Co sądzicie o CAMRY ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich użytkowników Toyot. Jestem nowy na waszym forum, bo jeżdzę Laguną II. Ale to francuskie auto doprowadza mnie do rozpaczy. Ciagle coś wysiada mimo, że przejechalem 75 tys.km. Serwis jest koszmarnie drogi i nieskuteczny. Noszę się z zamiarem kupna Camry 2.2 lub 3.0 z automatyczną skrzynią i LPG 92-96'. Co sądziecie o tym modelu, jakie ma mankamenty i choroby wrodzone. Czy serwis tych modeli jest drogi. Bedę wdzięczny za wszystkie informacje.

Parę lat tem miałem corollę model 101. Jeździłem nią 2 lata i byłem bardzo zadowolony. Ciekawy jestem czy Camry w waszej ocenie też jest tak niezawodna.

Pozdrawiam i będę wdzięczny za wszystkie opinie. A może ktoś z was chce sprzedać Camry ?
  
 
O Camry było już bardzo dużo na forum. Najlepiej chyba będzie Ci przeglądnąć starsze posty. Wprawdzie wyszukiwarka archiwów jest kiepska i czasem niewiadomo czemu nic nie znajduje ale jak pokombinujesz to może się uda, ostatecznie pozostaje przeszukiwanie manualne

Z tego co ja pamietam to 2.2 jest mułowata... Poza tym chyba w obu wersjach silnikowych najlepiej od razu gaz wkładać bo palą jak smok. Poza tym OK
  
 
CAMRY jest jak wino im starsza, tym lepsza
  
 
fajne autko - polecam ja jestem bardzo zadowolony ze swojej babci
  
 
Jeżdzę już dwa lata modelem Camry z 87 roku z 2 litrowym silnikem. Autko jest super, mam przejechane na liczniku 200 tys. mil i jedyne koszty to typowe koszty eksploatacji, polecam, szczególnie wersje amerykańskie!!! Tanie i wypasione.
  
 
wada - jedyna to taka że trudno będzie Ci znaleźć egz. z tych roczników w dobrym stanie - przebiegi pewno powyżej 200.000 km, wypadkowa przeszłość....
Dobre egz. rozchodzą się najczęściej wśród znajomych.
Ale naprawde warto poszukać, bo jest chyba najbardziej udany model Camry - powodzenia!


[ wiadomość edytowana przez: MaciekB dnia 2004-06-11 08:57:03 ]
  
 
Kup 3.0 V6
Auto zajeb......
Wada - szkoda że trzeba z niej czasami wysiadać
PS Gorąco polecam
  
 
Jeżeli przesiadasz się z Laguny II to nie ściub i zainwestuj w rocznik 1997 w nowszej budzie - jest wygodniejsza
Oczywiście polecam v6 3,0 , odradzam 2 gen. gazu - przymula autko jak się patrzy...

mrfrance -> nie zgadzam się z Tobą. Równie wypasioną można mieć wersję na Europę (made in Japan) i taką radzę kupić. Oprócz wszystkiego tego co wer. USA, Japońska ma jeszcze taki drobiazg jak składane lusterka, co się przydaje przy takiej krowie Wer. USA z kolei ma lepszą antenę, bo w szybie, a nie elektrycznie wysuwaną. Reszta w wyposażeniu to samo.
Dodatkowo nie będziesz miał problemów z częściami, a takie mogą wystąpić w wersji USA.

Jakby cos, to wal na priv. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.
  
 
Jedno jest pewne, napewno będziesz bardziej zadowlony z Camry niż z Laguny nie tylko o to że jest mało awaryjnym autem.
Fajny wóz.
  
 
Hey!
Pozwoliłem sobie odświeżyć post. otóż chciałbym informacji na temat Camry:
Czy te auta były produkowane w UE? Chodzi mi o to, gdyż, jak będę chciał takie auto ściągnąć z Niemiec, to musze płacić cło, gdy nie jest w Europie robiona!
  
 
Camry oczywiscie nigdy nie byly peodukowane w UE, tylko USA i Japonia
przy kupie uzywanego samochodu, ktory byl juz zarejestrowany to chyba nie ma zadnego znaczenia, ale jak kazdy moge sie mylic...
a co do spalania duzego 3.0 V6 to jakas bzdura ze jest duze, nasza '95 manual 160 tysiecy przebiegu pali 11,5 do 12, a nikt jej nie oszczedza, w korkach, albo pozwyzej 180 żlopie wiecej ale porownojac do innych aut z 3 litrowymi ponad 180 konnymi silnikami to nie jest duzo

[ wiadomość edytowana przez: rafee dnia 2004-07-10 02:19:30 ]
  
 
Chyba sie nie mylisz... dokładnie tak mi powiedziała (co dziwne - bardzo mila Pani) z urzędu celnego! Jeśli auto było ściągane i zarejstrowane to juz nie musze cła płacić!
Dzieki za odpowiedź!
  
 
Też polecam model od '97 w górę (sam takim jeżdżę ... ). Im dłużej jeżdżę tym samochodem tym bardziej jestem z niego zadowolony.

I koniecznie silnik V6 3.0 bo samochód jest ciężki i potrzebuje mocy. Zagazować jak najbardziej tak, tylko porządnie, czyli czwartą generację.

A spalanie ? Przy jeździe mieszanej wychodzi średnio 12 litrów gazu, na korki i ciężką nogę trzeba dołożyć z litr. A jest co wdepnąć i czasami trudno się powstrzymać
  
 
a j polecam zdecydowanie starszy model, bo z 3.0 jest dostepny w manualu i radocha z jazdy kilka rzay wieksza, a osiagi sporo lepsze. Do tego pali pol litra mniej