Logowanie ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
przez 4 godz . nie mogę się zalogować zmieniam hasło i to samo od kumpla zalogowałem się bez problemu CO JEST GRANE !!!
  
 
Musisz miec wlaczona obsluge cookies w przegladarce. Jesli masz to skasuj wyczysc cookies i zrestartuj przegladarke. Generalnie wszystko musi dzialac na kazdej swiezo zainstalowanej (czyt. domyslnie skonfigurowanej) popularnej przegladarce.

(Nie zaszkodza wszystkie łatki do przegladarki)

pozdr.
  
 
Od paru dni mam taki problem: nie moge sie wylogowac daje wyloguj sie nastepnie zamykam okno przekladarki i znow jestem zalogowany( on-line). Moze ktos wie o co chodzi i jak mam sie w koncu wylogowac żeby być off-line. Zawsze dzialalo to prawidlowo tylko wlasnie teraz od 2 dni cos siadlo
  
 
Pewnie tez cookie

wywal cookie

wyloguj sie

wywal cookie znowu

zaloguj

pozdr
  
 
W polu logowania maszm pole przypomnienie hasła i wyślij od razu na wcześniej podany adres e-mail otrzymasz hasło. He He He ??????????? Mam podobny problem, za każdym razem gdy chcę się zalogować zaglądam do swojej poczty i tam mam kod hasło ( dziwna nazwa), chciałbym zmienić hasło na takie, które łatwo zapamiętam, ale jeszcze nie wiem gdzie to zrobić.
  
 
Na samej górze

Moje konto -> Zmień

i na samym dole wpisujesz 2 x nowe hasło ...

pozdr