SPOTy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W czwartki spot odbywają się w SADYBA BEST MALL o godzinie 19:00 www.hpokus.pl/dojazdsadyba.html (Parking podziemny "pod koniec" 1 rzędu (po lewej stronie) a w środku I piętro przy jadłodajniach - m. in. McDonald's)

  
 
fajnie - to ja bym sobie zajechał dziś na parking podziemny w Sadybie Best Mall i sobie pogadał. (Na góre do Hokus-Pokus sie nie wybieram).

Bedzie kto dziś? Z checią spotkam starych bywalców i nowe twarze zapoznam ))
  
 
we wrocku w stałym miejscu pod andersa spotykają się nowi, starzy, z motonews i z tkp.
  
 
Cytat:
2004-07-01 11:57:43, KrzysioVW pisze:
fajnie - to ja bym sobie zajechał dziś na parking podziemny w Sadybie Best Mall i sobie pogadał. (Na góre do Hokus-Pokus sie nie wybieram).

Bedzie kto dziś? Z checią spotkam starych bywalców i nowe twarze zapoznam ))



Ja może i będę, jak praca pozwoli. Jak chcesz to zrobimy spota w mniejszym gronie
  
 
To juz widze - ze spotowe odlamy odwalacie? hehehe - ja sie na regionalnego spota chyba juz nigdy nie wybiore - rozszarpali by mnie tam
  
 
Cytat:
To juz widze - ze spotowe odlamy odwalacie? hehehe - ja sie na regionalnego spota chyba juz nigdy nie wybiore - rozszarpali by mnie tam



czemu>?? ja byłem i nikt mnie nie rozszarpał. a byłem jedynym z reprezentantów motonews.
  
 
no ale ty miales jeszcze ze soba GDS - a ja moge najwyzej miec 10 gr w portfelu - no nic moze przyjade i zobacze - najwyzej odesla mnie do domu
  
 
Spot ma sens wtedy kiedy jest o czym pogadać, albo porobić coś wspólnie. Kiedy tego brakuje to albo powstają spoty odłamowe, albo robvi się zwykłe spotkanie kumpli ze "swojej" paczki, albo nie jeździ się wcale.
  
 
Coz moim zdaniem nie ma sensu jezdzic na spoty, na ktorych zbiera sie kilka anawet kilkanascie osob i z tego nie lubia cie 80% tej spolecznosci i wcale tego nie ukrywaja
  
 
Spot wrocławski w ubiegłą niedzielę przebiegł w przyjaznej atmosferze, mimo "odłamowości". Rozmawialiśmy jak zwykle i to wcale nie dlatego, że ktoś za kimś stał. Po prostu nadal się lubimy i szanujemy. Przynamniej ja to tak odczuwam...

A Ty, El_Chueco, jesteś za bardzo przewrażliwiony na swoim punkcie. Wszystko widzisz ze swojej wąskiej i dla mnie bardzo pokręconej perspektywy. Potrafisz tylko wbijać szpile, a potem dziwisz się, że ktoś nie czuje do Ciebie symaptii.
  
 
Tak jestem pokrecony i lubie wbijac szpile - a raczej ostro krytykowac - bo ja po prostu lubie dyskutowac
ja nie mowie o czuciu sympatii - tylko droga Yadziu - jak sie stoi na parkingu a ktos wyciaga w twoim kierunku reke - to wypadaloby tez ja podac no nie = a nie tylko sie popatrzec i przejsc obok?
  
 
Jeżeli wyciągałeś do mnie rękę, a ja Ci nie podałam, to tylko dla tego, że nie zauważyłam. Przepraszam.
Na pewno nie zrobiłam tego celowo. Jak mam do kogoś uwagi, to mu mówię... Nie robię tego typu ostentacji.

I nie mów do mnie Yadziu...


[ wiadomość edytowana przez: yaga dnia 2004-07-01 18:16:13 ]
  
 
nie publicznie proszę
  
 
Wrocław jest wg mnie ponad podziałami z czego bardzo sie cieszę
Pozdrawiam
p.s. czucuz przestań chrzanić !!!!!!!!!!!!!!
  
 
bisua ale ja chrzan bardzo lubie - a co do chrznaienia naprawde to nie chrzanie - pozatym jak mozesz mnie znac osobiscie - nigdy przeciez mnie nie widziales
  
 
Cytat:
2004-07-01 19:54:22, El_Chueco pisze:
bisua ale ja chrzan bardzo lubie - a co do chrznaienia naprawde to nie chrzanie - pozatym jak mozesz mnie znac osobiscie - nigdy przeciez mnie nie widziales



oj widziałem widziałem ale zawsze dziwnie nie chciałes podejsc do ludzi z TKP a zdarzyło sie to kilkukrotnie wiec juz sam nie wiem czy jestes z nami czy sobie osobno pod andersa jeździsz ??????????????????????????
  
 
no kurza twarz kiedy? Kiedy bisua? - moze mylisz postacie? Zawsze sie z wami witalem - nawet jadac ze Skarbimierza - ostatni raz wtedy mnie ludziska widzieliscie - tzn nie ostatni bo moze sie kiedys jescze pojawie
  
 
Cytat:
2004-07-01 17:46:44, Yaga pisze:
Jeżeli wyciągałeś do mnie rękę, a ja Ci nie podałam, to tylko dla tego, że nie zauważyłam. Przepraszam.




Ale jak ja wziąłem Twoją rękę Yaga i chciałem..., to...

Ja się tak nie bawię
  
 
Ja na spoty przyjeżdżam w sumie 60km co tydzień w niedzielke-nieważne czy deszcz czy śnieg-chyba że III wojna światowa wybuchnie, dlaczego??- bo liczą się tylko i wyłącznie ludzie i dobra atmosfera i zawsze jest o czym pogadać!!
  
 
Carina, a ja myślisz dla kogo przyjeżdżam? Masz trzy odpowiedzi w tym jedna Girl