Może zrobić ankietę?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chciałbym żaproponować aby jakiś moderator założył ankietę z pytaniem kto przeniósł się na nowe forum, kto zostaje tutaj, a kto będzie uczęszczał tu i tam...
to dałoby obraz całej sytuacji!!
  
 
ja jestem bede tu i tam ale czy zaplace skladke i pojde na calosc niewiem. wiele osob wchodzacych na forum bedzie doznawalo lekkiego szoku przez najbilizszy czas gdyz nie uzywa neta codzienie.

ktos tam jest zapisany latwo zobaczeć na tą chwile cytuję:
"Mamy 95 zarejestrowanych użytkowników" takze juz sporo.

jak widac zdania sa podzielone. wydaje mi sie, ze potrzebna by byla np. ankieta, ktora pokazuje nie to kto przechodzi (znaczy zostaje w Klubie) tylko bardziej kto jest zadwolony z tak szybkiej przeprowadzki i niedoinfomowania ludzi.








  
 
Alan, pomysl dobry, ale to juz chyba po ptaku. Ankieta powinna byc wczesniej...

Ja poki co sie blakam
  
 
Ja też sie błąkam, widać niespokojna dusza jestem. Ehhh ogólnie smutne to wszystko
  
 
Dajcie sobie juz spokoj z tym wszystkim - bylo minelo. Bedzie tak jak jest i nic i nikt tego nie zmieni.
  
 
Ale zrobila sie kicha! Cos znika, cos nowego sie pojawia, dla niektorych to pelne zaskoczenie, dla niektorych to sprawa stara jak swiat. I jak to teraz bedzie naprawde to czas pokaze. Szkoda ze tak to sie skonczylo - wiele sprzecznych informacji, wiele kontrowersji i zal ludzi do ludzi.
Miejmy nadzieje ze jakos sie to ulozy i znowu bedziemy razem. Ja zarejestruje sie w nowym, ale jak to bedzie ze skladka to nie wiem bo osobiscie jestem temu przeciwny. Owszem, zwrocic kase za rejestracje jako wpisowe, ale cala reszta finansowania to bzdet. A jak slysze ze kasa zgromadzona moze np. zostac wydana na wynajecie toru na "sciganie" to juz calkiem komus sie cos pomylilo. wynajac tor to moze sobie grupa chetnych ludzi ale z wlasnej kieszeni, przeciez nie wszyscy w tych wyscigach beda brac udzial, nie wszyscy z calej Polski sie zjada itp. Ewentualne pieniazki moga byc przeznaczone na rzeczy takie jak podkladki, naklejki itp ktore powinny byc rozsyłane do Klubowiczow. Mysle ze pomyslami o wydawaniu klubowych pieniedzy na wyscigi to tylko odstrasza sie chetnych, wiernych i lubianych uczestnikow starego forum. A moze pomysl dobrowolnej skladki???Moze to uspokoi napiecia. Ktos wplaci 10zl, ktos 20zl a ktos 50 a moze nawet 100 (bo wyglada mi na to ze sa i tacy co tak lubia). Jak tak sie zacznie to moze znaczna czesc ludzi przejdzie na nowe forum, sprawa sie rozkreci, powrocimy do starych milych czasow wymiany informacji, dyskusji i towarzyskich spotkan - a potem jak faktycznie bedzie kasa potrzebna (na cos??) to bedzie sie ustalac z biegiem czasu. Ale niech ten poczatek nie bedzie taki "finansowy".
Pozdrawiam wszystkich na starym forum jak i tych na nowym. Oby moc byla z nami wszystkimi!!!

PS.
Wyrazy szacunku dla yarysia i spółki ktorzy wytrwale chca trzymac reke na starym, dobrym forum.
Do zobaczenia.

  
 
A co da teraz ankieta???

Chyba widać, że niezadowolonych jest sporo, zresztą przeważnie udzielają się na starym forum.

Żeby było jasne, ja jestem na obu forach, z tym że na nowym nie wypełniłem jeszcze ankiety. Dopóki nie dowiem się kilku rzeczy (np. po cholerę nasze dane osobowe?), to tak pozostanie. Trudno najwyżej mnie wyrzucą, albo nie będę widział połowy forum.
  
 
No waśnie teraz to jest już wszystko po fakcie. Ja też jestem zarejestrowana i tu itam ale wydaje mi się, że jak nie wpłacę tej kasy (bo naprawde teraz jej nie mam!!) to mnie wywalą...
Dla mnie nie wszystko jest jasne:
tak jak Jackal pisze
Cytat:
Dopóki nie dowiem się kilku rzeczy (np. po cholerę nasze dane osobowe?), to tak pozostanie. Trudno najwyżej mnie wyrzucą, albo nie będę widział połowy forum.


