OBRAZ PO BITWIE CD.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moim zdaniem wątek o Nowym i Starym Forum nie powinien być zamykany, bo to skądś znane mi metody Co chwilę będzie ktoś wracał do tematu, co chwilę ktoś się będzie dziwił, że się pozmieniało. Tytuł OBRAZ PO BITWIE jest dobry i sugeruje, że jest tam najwięcej informacji, dlatego proszę o jego odblokowanie . Po co znowu mają być zaczynane nowe różne wątki na ten temat, a za tym idący nieporządek.


[ wiadomość edytowana przez: tojotka dnia 2004-07-06 07:50:34 ]
  
 
Eeee, Madzia, nie potrzebnie. Dyć Yaryś powiedzial, że otworzy stary wątke jak trzeba bedzie.

Ale nie trzeba juz mielić tego tematu, mi sie zdaje.... Po co....
  
 
powtarzam jesli bedziecie coś ktoś chciał nadwyraz mądrego dodać to odblokujemy
a topików w stylu OCO TU CHODZI albo CO SIE WLASCIWIE STAŁo sie spodziewamy co jakis czas ..taki los. nie bedziemy ich blokowac tylko grzecznie i cierpliwie tlumaczyć ze TKP przeniesione....to sie nazywa skutki uboczne, tego nie unikniemy.
ale my wiemy co i jak wiec dajmy juz temu spokój

  
 
Ja bym nie zamykał, ale skoro Yaryś podjął taką decyzję, to ja ją uszanuję.
  
 

jak cos jest zablokowane to nie znaczy ze to juz koniec i nie moze zostac odblokowane. jednakze pomaga w uspokojeniu nerwow.
jackal widze ze komunikat od klubu nie jest juz przywieszony ma spaść?
  
 
Wiec ja o dupie Marcysi....

NIe chce mi sie wgrac zaden nowy awatar! I wkurza mnie to! O co teraz? Wybieram z Browse, plik tylko 24 kb, zapisuje zmiany i nic!!!!

!@@^&%^%#%$#@%#$
  
 
Cytat:
2004-07-06 09:47:02, Rysiu pisze:
Wiec ja o dupie Marcysi....

NIe chce mi sie wgrac zaden nowy awatar! I wkurza mnie to! O co teraz? Wybieram z Browse, plik tylko 24 kb, zapisuje zmiany i nic!!!!

!@@^&%^%#%$#@%#$



Napisz priva do Daemona, może coś pozmieniał, albo robi porządki na serwerze
  
 
Jackal, racja, tak zrobie....

Kuźwa!!!! Jak wyglada teraz moj profil? NIc tam nie ma!!!
  
 
Ta da!!!!

Mam odpowiedź od Daemona!!! Awatar nie chcial sie wgrac przez apostrof przed rocznikiem auta!!!! Ale jaja, kto by pomyslal!!!!!

Dzieki Daemon, Jackal, Yarys i Rogacek!!!

[ wiadomość edytowana przez: Rysiu dnia 2004-07-06 10:19:06 ]
  
 
Cytat:
2004-07-06 10:18:36, Rysiu pisze:
Ta da!!!!

Mam odpowiedź od Daemona!!! Awatar nie chcial sie wgrac przez apostrof przed rocznikiem auta!!!! Ale jaja, kto by pomyslal!!!!!

Dzieki Daemon, Jackal, Yarys i Rogacek!!!




No proszę, wszystkich molestowałeś

Apostrof powiadasz?? Nie za długo tam siedzisz gdzie z apostrofami gadają
  
 
Cytat:
2004-07-06 10:36:41, Jackal pisze:
Cytat:
2004-07-06 10:18:36, Rysiu pisze:
Ta da!!!!

Mam odpowiedź od Daemona!!! Awatar nie chcial sie wgrac przez apostrof przed rocznikiem auta!!!! Ale jaja, kto by pomyslal!!!!!

Dzieki Daemon, Jackal, Yarys i Rogacek!!!

Jackalku, za dlugo tu siedze!! Za 6 m-cy wracam, i cieze sie jak cholera. Kiwusi to straszne barrrrany!!!!!! mam ich dość. Tylko rugby gadają, co za prymitywna gra...

No, a z tym apostrofem to numer. Trzeba w roczniku samochodu napisać 1987 zamiast '87. NIgdy bymna to nie wpadl...




No proszę, wszystkich molestowałeś

Apostrof powiadasz?? Nie za długo tam siedzisz gdzie z apostrofami gadają