Połączone wątki o stronach do tego forum

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
może taka strona? Proszę o opinie. Sam zrobiłem ale za dobry w tym nie jestem.
  
 
Tak chyba będzie łatwiej:

Stronka Toyotatech
  
 
TZn sam zrobiles - czy z szablonu korzystales? - najlepiej jak chcecie stronke robic - to w php - oby z newsami i galeria nie bylo problemow.
  
 
Cytat:
2004-06-27 13:58:58, El_Chueco pisze:
TZn sam zrobiles - czy z szablonu korzystales? - najlepiej jak chcecie stronke robic - to w php - oby z newsami i galeria nie bylo problemow.



nie umiem w php. korzystalem z gotowca w Dreamweaver MX 2004.
jaką galerią i newsami?
  
 
galeria aut naprzyklad - albo nie wiem - na kazdej stronie sa potrzebne obrazki, ktore obrazowalbyby cos tam - a newsy to newsy techniczne - BTW spojrz na te strone http://tank.w.interia.pl


[ wiadomość edytowana przez: El_Chueco dnia 2004-06-27 14:19:53 ]
  
 
Nie chce sie chcwalic - ale mniej wiecej od takiego ukladu mozna by bylo zaczynac
  
 
Pewnie ze mozna. Ale istnieje cos takiego jak limit transferu. Jesli umiescisz za duzo stuffu to stronka zostanie przyblokowana. A to fatalnie wplywa na nowych potencjalnych forumowiczow ktorych chcemy przyciagac.
Lepiej cos malego jako wizytowka - w koncu to forum na motonews jest najwazniejsze.

Aljuzju panial link dodany
  
 
Cytat:
2004-06-27 13:35:24, leon99 pisze:
może taka strona? Proszę o opinie. Sam zrobiłem ale za dobry w tym nie jestem.


Hej.
Jeśli chodzi o mnie to wygląd strony bardzo mi się podoba.

Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: misiekII dnia 2004-06-27 15:01:13 ]
  
 
No spoko - jesli wizytowka - czyli - Wstepniak, Linki - to byloby do zrobienia - plus pare fotografii - mozna cos takiego zrobic - tylko najlepiej jakby wyglad strony wyszedl z naszego pomyslu a nie szablonu
  
 
Oczywiście masz rację. Ale www utrzymane w takiej tonacji to chyba wielu osobom by odpowiadało.
Poza tym, tak jak Leon, jestem zwolennikiem prostych rozwiązań.

Pozdro!
  
 
Czyli Dzialy: Wstepniak (na stronie Startowej), i Linki (ktore de facto mozna dac w ktorejs z kolumn bocznych) - wstepniak zawieralby Jakis tam tekst co dlaczego i jak - a Linki - to dzial linkow i tyle - Moze jeszcze News
  
 
Czy strona http://tank.w.interia.pl wam odpowiada jako wizytowka Toyota TEchnicznie? cala strona zajmuje 50 KB - wiec nie ma obaw zeby co kolwiek zablokowalo zpowodu przekroczenia limitu


[ wiadomość edytowana przez: El_Chueco dnia 2004-06-27 16:42:57 ]
  
 
dzisiaj po południun ie mogłem się dostać na tą stronkę... może coś przy niej grzebaliście
ale bardzo mi się podoba... są tam same konkrety...
  
 
Zgłosiłem już tę stronę do wyszukiwarek, dodałem statystykę

jest też pod adresem toyotatech.webpark.pl

a wkrótce też toyotatech.republika.pl

Proszę o propozycje ciekawych linków na stronę
  
 
Bardzo fajna Gruppen Stronka, brawo.....
  
 
może wklejciena stronę linka do mojej strony. www.rogacek.prv.pl
  
 
wow Leon a nie podkręciłeś czasem licznika
  
 
Cytat:
2004-06-28 10:05:34, alan03 pisze:
wow Leon a nie podkręciłeś czasem licznika


ociupinkę wg wskazań forum w momencie zakładania. Przecież kontynuujemy tradycję.
NB. który samochód w Polsce nie ma podkręconego?
  
 
mój - ja jkestem prosty uczciwy chlop
  
 
Cytat:
2004-06-28 10:24:34, leon99 pisze:
NB. który samochód w Polsce nie ma podkręconego?



17 lat i 187 tys km. Nieprawdopodobne? A jednak
Jeśli chodzi o www to oby tak dalej.

Pozdro.