Ja też nie chce podawać drzewa genealogicznego mojej rodziny bo i po co?? Słyszy się o przypadkach sprzedaży danych albo szastania nimi gdzie się da.
Nie rozumiem finansowania zlotów - do Wilgi się raczej już nigdy nie wybiorę, mieszkam daleko. Jakieś tory dla klubu? Dzięki, nie stać mnie i nie mam zamiaru skorzystać. Jeszcze jakieś niespodzianki?? Dajcie spokój...
No i to chyba wszystko. Jestem fanem Toyoty i fanem tej matki. Tylko tego.
  
 
Coz napallili sie i ..... zgaslo - ale nie ma co sie smiac tylko liczyc na to ze sie im uda. Nie ma to jak szczescie blizniego swego
  
 
Jackal dziwie się.... dziwię się ...że ty też jesteś wśród grupy osób, rozczarowanych, niedoinformowanych....nie po tym jak wiele wkładałeś w życie klubu... (tzn forum motonews)
ps...teraz to mi sie nie chce nawet kliknąć podpisu czy emotikonu...
  
 
Dzieki Many... naprawde miły jesteś jak cholera. Mi tez sie nie chce kliknąć.
  
 
Many dobrze to określił
Nie ma co robić dobrej miny do złej gry.
Skoro niektóre ważne (tak mi się wydaje) osobowości nie wiedziały o wszystkim to moje obawy się pogłębiają.
Jak się okazało nawet Katka nie wiedziała o wszystkich zamiarach choć była od samego początku (no chyba że się mylę)
  
 
Many dobrze to określił
Nie ma co robić dobrej miny do złej gry.
Skoro niektóre ważne (tak mi się wydaje) osobowości nie wiedziały o wszystkim to moje obawy się pogłębiają.
Jak się okazało nawet Katka nie wiedziała o wszystkich zamiarach choć była od samego początku (no chyba że się mylę)
  
 
tu piszcie jesli chcecie jakas ankiete.
do dlaszej rozmowy o tym co zaszlo zapraszam tu:

https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=53768&c=0&f=23
  
 
Ja bym tylko chcial wiedziec ilu nas jest. Tak zeby sie policzyc po masakrze. Kto zyw, kto ranny...
  
 
czy chcesz ankiete kto zywy kto martwy? serio pomyslcie czy jest jakakolwiek konieczna.sadze ze przyjda pomysly na ankiete za chwilke po wyjasnieniach z zarzadu.
  
 
Czego sie spodziewasz po wyjasnieniach zarzadu? Jakie sa Twoje oczekiwania? MOje zadne..
  
 
ja nadal uważam że należy zrobić ankietę dotyczącą tego kto gdzie jest, tylko że przydałaby się jakaś jawna ankieta a nie pokazująca tylko same liczby. Ale wymyślanie wątku i podpisywanie się każdego kto gdzie jest będzie trochę mało czytelne.
Co prawda nie jesteśmy już klubem ale nie zaszkodzi od czasu do czasu się spotkać, a nie wiem np kto ze starej ekipy został tutaj... nie będę zapraszał ludzi na zlot, którzy odwrócili się plecami do nas i nie chcą nas znać (choć mam nadzieję że tak nie jest).
  
 
Cytat:
2004-06-25 03:28:55, Many pisze:
Jackal dziwie się.... dziwię się ...że ty też jesteś wśród grupy osób, rozczarowanych, niedoinformowanych....nie po tym jak wiele wkładałeś w życie klubu... (tzn forum motonews)
ps...teraz to mi sie nie chce nawet kliknąć podpisu czy emotikonu...



Owszem czuję się nieco rozczarowany i niedoinformowany, ale w związku ze ślubem i wyjazdem wypadłem z obiegu, zresztą co ja mogę, są ważniejsi.

Takie jest życie, ale z drugiej strony przeceniasz chyba moją rolę na forum??? Pisałem dużo postów (ponad 10% całości), może czasem za dużo, ale zbytnio nie udzielałem się np. w Technicznym bo się po prostu nie znam i się tego nie boję powiedzieć.

Być może gdybym był w Wildze, a nie na miesiącu miodowym w Turcji to zaproponowano by mi udział w jakimś ciele decyzyjnym, ale ja czuję niechęć do wszelkiego zrzeszania się i pełnienia funkcji.

Zreszta osobiście nie mam do nikogo pretensji o pominięcie mnie, bo nie o to chodzi. Nie zmienia to faktu, że nie podoba mi się forma i tempo zmian. Może się starzeję i nienadąrzam.

  
 
Jackalku,

A Ty z nami? Jak milo..