3-MIASTO ------------------- SPOTKANIA OKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Spot pomorski OKP ---- 11 maja godzina.10.00 pas startowy w Gdansku-Zaspie, a potem przejazd zorganizowana kolumna na lotnisko do miejscowosci Borsk k.Koscierzyny.
Jest to spot laczony z FSOAUTOKLUB, i MANTACLUB.
W programie wyscigi na 1/4 mili, proby sprawnosciowe, i co tylko sie da, mozecie zabrac pacholki, grille kielbaski, no i oczywiscie aparaty zeby uwiecznic tego spota.


Zamieszczam ankietę aby zorientowac się ile osob bedzie chętnych.

OPEL KLUB POLSKA
www.opelklub.pl
http://wap.opel.w.pl
klub@bik.pl
  
 
Sorry Panowie, ale mam komunię córki. Nie da rady. Ale duchem jestem z Wami.

  
 
Ja się pojawie, jak nieswoim autem (mam awarie ) to z kimś się zabiore.

P.S.
Ktoś będzie miał wolne miejsce ?
  
 
I tu też mnie nie będzie!!.. .. dolina... .. kiedy przyjdą lepsze czasy??.. Narazie nie mam co marzyć o jakimkolwiek wyjeździe.. buuuu!!... Sorka i miłego spotu!!
  
 
Już, już, już... dochodziłem, do wniosku że na pewno sie wybiorę, ale z tego co widać, termin jakoś mało frekwencyjny.
Wobec tego, może przełozymy to na inny weekend...

Poz NJOY
  
 
Termin dobry jak każdy inny zwłaszcza że z chencią bym sobie pojeździł. Problem polega na tym że znowu ludziska dają nieparlamentarnie mówiąc dupy Niemówie o kolegach z południa bo to przecierz naturalne że niekt przez Rzeczpospolitą poginać na mały zlot niebędzie ale Pomorskie daj równo dupy i to niepierwszy raz.

Ustalmy termin klubowego zlotu ogólnego, gdzieś na lipiec. Nie w Gdyni nie w Krakowie tylko gdzieś w centrum. Potrzeba tylko kawałka drogi żeby można było pojeździć i noclegowni. Niech w końcu zjedzie się więcej aut i ludzi.

Jak tylko zrobię coś z tym kołem to Cię wezme Adam.
  
 
Bartek dasz rade z tym kołem, pojedziemy może sobie w celu rekreacyjnym i jak zwykle sami bo znowu niemożna liczyć na klubową brać.

Dzisiaj jestem w fazie załatwiania głowicy i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu odpale auto.
  
 
siemanko spokojnie panowie dzialam w tym celu aby jak najwiecej autek jechalo, w planach ma jechac Mec, Long, K_r_y_s, ma byc spora rzesza z FSOAK no i z MantaClub sie szykuje pare furek, nawet ze szczecina wiec frekwencja powinna jako taka byc no i pewnie zjawi sie paru niezrzeszonych nigdzie
Potryk, nie ma problema mozesz jechac ze mna
pozdrowka i licze na dobra frekwencje
A tak na marginesie to slyszalem ze szykuje sie tez do Borska Trojmiejski Klub Tuningowy, i Audi Klub chyba czytaja ktores z forum albo u nas , albo na FSOAK, ewentualnie na MantaClub, bo tylko tam sie pojawila informacja o zlocie
  
 
Bardzo mi przykro ale niestety nimogę się pojawić, ponieważ wyjerzdżam do Elbląga na uroczystość rodzinną Bardzo chciałem wpaść w końcu na real polish air force base , nawet uzupełniłem z tej okazji brakującą oponę ale coż siła wyższa. Dobrej zabawy życzę, może jeśli będe wyjerzdżał po południu to wpadne na zaspę.
  
 
i tak jak sie orientowalem juz to prawdopodobnie nikt oprocz mnie nie jedzie na tego spota z Opel Klub, jest mi troszke wstyd przed chlopakami z FSOAK, za nasza frekwencje, no ale jaka bedzie frekwencja to sie okaze jutro......
  
 
tomek niestety bezx ascony ale ja bede na pewno tylko jeszcze nie wiem czy sam czy z osoba towazyszaca
  
 
i po zlocie, za frekwencje oplowiczow jest mi wstyd tylko jeden opel- oczywiscie moj, no i przybyl tez Zajac_11 bez asconki, ale zabral sie z kolega z FSOAutoKlub-u.
Ogolnie zlot uwazam za udany, zreszta jak zwykle chlopaki z FSOAK potrafia sie bawic , i zmobilizowac do dosyc dobrej frekwencji na zlotach i to co miesiac a u nas frekwencja gorsza niz 1 maja
szczerze nie widze sensu organizowania jakichkolwiek spotow, nie mam pretensji do kolegow z innych wojewodztw proste ze nikomu nie bedzie sie chcialo jechac tyle kilometrow, ale w FSOAK jest jeden kolega ktory to na spoty trojmiejskie przyjezdza z Ostrowca Świetokrzyskiego
  
 
Ja co do tego że niebyłem czuje się usprawiedliwiony (awaria auta - dopiero za tydzień będe miał). Pozatym bywałem praktycznie zawsze na spotkaniach.
Jeśli chodzi o reszte to się dołącze że jak zwykle dali ciała.
  
 
Wydaje mni sie ze tylko taka forma kontaktów między klubowiczami ( czeste spotkania ) pomogą w konsolidowaniu grupy regionalnej.
Dlatego dziwie sie osobom z tego regionu.Troche was tam jest.
A takie spotkanie raz na miesiac to chyba zbytnio nie zajmie wam czasu.

