(OT: WTF) - ale o so chodzi...?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wystarczyło "parę" dni z dala od komputerów, netu, itp. a tu prawdziwa rewolucja.

czy ktoś z grupowiczów (jest jeszcze grupa, czy nie?) mógłby mi przybliżyć zarzewie konfilktu oraz obraz po bitwie. ewentualnie rysy niedalekiej przyszłości.

widzę, że zmieniła się ADMINistracja oraz MODEratorstwo, ale dlaczego...? o co chodzi z nowym forum??

cholera. niech ktoś łaskawie w punktach objasni całe to zamieszanie, bo niestety obowiązki zawodowe nie pozwalają na dokładne wertowanie archiwum
  
 
Chodzi generalnie ze GTW zrobilo brzydka kupke i nie chce posprzatac. Juz lece z wyjasnieniami - ogolnie GTW to Grupa Trzymajaca Wladzie, a w sklad niej wchodzi Zarzad (tu tez zaraz z wyjasnieniami lece) zatem GTW to:
Zarząd:
Prezes Ambro
Vice : Janoop,Iceman,MaciekB,Nikolas,Rafath
Skarbnik Gosiek
Komisja rewizyjna :
Wwtcka - przewodniczacy;
Darus - wiceprzewodniczący;
Członkowie: Kruchy; Perzan; Yaga; Meteor
---
A o co generalnie chodzi.
Chodzi o to ze te osoby z Zarzadu postanowily utworzyc Stowarzyszenie Toyota Klub Polska i utworzyc nowa strone (ktorej na razie nic nie widac) i forum. Wszystko byloby ok - gdyby za wczasu Zarzad wszystkich powiadomil - chocby na forum i sukcesywnie wszystko przenosil, ale oni zrobili to wbrew zdrowemu rozsadkowi, kasujac w jednej chwili posty i blokujac dostep do "starego TKP" - tlumaczyli sie pozniej, ze jest to ich wlasnosc (lecz tak nie jest bo forum nie bylo wlasnoscia Stowarzyszenia ale wszystkich userow). Tlumaczac sie tak caly czas - nawet nikogo nie przeprosili, a stosowny Disclaimer wystosowali grubo po aferze i to jeszcze na NASZA prosbe.
I teraz jesli chcesz pisac o dupie maryni - to serdecznie zapraszam na http://forum.toyota.org.pl, ale jesli chcesz poznawac aspekty techniczne Toyoty to pisz na adres www.toyotatech.prv.pl - oczywiscie nic nie stoi na przeszkodzie zebys pisal i tu i tu.
  
 
hmmm....

przyjąłem do wiadomości, ale nie mogę powiedzieć abym był rad z takiego rozwoju sytuacji
  
 
Burdel na kółkach jak to w Polsce, teraz juz rozumie o so chozi....

Mnie tez nikt o niczym nie powiadomił, nie chce byc zlośliwy ale chyba bede musial sie przyjrzec dokladniej stowarzyszeniu i jej wladzom i przeswietlic to moimi sposobami...........a władza urzędnicza jest wielka i czasem złośliwa heheee
  
 
Cytat:
2004-07-05 23:53:19, Marcinos pisze:
Burdel na kółkach jak to w Polsce, teraz juz rozumie o so chozi....

Mnie tez nikt o niczym nie powiadomił, nie chce byc zlośliwy ale chyba bede musial sie przyjrzec dokladniej stowarzyszeniu i jej wladzom i przeswietlic to moimi sposobami...........a władza urzędnicza jest wielka i czasem złośliwa heheee