Kwatery, apartamenty na wakacje

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukam namiarów na niedrogie fajne kwatery (pokoje) lub 2-osobowe apartamenty w Chorwacji (najlepiej Dalmacja).

Jak macie jakieś telefony, adresy, maile, linki to proszę o info (w tym temacie, lub na priv).

Szczególnie interesują mnie osobiście sprawdzone miejsca.

Dzięki i Pozdro
  
 
a ja skorzystam z topica moze ktos ma jakies namiary na fajne pokoiki z lazienkami w polanczyku bieszczadzkim?
  
 
Tanie noclegi w kraju są tutaj:

www.agroturystyka.pl

www.wakacje.agro.pl

www.agro.idara.pl/agro/

www.agrowczasy.com

www.bieszczady.podkarpackie.pl



W kraju i za granicą tutaj:

www.agroturystyka.org




[ wiadomość edytowana przez: jackal dnia 2004-04-14 13:25:18 ]
  
 
Co do Chorwacji to proponuje www.cro.pl chyba najrzetelniejsze dane A tak na marginesie gorąco polecam
  
 
Tak mnie jakoś te linki jackala podkusiły i znalazłem coś dla siebie i swojej rodzinki na majowy weekend. Dzięki.
  
 
Cytat:
2004-04-16 15:30:25, ron pisze:
Tak mnie jakoś te linki jackala podkusiły i znalazłem coś dla siebie i swojej rodzinki na majowy weekend. Dzięki.



Miło słyszeć, obyście dobrze wypoczęli.
Jak mogę to też z nich korzystam
  
 
Cieszę się że przy okazji moich poszukiwań skorzystali też inni
  
 
Jackal - ja tez skorzystalem i majowy weekend spedze agroturystycznie niedaleko Poznania
  
 
Cytat:
Jackal - ja tez skorzystalem i majowy weekend spedze agroturystycznie niedaleko Poznania



To trzeba się spiknąć, jak Jackal też koło Poznania będzie się włóczyć
  
 
Cytat:
2004-04-19 19:52:32, ko-hoshi pisze:
To trzeba się spiknąć, jak Jackal też koło Poznania będzie się włóczyć



Ja bardzo chętnie, "z pewną nieśmiałością" Was spotkam
  
 
Witam
A może ma ktoś jakąś rozsądną ofertę w Krynicy Morskiej lub pobliskich Piaskach???
Nie potrzebuję wiele:
- wygodne warunki dla 2 dorosłych i 2 dzieci (najlepiej swoja łazienka)
- jakieś atrakcje na miejscu (nie chodzi o telewizor ) najlepiej plac zabaw, może miejsce na ognisko, lub kominek lub grill, rowery , konie, lub jeszcze jakieś inne pomysły do aktywnego spedzania czasu a nie tylko do leżenia jak "łańcuch w trawie"
- niedaleko do plaży
- uprzejmi właściciele
- rozsądna cena oczywiście
  
 
Cytat:
2004-06-20 19:30:25, Meteor pisze:
Witam
A może ma ktoś jakąś rozsądną ofertę w Krynicy Morskiej lub pobliskich Piaskach???
Nie potrzebuję wiele:
- wygodne warunki dla 2 dorosłych i 2 dzieci (najlepiej swoja łazienka)
- jakieś atrakcje na miejscu (nie chodzi o telewizor ) najlepiej plac zabaw, może miejsce na ognisko, lub kominek lub grill, rowery , konie, lub jeszcze jakieś inne pomysły do aktywnego spedzania czasu a nie tylko do leżenia jak "łańcuch w trawie"
- niedaleko do plaży
- uprzejmi właściciele
- rozsądna cena oczywiście


mam chyba pasująca dla Ciebie tyle, ze w Stegnie - pokoje z łazienką (kibelek, umywalka, prysznic) TV, lodóweczka, czajnik(skromnie wyglada,ale czysto). basenik na podwórku, placyk dla dzieci z hustawka, grill murowany, basen - nie za duzy ale i dorosli moga poplywać. Zabudowa motelowa wkszstałcie litery L, parterowa. Co prawda kawałek do plaży ale spacery sa zdrowe i wskazane. W tym roku ma tez rowery i obowiazkowe żarcie(sniadanie + obiadokolacja; w zeszłym roku było bardzo dobre). Plaza w Stegnie OK, chociaz daleko jej do plazy w Karwii Parking przy plaży 10 zł w zeszłym roku. Moim tak sie spodobało w zeszłym roku, ze w tym tez tam jedziemy. Osobiscie wole co roku gdzie indziej ale i cena jest ok, bo 55 zł za dobe od osoby(niew wiem jak małe dzieci) z wyżywieniem. Namiar tel 0-55 2479596 lub 603357519
  
 
Jezioro, łódka, pomost, las. To mnie interesuje