ŚWIĘTOKRZYSKIE --------- SPOTKANIA OKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie ma OKP w świętokrzyskim !!! a tyle mamy fajnych fur... ludzie odezwijcie się bo trzeba coś z tym zrobić

[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2004-06-11 15:55:57 ]
  
 
No to zbieraj ekipe !!
  
 
OKP JEST WSZEDZIE

Strzezcie sie, a tak serio - jesli jeszcze nie macie w rejonie "osrodka regionalnego" to do pracy i zorganizowac grupke OPELMANIAKOW

A na poczatek drobna uwaga : proponuje sie zarejestrowac .


  
 
i co?? kolega marcin zwątpił?? słomiany zapał czyli "weźmy się i zróbcie..."
  
 
Do roboty
  
 
Siemka. Marcin ja też jestem ze świętokrzyskiego więc daj znać jakby coś było u nas. Jestem nowy i jeszcze nie bardzo wiem jak "to wszystko" działa, więc będę wdzięczny za drobną pomoc na początku.
Dzięki
  
 
W waszym Regionie po pierwsze BRAK ADMINA!
A to własnie ta osoba napędza OKP w Regionie!
Trzeba kogoś wybrac!

A przy okzji:
Potrzebny głos w Ankiecie

Ankieta!!
  
 
hej, jestem nowy i nie bardzo wiem JESZCZE jak to wszystko "działa" mało nas w klubie z województwa. Trzeba wkręcić więcej osób i wybrać Admina to wszystko będzie sprawniej działało.
Pozdrawiam
  
 
Zgadzam sie Adrian!

CHAT OPEL KLUB POLSKA
Spotykamy się zawsze na http://chat.opelklub.pl w każdy Piątek o od godziny 20:30 do 00:00.
Jest to dobra alternatywa da osób, które nie mogą uczetniczyć w życiu OKP na zotach czy spotach.
Poznajmy się na chat-cie. To hasło na ten tydzień


Zapraszymy wszystkich nowych klubowiczów Opel Klub Polska
  
 
Powoli Nas przybywa Zwerbowałem już jednego I mam jeszcze 3 na celowniku
pozdrawiam
  
 
Adrian pewnie ogrywasz wszystkich w makao i tam ich werbujesz co
  
 
Hehe To Ty mnie tak zwerbowałeś Ja "zaszczepiam" OKP wśród znajomych i musze powiedzieć, że powoli powoli.......
Pozdrawiam
  
 
Witam

Co Wy na to żeby zorganizować upragnione spotkanie OKP??

Piszcie wszelkie propozycje.

  
 
Cześć Adrian
Może tak jak obgadaliśmy wczoraj , zrobimy jakiś mini zlocik na Brodach.
Tam wszyscy mają po tyle samo do dojechania.
Rozpuściłem już wieści o OKP (tak jak mi przysłałeś)
Pozdrawiam.
  
 
Hej
Może być na Brodach
Tylko trzeba wiecej osób. Narazie bylibyśmy my, mozna, cygisk i moze mantagsi no i oczywiscie moze ktos nowy
  
 
Widze ze o mnie mowa a od dawien dawna tu nie zagladalem Ogolnie non stop krece przy aucie no ale jest na chodzie wiec moze wpadlbym jak czas pozwoli i finanse. Jak narazie odezwalem sie i pozdrawiam zreszta moja siora tez ma Mante ale dopiero blacharke jej robia wiec nie na chodzie heh moze jakies wizytowki opracujemy i takim (ladniejszym) opelkom za wycieraczk je?? Co o tym sadzicie.
  
 
Takie wizytówki juz są
Podaj mila to Ci wyśle. Ewntualnie zgłoś sie na gg
Pozdrawiam
  
 
Adran nie jest zle sa dwie super omegi z ostrowca i to sie liczy a reszcze to sie jakos skapletuje!Trzeba wydrukowac pare set tych ulotek i udzerzyc na miasto!Tylko musimy sie ugadac kiedy??!
  
 
Cytat:
Mantagsi pisze:
....... moze jakies wizytowki opracujemy i takim (ładniejszym) opelkom za wycieraczki je...



A dlaczego tylko ładniejszym opelkom???
Mój nie jest ładny, żadnych bajerów, żadnego tunningu, żadnego przyciemniania szyb..... poprostu autko do jazdy a nie do bajerowania lasek.
Ale jeśli uważasz że OKP jest tylko dla fajnych, zbajerowanych opelków .....to SORRY !!
Ja i tak będę jeździł moim zwykłym opelkiem.
- no chyba że trafię extra w TOTO-MIXa, to wtedy kupię nowszy model )
  
 
Cytat:
2004-12-02 22:04:22, Ku_BeK pisze: no chyba że trafię extra w TOTO-MIXa, to wtedy kupię nowszy model )


Profesional jest lepszy od TOTO-MIXa. Jest sporo możliwości grania systemem.
Ku_BeK rozmawiałem z cygisk`iem to mówił że Cie nie zna. Jak sie znim spotkasz (jakoś ) to powiedzmu o planowanym zlocie.