SPOTKANIA KSK

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam propozycje moze spotkamy sie w sobote wieczorem na zajezdni??? Wiem ze przynajmniej powinien sie pojawic Nimnul i Sliwek Moze jeszcze ktos???
  
 
Aha Niech to bedzie nasz staly watek dotyczacy spotkan klubowych mysle ze tak bedzie lepiej

Pozdrowionka
  
 
a gdzie ta zajezdnia? pas już kojarzę ale zajezdni nie bardzo ( chodzi może o taki plac ja się jedzie np.od M1 do Geanta po prawej stronie jest taki placyk).
NIe wiem jeszcze jak będzie ale może wpadłbym....
  
 
Chyba dobrze kojazysz to jest praktycznie po drugiej stronie dwupasmowki od wjazdu na pas mam nadzieje ze przybedziesz
  
 
Hmmm,pracuje do 24 w sobote ,ale jak poczekacie chwilke to sie dotocze moim ............. rowerkiem..............
  
 
SOBOTA tj. o której ( święto nie święto liczyłem że założe tapicerki podłogi ale lakier nie wyschnie)tylko plis nie bardzo późno bo w niedziele wcześnie wstaje
  
 
Co do godziny to czekam na propozycje ja mam raczej wolniasty wieczor

Wilu nieboj sie poczekam na ciebie wkoncu bedziemy sie mogli poscigac jak rowny z rownym
  
 
gadałem z NIMNUL'em i taka godzinka 20 by pasiła, może być ??
Później mam impreze o 22 a do krakowa 30 km.
Ale może chcecie zobaczyć mojego kaszlaka
  
 

Misiek jasne że będę !!! postaram sie zwerbować jeszcze kolegę łosia _kretyna_dominika z srebvnej astry - ( lustrzane odbicie mojej głupoty za kierownicą ) co poniektórzy już go znają !!!

Ja i AAWOL ustaliliśmy godzinę 20-tą jako rozsądną , ci którym nie pasuje wyp..... na inne forum żartuję


Ludzie którzy nie mają zamiaru zaszczycić nas swoją obecnością na zajezdni bo im babcia w szpitalu słonia rodzi niech się o tym nie rozpisują bo tylko utrudniają czytanie tego postu

już widać że powinno nas być około 6 opa więc jest spoko , klimat bedzie .

do zobaczenia

  
 
hehe Nimnul nawet przez mysl nieprzeszlo mi to ze moglo by zabraknac ciebie
  
 
to już jutro !!!
  
 
juz bedziemy w euroregionie
  
 
no i jak tam bylo na spociku??
  
 
jak dla mnie fajnie było
Był mosio, nimnul, śliwek, kolega 1oką faworitką i ja z żoną
myślę że szczeguły spotkania naświetli mosio - zrobił nawet foto relację ....

NIE WIEM SKĄD WZIĄŁEM TEGO "MOSIO" chodziło oczywiście o "MISIA" i jego tą drogą przepraszam za niedopatrzenie!!!!

[ wiadomość edytowana przez: aawol dnia 2004-05-13 08:02:29 ]
  
 
i co ?
  
 
ja moge dodac tylko tyle BYLE CZESCIEJ
  
 
no to co spotkamy się ???
mam zawalone robotą ale jak terminbędzie ok. to może podjadę na chwilę
  
 
Propozycja zostala podana i ja widzimy sie cos gdzies jakos??? termin sam niewiem ale... moze najpier czy beda jacys chetni???

pozdrowieonka
  
 
ten weekend mnie nie ma - jadę na podbój Makowa i słowacji,
  
 
Kiedy planujecie jakiegos spota??
Moze bede akurat mial wolne to sie zjawie