Jaka muzyka Was relaksuje (bądź motywuje) podczas jazdy???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wpiszcie rodzaj, ewentualnie tytuły i wykonawców fajnych kawałków godnych polecenia innym!!!
  
 
Wykonawca : Opel
Tytul : 3.0V6
Najlepszy kawalek : 4000-6500 rpm

  
 
Black rap i hip hop made in France, polski juz dawno dosięgną dna a poprzez mezo, 18l itp muli teraz pod dnem a motywujący jest jungle, niesamowita odmiana d'n'b
  
 
R'n'B tez jest dobre jak sie jezdzi polecam tez jakis funk np US3
  
 
Podczas jazdy polecam ostatnią płytkę Scootera.
  
 
Ja lubie sluchac czegos co troche dudni np. Rocco-one,two,three, etc.A jak mi sie juz znudzi to wlaczam sobie radio, zwlaszcza jak jade sobie ciemna noca poprzez las.W tedy lubie czegos spokojnego posluchac.
  
 
do spokojniej jazdy to kult, nightwish. a do ostrej czytaj sportowej zeby zagluszyc niezdyt przyjemny seryjny wydech to in flames, rammstein, czasem sweet noise. i zdecydowanie muza musi byc glosno puszczona

pozdrawiam
harlej
  
 
zdecydowanie polecam ICE CUBE -a prawdziwy czarny rap bez sciemy
  
 
Cytat:
2004-05-19 20:37:49, K_R_Y_S pisze:
zdecydowanie polecam ICE CUBE -a prawdziwy czarny rap bez sciemy



Do tego można jeszcze dorzucić 8 Ball, Nas, Fat Joe, Mobb Deep, pana Methoda z Redem , w tłumie ujdzie też Ja Rule. A to dopiero początek
  
 
motywuje do szybkiej jazdy...techno ogolnie, zapieprzam wtedy ostro
a relaksuje pop szczegolnie Queen, polecam gdy jedziemy z laska a ta woli wolno jechac
  
 
Ja tam slucham bardzo roznej muzyki poczawszy od wspomnianego bluesa ale z lekka domieszka rocka np.zdrowa woda po przez pop,dance ale tylko z lat 80 lub z poczatku 90 a skonczywszy na troche ostrzejszym rocku np.Alice Cooper lub Scorpions


pozdr
  
 
szeroko rozumiana clubowa muzyczka
  
 
Rammstein, Manowar, Evanescence... generalnie wszystko z udanym rytmem i odpowiednim powerem
Czasem mnie nawet skusi na coś z Waszych klimatów.... Scooter, Darude itp. Ale tylko czasem.
Lubię dać na full, otworzyć okna i patrzyć się, jak się ludzie odwracają i dziwią, że nagle coś innego z samochodu się wydobywa
  
 
DO ostrej jazdy trance do spokojnej może być hip-hop
  
 
Milutko jest posłuchać Scorpions, Ozziego O. Metallica, nie pogardze także Moby' m przy wolniejszej jeżdzie troche hip-hopu
  
 
relax: metallica, dire straits, miles davis

a w samochodzie slucham...hmm, jakby to ujac krotko lecz tresciwie, wiec tak:

Metallica, Black Sabbath, Antony Philips, Bruce Dickinson, The Carpenters, The Cranberries, The Cult, Danzig, Dire Straits, Flash & The Pan, Miles Davis, Herbie Hancock, Iron Maiden, Joe Stariani, John Lee Hooker, Thin Lizzy, John McLaughlin, Yello, Led Zeppelin, KMFDM, Kult, Manfred Mann's Earth Band, Ministry, Nightwish, Sweet Noise, O.N.A., Patricia Kaas, Edith Piaf, Pink Floyd, U2, Wilki....

a tak ogolnie to:
metal, rock, hard rock, polski rock, pop, jazz, blues, jakies inne odmiany ktorych nie wiem jak nazwac (Yello),

a do ostrej jazdy: dobry trance, techno, drumm'n'bass (np aphrodite)

ps. to co pogrubione to mam cale dyskografie

pzdr


[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2004-05-20 09:46:43 ]
  
 
Cytat:
2004-05-19 20:41:30, Marcys pisze:
relaksuje pop szczegolnie Queen, polecam gdy jedziemy z laska a ta woli wolno jechac



Boże, jeśli facet włączyłby mi Queen i jechał wolno, to najprawdopodobniej wysiadłabym na pierwszych światłach. Przecież taka muzyka przy szybkiej jeździe ma o wiele większy urok
  
 
Cytat:
2004-05-20 02:39:23, utak3r pisze:
Lubię dać na full, otworzyć okna i patrzyć się, jak się ludzie odwracają i dziwią, że nagle coś innego z samochodu się wydobywa



Ooo Dokladnie tak samo robie
Generalnie lubie kazda muzyke z wylaczeniem jakichs dziwnacznych wynalazkow
jak rozne odmiany techno, popu, dance'u czy innego szajshopu
Hey, Kult, Nightwish, B. Dickinson, Creed, Scorpions,
Dire Straits, R. Waters, Led Zeppelin, Green Day, Guns'n'Roses,
King Crimson, Marillion, Metallica, Nirvana, R.E.M., Sade, Genesis, The Doors, The Police, Offspring, U2, i jeszcze troche w podobnych klimatach
To co jest wyboldowane uwazam za szczegolnie dobre
  
 
No to zalezy, od mojego sposobu jazdy w danej chwili: Dluzsza spokojna jazda to : BLACK&JONES lub COSMIC GATE a jak ostra jazde to polecam sluchac silnika
  
 
Cytat:
2004-05-20 16:27:48, Cati pisze:
Cytat:
2004-05-19 20:41:30, Marcys pisze:
relaksuje pop szczegolnie Queen, polecam gdy jedziemy z laska a ta woli wolno jechac



Boże, jeśli facet włączyłby mi Queen i jechał wolno, to najprawdopodobniej wysiadłabym na pierwszych światłach. Przecież taka muzyka przy szybkiej jeździe ma o wiele większy urok


dla mnie to spokojna a nie szybka zalezy od repertuaru