I po spocie, było ciepło i fajnie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no dziś pod andersa była silna ekipa toyotek. nawet zawitały nowe osoby ( czerwona starletka) oraz nowe auta pomarańczowe t4. I Yaga dotarla z buta.
  
 
Pozdrówka dla Yagi Ładny niebieski tatuaż na lewej łapce Tylko już się Dziewczyno nie rumień tak, bo mi głupio

No i granatowe rulezz Poza zmywaczami
  
 
oooo już jakiś spot "klubowy" się odbył
może jakieś fotki szczególnie interesuje mnie ten tatuaż
  
 
Rogacek - czyzby Maniek z PMS'owa przyjechal?
  
 
Cytat:
2004-06-28 00:34:07, alan03 pisze:
szczególnie interesuje mnie ten tatuaż



Chciałbyś
  
 
Przyszłam, a jak
Wrocławska grupa z TKP w realu jakoś nie odczuła rozłamu, co mnie bardzo cieszy. Spocik odbył się jak zwykle. Okazało się, że wzajemna sympatia i szacunek do siebie wzięły górę nad pierdołami. Dzięki chłopaki!!

A tautaż "wchłanialny". Zniknie za parę dni. Ale będą następne, na ich brak ostatnio nie narzekam.

Wilk - to ja Cię przepraszam, ale baaardzo nie lubię tego typowo polskiego zwyczaju, więc się zawsze przed nim bronię. Postaram się więcej nie rumienić, chociaż niektórym podobał sie mój pąs.
  
 
jutro kolejny spocik, wrocław 3ma się razem bo w kupie można więcej
Do juterka
  
 
pamietajcie o mnie chociaż mnie nie bedzie już pozdrawiam i do zobaczneia za dwa tygodnie jak sie uda
  
 
ja zwykle silna ekipa wrocławska spotkała się w stałym miejscu. Yaga dotarała na piechotę
  
 
Cytat:
2004-06-28 10:29:39, Yaga pisze:
Przyszłam, a jak
Wilk - to ja Cię przepraszam, ale baaardzo nie lubię tego typowo polskiego zwyczaju, więc się zawsze przed nim bronię. Postaram się więcej nie rumienić, chociaż niektórym podobał sie mój pąs.



  
 
dziś zapowaida się ciut deszczowo ale przyturlam się a więc do 19
  
 
A ja byłem letko wcześniej, ale nie zastałem Jolki więc się zawinąłem
  
 
nie dotarłem. z powodu zmiany sutuacji mieszkaniowej mam trochę dodatkowej roboty i niestety słaby dostęp do netu.