Dziwny temat ale ciekawy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzis powiedzialem znajomej ze rosną jej takie male czarne wąsiki. I czy nie myslala o ich depilacji.
I sie skonczyla moja znajomosc z ta kobieta.I jak tu byc szczerym?
Jak wy sie na to zapatrujecie ?? Jak to ujmowac zeby kobieta nie zrozumiala zle. Choc jestem pewny ze pójdzie do kosmetyczki na depilacje
Po tym jak to powiedzialem oblala mnie napojem i powiedziala ze jestem "pojebany"
Zrobilem zle ? No starsznie mi sie to nie podoba
  
 
Och, Karol !
Tego się nie da przekazać bez zadymy chyba, że bliskiej osobie.
Może trzeba było to powiedzieć jakoś jej koleżance
  
 
Nie da się ukryć - to był spory nietakt. Może dziewczyna ma kompleks na tym punkcie, a Ty jej tak prosto z mostu. Następnym razem zamknij dziuba i skup się na czym innym.
Pozdrowienia od Babci.
  
 
No ale ja jeszcze zadnej jej kolezanki nie znam
A jestem szzcery - szczegolnie w stosunku do kobiet no i powiedzialem jej wprost
  
 
Trzeba było powiedzieć "jestes taka sexy i wcale mi nie przeszkadza ze masz takie cudowne włoski" - sądze ze następnego dnia juz by je usuneła
  
 
No ale jak to mam sie skupic na czym innym ?
A jak bede sie z nia calowal ...wrrrr !! nie da sie
  
 
Popłakałam się ze śmiechu!
Ale udany jesteś!
  
 
piwko dla ciebie! jestes tak szczery jak ja nieiwem ocochodzi tym kobietkom
nienawidze jak maja takie waski ja mowie do nich :cześć roman! o przepraszam ....
  
 
Ja proponuję się skupić na oczach. Tylko których??
  
 
Yaryś to moze kiedys bedzie okazja tego browara wypic. Choc po wczorajszym nie moge patrzec na piwo
A z tym romanem to dobrze powiedziales.
No ale wciaz nie wiem jak to kobiecie powiedziec.
KOBIETY jak wam to powiedziec??
  
 
Cytat:
2004-05-27 18:07:30, LexusFan pisze:
No ale wciaz nie wiem jak to kobiecie powiedziec.


Tia... ciężka sprawa... Szczerze mówiąc to nie wiem co mogłeś jej powiedzieć... Chyba lepiej było poczekać i poznać się bliżej, a potem z czymś takim wyskakiwać. A skoro tak bardzo Ci nie odpowiadało to hmm... moze lepiej ze znajomość się skończyła?
Albo po prostu trzeba było więcej piwa wypić
  
 
poczekać na jakąś okazję i kupić w prezencie mach3
a tak na serio, skoro jestes TAKI bezpośredni to pewnie nie próbowałeś nawet powiedzieć tego w jakiś delikatny sposób tylko przywaliłeś z grubej rury, może trzeba było użyć odrobiny delikatności.
Z drugiej strony skoro tak niewiele jej potrzeba, żeby się wściec to może i lepiej. Wyobraź sobie co by było gdyby pojawił się naprawdę poważny problem, który wymagałby szczerości.
  
 
ja zawsze jestem szczery do bólu i dobrze na tym wychodze w stosunku do kobitek
  
 
to z Mach3 niezle...ale ja preferuje quatro
  
 
No, Panowie, to mi poszło lepiej, chociaż nie o wąsiki chodzio
No, chyba wiecie o co.... dla ułatwienia dodam, że nie o pachy, wszelkie wąsiki, nogi.........Jąkałem sie strasznie, ale wykrzsztusiłem wreszcie. Pani ( 30 lat ) mało nie wpadła pod stól z wrażenia . Coś tam dodałe, że niech się spyta koleżanek, bo one na pewno też ... itd. Nie było łatwo, ale pomógł mi trochę taki polski film ( nie pamietam tytułu ) , gdzie córka do swojej matki ( która idzie na randkę ) mówi" tylko sie wydepiluj ". Na to matka z dumą pokazuje gładkie nogi, a córka komentuje " Oh, mamo, to nie o nogi mi chodzi ".
  
 
A tak z ciekawości; dlaczego pchnąłeś ten atek do Toyota News
Nie lepiej było do kategorii: Toyota Technicznie
  
 
z tymi nogami to dobrze bylo. A w ogole jak mowi teks piosenki "chlopaki lubia wygolone, czasem w paseczek przytnij" - co Wy na to ?
a dalem tutaj ten watek bo tutaj sprawdzam tylkom posty Za duzo tego jak dla mnie zeby wszystko "obczajac"
  
 
hehe, pięknie to musiało wyglądać

ale tak to jest z babami! Coś źle się dzieje - i jak jej to przekazać? Wprost? (tak by było najlepiej, bez niedomówień) - to obraza gwarantowana, i jeszcze zadyma
Owijając w bawełnę? - Będą niedomówienia, a na koniec też się obrazi
Nie powiedzieć? - Tez źle, bo wciąż sprawa pozostanie nierozwiązana...

Ale tak zawsze jest - zamiast docenić że ktoś życzliwie chce Ci pomóc/ zwrócić uwagę na coś co pewnie wszyscy (za plecami) wytykają, to jeszcze afera i obrażanie...
  
 
Cytat:
2004-05-27 16:29:20, Nikolas21 pisze:
Trzeba było powiedzieć "jestes taka sexy i wcale mi nie przeszkadza ze masz takie cudowne włoski" - sądze ze następnego dnia juz by je usuneła


No coś Ty, przecież by uwierzyła
  
 
Cytat:
2004-05-27 22:43:26, ernet pisze:
No, Panowie, to mi poszło lepiej, chociaż nie o wąsiki chodzio
No, chyba wiecie o co.... dla ułatwienia dodam, że nie o pachy, wszelkie wąsiki, nogi.........Jąkałem sie strasznie, ale wykrzsztusiłem wreszcie. Pani ( 30 lat ) mało nie wpadła pod stól z wrażenia . Coś tam dodałe, że niech się spyta koleżanek, bo one na pewno też ... itd. Nie było łatwo, ale pomógł mi trochę taki polski film ( nie pamietam tytułu ) , gdzie córka do swojej matki ( która idzie na randkę ) mówi" tylko sie wydepiluj ". Na to matka z dumą pokazuje gładkie nogi, a córka komentuje " Oh, mamo, to nie o nogi mi chodzi ".


To było w "Nigdy w życiu"