SPRZEDAM / KUPIĘ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kupię taki przykręcany haczyk do osłony przeciwsłonecznej kierowcy, mój jest wyrobiony i opada gdy jadę na dziurach oraz opony zimowe UZYWANE 205/60R15 lub 195/65R15 w miarę tanio
pzdr
  
 
sprzedam

tylną wycieraczkę do Caravanu A wraz z silniczkiem

nowe żarówki Phillips Vision Plus H4

kontakt na e-mail, priv lub tel.

pozdr.

LOS OMEGAS BESTIALES !!!



[ wiadomość edytowana przez: Mlody_Omega dnia 2003-01-06 18:34:41 ]
  
 
oddam! prawy przedni kierunkowskaz do omesi A , znaczki diamanda , obudowę tunelu bez podłokietnika.
  
 
Urg mam opony 195/65 R15 nowe ale w zajebistej cenie-ok 60% rabatu.jakby co to pisz.
ja mam na handelek troche klamotow do OMEGI A CARAVAN przed liftingiem:
hak holowniczy,spoiler na tylna klape,wszystkie listwy na cale auto,wszystkie chromy na cale auto,wszystkie klamki,kierownice czteroramienna,mechanizm tylnej wycieraczki+ramie,zderzak przedni(na zdjeciach widac jaki) hmmm o czyms na pewno zapomnialem...w razie czego dopisze...


pozdr
  
 
Ponawiam swoją ofertę ze zlotu LOB:
Oddam 2 pary gum Michelin MVX3A 205/65/15 - jedna para ok. 3mm a druga 4mm bieżnika.
Oprócz normalnego zużycia jw. nic im nie dolega.
Może np. ktoś z okolicy jadący na zlot i przewidujący palenie gum zechce skorzystać? U mnie tylko zawadzają.
Pzdr.
  
 
wszystko pieknie chętnie łyknąłbym te oponki, niestety kompletny dołek finansowy w który wpadłem niedawno nie pozwala mi. może kiedyś ...
  
 
Panowie pilnie potrzebuje podnosnik szyby elektrycznej do omegi A prawe drzwi przod!!!!!pilnie bo mi padl a jedynym sposobem zebym sie dostal do auta jest opuszczenie szyby...


pozdr
  
 
Potrzebuję zegary do Omegi A 2.0i z obrotomierzem! lub sam mechanizm prędkościomierza(na linkę) z tarczą do tych zegarów...
  
 
Witajcie ...
Potrzebuje wezyk do wspomagania do Omegi A , 2.0 ... czy ktos ma ???
Moze wiecie ile moze kosztowac ???
Pozdr
dzieki


  
 
witam

pojechalem dzis do stacji diagnostycznej na przeglad (mam jeszcze 10 miesiecy wazny ale autko mam od tygodnia wiec chcialem sprawdzic co w nim siedzi) no i wyszlo szydlo z worka :
--skutecznosc recznego kolo lewe 0% -- no wlasnie nie chwyta nic. Ale to jeszcze nic zlego w tym samym kole wykryto owalnosc tarczy . Dokladnie nie potrafili mi wytlumaczyc na czym polega ta owalnosc ale powiedzieli ze trzeba wymienic tarcze. Wiec jak ktos wie o co chodzi w tej owalnosci i czy mozna to jakos naprawic (np tokarka) czy musze wymienic piszcie bardzo prosze
i ile to moze ewntualnie kosztowac

------ www.wa.ski.prv.pl ------

[ wiadomość edytowana przez: disel dnia 2002-12-23 23:38:23 ]
  
 
Tanio odstąpię oryginalne kołpaki do OMEGI A.


Niestety zostały już sprzedane.


*** Gomall ***

[ wiadomość edytowana przez: Gomall dnia 2003-01-27 11:17:34 ]
  
 
Witam,

Kupię jakieś piękne, nietypowe, niezniszczone felgi aluminiowe o rozmiarze 8x17cali (rozstaw śrub 5x110) z oponkami (mogą być zużyte) 225/45R17

czekam na propozycje!!

pozdrawiam
  
 
Oddam w dobre rece fabryczny grill od MV6.

Moze od tego komus konikow przybedzie... w koncu dosc blisko silnika przez 6 lat byl
  
 
Szukam szkła lewego reflektora przeciwmgielnego do Omegi A '93
  
 
Potrzebuję kupić, a raczej mój teść, podłokietnik do Omegi A. Zobaczył u mnie i strasznie się napiął (jak dziecko) czy wiecie gdzie coś takiego można dostać (oprócz ASO) ?
  
 
Sprzedam mechanizmy szyb elektrycznych do OMEGA A.Lewa strona dziala bez zarzutu prawa uszkodzona jest zebatka(nie na silniczku tylko na prowadnicy)-silniczek jest ok.Jest to orginalny zestaw wyciagniety z samochodu.przyciski tez sa.


pozdr
  
 
witam
kupie licznik do omesii A diesel z obrotomierzem lub sam mechanizm do wskazowki predkosciomierza
  
 
Sprzedano



Cleber
Życie jest za krótkie żeby jeździć krótkim samochodem.

[ wiadomość edytowana przez: Cleber dnia 2003-02-27 13:47:46 ]

[ wiadomość edytowana przez: Cleber dnia 2003-05-21 22:26:05 ]
  
 
Kupię (dla znajomego) wtryskiwacze do silnika 2,4 benzyna.
  
 
Sprzedano
Cleber
Życie jest za krótkie żeby jeździć krótkim samochodem.

[ wiadomość edytowana przez: Cleber dnia 2003-05-21 22:27:02 ]