Zycze wytrwałości Tomkowi.

P.S.

W Lipcu planuje spotkanie OKP w Łebie.

-------------------------
LISTA OSÓB Z REGIONU POMORSKIEGO
1.Bartek
GDAŃSK
pomorskie
online: 2003-05-12 20:43:43
2002-11-06 Stały Bywalec OKP (2) SENATOR A2
2. Cuba
Gdynia
pomorskie
online: 2003-04-23 12:56:16
2003-04-09 Nowy w OKP (2) Opel Ascona 1.8
3. Darii
Gdańsk
pomorskie
online: 2003-03-19 13:08:04
2002-09-05 Stały Bywalec OKP (2) Opel Ascona GT
4. Gabrys
ppp
pomorskie
online: 2003-03-06 15:57:20
2002-12-10 Nowy w OKP (2)
5. gieroy
Słupsk
pomorskie
online: 2003-05-12 23:25:08
2002-11-12 Stały Bywalec OKP (2) Omega A Caravan 2.0 CD Diamant
6. jolka
trojmiasto
pomorskie
online: 2003-04-30 13:44:13
2002-12-10 Nowy w OKP (2) corsa
7. Kapi
Gdańsk
pomorskie
online: 2003-05-12 23:08:38
2003-01-13 Stały Bywalec OKP (2) Opel Vectra A
8. kefir
GDYNIA
pomorskie
online: 2003-05-13 12:23:37
2003-03-03 Nowy w OKP (2) OPEL OMEGA B caravan
9. K_R_Y_S
gdynia
pomorskie
online: 2003-04-28 15:07:42
2002-10-18 Stały Bywalec OKP (2) opel omega
10. malyma
Pszczółki
11. Mec
Gdynia
pomorskie
online: 2003-05-12 22:39:32
2002-11-28 Stały Bywalec OKP (2) OPEL ASCONA 1.6S
12. misza112
Gdańsk
pomorskie
online: 2003-03-03 12:45:32
2003-02-20 Nowy w OKP (2) opel rekord
13. PiotrS
Gdansk
pomorskie
online: 2003-05-13 12:21:44
2002-09-30 Nowy w OKP (2) Omega A 2.0i
14. Piter1
Gdańsk
pomorskie
online: 2003-02-24 10:16:18
2003-02-18 Nowy w OKP (2)
15. potryk
Gdynia
pomorskie
online: 2003-05-13 13:23:18
2002-10-03 Stały Bywalec OKP (2) Opel Astra A Caravan
16. Tomek_gdy
Gdynia-city
pomorskie
online: 2003-05-11 21:03:41
2002-11-21 Stały Bywalec OKP (2) Opel Manta 2.0GT/E
17. yach66
Lębork
pomorskie
online: 2003-05-10 15:09:22
2003-04-28 Nowy w OKP (2) Astra II
18. zajac_11
gdansk
pomorskie
online: 2003-05-13 06:09:34
  
 
Cytat:
2003-05-13 13:32:31, GSI pisze:
Wydaje mni sie ze tylko taka forma kontaktów między klubowiczami ( czeste spotkania ) pomogą w konsolidowaniu grupy regionalnej.
Dlatego dziwie sie osobom z tego regionu.Troche was tam jest.
A takie spotkanie raz na miesiac to chyba zbytnio nie zajmie wam czasu.

Zycze wytrwałości Tomkowi.

P.S.

W Lipcu planuje spotkanie OKP w Łebie.




Widzisz!!!
Ja się starałem ostatnio coś zorganizować, Bartek się starał i lipa - frekfencja była taka że sami sobie na kawkę poszliśmy.

Może jak będziesz ogłaszał że w lipcu w Łebie zlocik to więcej Braci się zjedzie . Więc czekam na jakieś info odnośnie Łeby

Pozdrawiam
Adam
  
 
adam moja ascona jest juz na warsztacie wiec ja niedlugo tez gdzies sie pojawie
a po drugie to musi byc sprawna do torunia bo mam zamiar ja tam zapedzic )) i jesli nadal nie zmieniles zdania to jedziesz ze mna ??
  
 
No to jeszcze przed Łeba proponuje jakies spotkanko, w 3 city tak zeby , nikt nie marudzil ze nie ma na paliwo bo za daleko mamy gdansk- pas startowy , sopot- opera lesna , jest i gdynia- skwer kosciuszki, albo polanka redlowska, wiec jaki termin i kiedy??? ja na razie wstawiam nowe serduszko mojej mani (na razie tajemnica jakie) do przyszlego weekendu powinna jezdzic a tu macie
fotki tego co sie dzialo a tu macie moja manie
pozdrawiam
  
 
Do łeby jadę.

Zając Adam ma już wygrzany fotel w Seniu

Maćku niezdejmuj tej listy. Tuż przed spotem porozsyłam wszystkim na maila. Jest tam gdzie pojeździć???
  
 
Sorki Zajac, ale tak jak Bartek napisał mam miejsce u niegu od dawna

Maćku daj jakieś info co do Łeby

Pozdrawiam
Adam
  
 
to znaczy ze jade sam????? leeeeeeeeeeee ale spoko
jakos to przezyje
wczoraj bylem na warsztacie i jaka byla moja radosc gdy mechanik powiedzial zebym przekrecil stacyjke a wiec panowie oglaszam ze moja ascona juz WRUCILA DO ZDROWIA i czekam na najblizszy spot