie mozna walnac sam adres klubowy Zreszta proponowalbym znalezc logo na ktore kazdy by sie zgodzil, i drukowac je w kilku rozmiarach zeby do kazdego miejsca pasowaly
  
 
Zamieściłem tez twój projekt n stronce naszego klubu. do wgladu dla wszystkich, zdjęcia z błotka też włąśnie wrzuciłem.
No i musze isć spać, jeszcze sie poucze, a miałem to robic od rana.
Zabardzo mnie to wciaga...