Spoty w Warszawie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy Wy też dostaliście mailem zawiadomienie z TKP, że spoty przeniesione na Chomiczówkę ?
  
 
Ja owszem, chociaż miało być tylko raz na próbę w najbliższy czwartek.
  
 
Cytat:
2004-08-02 23:13:53, Tojotka pisze:
Czy Wy też dostaliście mailem zawiadomienie z TKP, że spoty przeniesione na Chomiczówkę ?

wygląda na to, że o mnie zapomnieli - można prosić o jakieś szczegóły?
  
 
Celica Club przeniósł swoje spoty na Chomiczówkę do Fortu Wawrzyszew, a że stanowili ok. połowy frekwencji podczas spotów TKP w Sadyba Best Mall, więc ...

Zaproponowali TKP wspólne spoty w ich miejscu, no i w najbliższy czwartek tam własnie ma się odbyć spot. Mam nadzieję, że to będzie jednorazowa impreza, bo mam do nich zbyt daleko, żeby często wpadać.

Oto jak dojechać do British Garage Club (BGC) na Żoliborzu przy ul. Kwitnącej :

Od strony Bemowa:
Ulica Powstanców Slaskich, na drugich swiatlach za Carrefour'em w lewo w Conrada, okolo 300 m za petla Chomiczówka w lewo w ulice Kwitnaca. Kwitnaca do konca, potem w prawo w ulice Ksiezycowa. Na przeciwko siedziby Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w prawo, na dziedziniec fortu - Kazamata nr 11.

Od strony Zoliborza:
Ulica Zeromskiego, potem Wólczynska, za Cmentarzem Wawrzyszewskim na swiatlach w lewo w Conrada, po okolo 200 m w prawo w ulice Kwitnaca. Kwitnaca do konca, potem w prawo w ulice Ksiezycowa. Na przeciwko siedziby Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w prawo, na dziedziniec fortu - Kazamata nr 11."

Ja się wybieram - Bisua, klubowicz z Wrocka, odbywa praktykę w tym samym budynku gdzie ja pracuję i pojedziemy tam razem.
  
 
Cytat:
2004-08-03 14:57:57, Jackal pisze:
[..]
Ja się wybieram - Bisua, klubowicz z Wrocka, odbywa praktykę w tym samym budynku gdzie ja pracuję i pojedziemy tam razem.

thx, za info w ten czwartek mnie nie będzie więc bawcie się dobrze
  
 
niedlugo trzeba bedzie zmienić dzień ze wzgelud na to ze tlumy podlapały S w czwartki wieczorem. i jest wiecej widzow niz klubowiczow roznych klubow.
jak zaczelismy jezdzic w czwartki poczatkiem tego roku to bylo pusto dziwne heheh

  
 
Witam
Jestem nowy i chętnie bym pojechał na jakiegoś spota ale kiedy? gdzie? i czy w ogóle w w-wie?
  
 
Spoty ma TKP, a że wielu z nas udziela się również tam, więc wpadamy na spoty we czwartki o 19.00 na dolnym poziomie parkingu w Sadyba Best Mall, po lewej stronie od wjazdu.
  
 
Dzięki posaram się wstąpić kiedyś
  
 
Cytat:
2005-01-07 10:46:54, Jackal pisze:
Spoty ma TKP, a że wielu z nas udziela się również tam, więc wpadamy na spoty we czwartki o 19.00 na dolnym poziomie parkingu w Sadyba Best Mall, po lewej stronie od wjazdu.



Witam tak jest co czwartek czy tylko ten S teraz bo niedługo zawitam na okolice wawy i chetnie bym wpadł na S warszawski wymiana pogladow itp POZDRO
  
 
Info o spotach TKP znajduje sie TUTAJ bedą odbywac sie teraz na Sadybie.

EDIT
spoty wciąż sie odbywają regularnie w czwartki na Sadybie od 19
a na nich ludzie z różnych forów wpadają jesli nie ma nikogo na parkingu podziemnym to znaczy, ze jedzą juz koło świnxa na górze.

[ wiadomość edytowana przez: Yaryś dnia 2006-01-09 22:52:22 ]
  
 
W tym tygodniu testujemy nową miejscówkę (czy zmiana będzie na stałe okaże się później) - Caffe66, Prymasa 1000Lecia 74
  
 
a gdzie teraz w-wa sie spotyka?
  
 
Przed Kompem jak zawsze.
  
 
Cytat:
2006-08-23 23:25:33, Zawilczak pisze:
a gdzie teraz w-wa sie spotyka?



Zaklepany jesteś w Białym,....... to po co Ci jeszcze Wawa
  
 
niby fakt trudno
  
 
No a jakbym chcial wpasc do W-wy na 2 dni to ktos by chcial sie spotkac ?
  
 
No pewnie , powiedz tylko kiedy a ja przyjade
  
 
Cytat:
2006-09-17 09:24:26, Cromm pisze:
No a jakbym chcial wpasc do W-wy na 2 dni to ktos by chcial sie spotkac ?



Ja też bardzo chętnie, napisz tylko kiedy się wybierasz i gdzie będziesz przebywał, a postaramy się przyjechać.
Przez najbliższe 2 tygodnie pracuję do 19, tak więc będę mógł podjechać gdzieś wieczorkiem .


[ wiadomość edytowana przez: piotr0437 dnia 2006-09-18 19:54:15 ]
  
 
chyba tylko chciał sprawdzić naszą czujność