Dzisiaj na Bułgarskiej w Poznaniu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może dziwny temat ale nie wiem jak to zapisać Dzisiaj jechałem na Bułgarskiej w Poznaniu moją Nivką i ktosik miły jechał z przeciwka czerwoną Nivką na szerokich laczkach pozdrowiliśmy się tylko gdyż miałem na doczępkę przyczepę z towarem i nie mogłem się zatrzymać i chociaż zamienić trzy słowa z owym osobnikem Kto to taki był?? Niech się ujawni, może będziemy mieli jeszcze okazję pogadać


[ wiadomość edytowana przez: kacper97 dnia 2004-09-19 17:56:00 ]
  
 
Widać to żaden klubowicz jeżeli dotychczas się nie odezwał Trzeba go pozyskać
  
 
Hello
Tym razem to nie ja bo wróciłem dopiero niedawno do Posen
a na bułgarską to jak już pod stadion to YZF-kiem a nie nivką
Kręci się w tej miescinie jakaś taka Nivka na szerszych oponach i sprawia wrażenie obniżonej - właśnie w rejonie Bułgarskiej - Bukowskiej . Czy tamta czerwona może mi z przodu srebnego kangura??
  
 
Jeżeli chodzi o kangura to niestety nie wiem, nie przyjrzałem się Ale wydaje mi się że mamy na myśli tą samą ładną
  
 
Pewnie tak
Widziałem ją już kilka razy, jest na 15-kach i albo sporo obnizona albo spężyny ma ostro zjechane
Z tego co pamiętam bo kiedyś ją sobie obejzałem pod jumbo to miała inne oznaczenia niż standartowe w Ładach (raceing coś tam )a wydech puszczony bodajże bokiem
  
 
Cytat:
2004-09-24 19:09:08, Sniper pisze:
Hello Tym razem to nie ja



A może to byłem ja... czasami zdejmuję łatki, nakładam czerwony make-up na Niwkę i tak zamaskowany przemierzam arterie Pyrlandii . Tylko te "laczki" mi nie pasują
  
 
Cytat:
2004-10-23 12:03:24, Mariusznia pisze:
A może to byłem ja... czasami zdejmuję łatki, nakładam czerwony make-up na Niwkę i tak zamaskowany przemierzam arterie Pyrlandii . Tylko te "laczki" mi nie pasują




Wszystko jest możliwe
Ale chyba jej bym nie pomylił z Twoja łaciatą... Nota bene widziałem też ją kilka razy w Posen ale dawno temu - fajna zebra
  
 
Cytat:
2004-10-23 19:00:47, Sniper pisze:
Nota bene widziałem też ją kilka razy w Posen ale dawno temu - fajna zebra


Na zrazie Łaciata odpoczywa sobie w Wawie, ale niedługo planuję ją odtransportować do Poznania. A tam... noo... również będzie sobie odpoczywać na parkingu podziemnym, ale może czasami ją wyprowadzę na spacer .