MAZOWIECKIE ------------- SPOTKANIA OKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dlaczego nie ma oficjalnego regionu mazowieckiego lub stołecznego
Może jest tylko ja nic nie wiem


qrna!!! Nie chciałem, żeby ten post tu wpadł.

[ wiadomość edytowana przez: lukas20 dnia 2003-11-13 16:31:17 ]
  
 
Może dlatego że spotykamy się cyklicznie i zawsze w tym samym miejscu, informacja o tym jest zawsze na stronie głównej
PS. lukas chociaż może do WSHiP bo widziałem Twoje auto dzisiaj gustownie zaparkowane na wejściu do szkoły
  
 
LUKU Skajłokerze coś przycichłeś
  
 
Cześć,
trochę off-topic, ale prośba wielka:
poszukuję biura do wynajęcia w Warszawie - powierzchnia ok. 40 - 60 m, najlepiej 2 pomieszczenia, klasa B (ale bez przesady - niech nie będzie to "środkowy Gierek"), w miarę możliwości miejsca parkignowe, możliwość przyłączenia min. 3 linii tel, + internet, w miarę sensowna lokalizacja.

cena gra rolę drugorzędną - liczę, ża za ok. 15 euro /m na pewno cóś znajdę.

Gdyby ktoś z Was cóś wiedział, proszę o info.
W wawie będę we wtorek...

pozdro,
JuIcE
  
 
Raczej nie będziesz miał żadnych z tym problemów bo bardzo dużo jest wolnej przestrzeni handlowej. Ja Ci mogę polecić jedna firme z którą mam dobre układy, ale nie wiem jak to dokładnie wygląda bo raczej interesują mnie ich hotele (oczywiście biznesowo ).
http://www.pht.pl/index_1.html tu jest stronka, dalej klikasz na powierzchnię biurową i sprawdz czy to Cię interesuje. Masz tam wszystkie namiary i kontakty
Pozdrawiam

PS. jak chcesz to się mogę jeszcze rozejrzeć ale przed wtorkiem mogę nie zdążyć.
  
 
panowie zyjecie
cos cicho tu u Was
  
 
Cytat:
2004-02-06 21:48:02, Grooha pisze:
panowie zyjecie
cos cicho tu u Was



Żyjemy ale zloty mamy cykliczne więc w zasadzie nia ma o czym rozmawiać, a i tak ktoś zawsze na głównym rzuci posta o zlocie więc tu nikt nie zagląda
  
 
Dajcie znać jak bedzie spotkanie -chętnie dołączę
  
 
Spotykamy się w każdą ostatnia środe miesiąca na parkingu Galerii Mokotów 20.30.
Pozdrawiam
  
 
No witam po dlugim czasie nieobecnosci mojej na forum!!
W niedziele jestem w wawie i moze ktos by sie znalazl chetny na spotkanie???wiem ze spotykacie sie w srode 31 no ale niestety nie bede w stanie!!i dlatego moze ktos by mial chwilke czasu na maly spocik i z tego co sie orjetuje to bede pewnie jakos kolo poludnia w galerii mokotow!!czekam na propozycje a jak by co to na kom 691675314 PZDR
  
 
ale mozna gdzies indziej sie spotkac!!!!np mysle ze z galeri to na okecie jest blisko na cargo??!?!?!
  
 
Kto ma zamiar pojawić sie 31 na motylku ?

  
 
Samochodem lub bez ale będę.
  
 
czyzbysmy zabierali sie za rozruszanie naszego kacika?

a 31 oczywiscie ze bede i jeszcze pare osob tez napewno bedzie a Maciek Ty to nie sciemniaj juz widze jak sie zjawisz
  
 
Musimy ruszyć nasz mazowiecki kącik

31 będę na 100%. Wczoraj zapraszałem na motylka gościa z Corsą 1,3 cdti, mam nadzieję że wpadnie
  
 
Wnerwia mnie ten piszczacy pasek.....moze znacie jakiś sposób?
  
 
Cytat:
2004-03-27 16:10:34, GSI pisze:
Wnerwia mnie ten piszczacy pasek.....moze znacie jakiś sposób?



Piszczy lepiej niż oponki
Niestety nie wiem co można z tym zrobić
  
 
kupiłem dziś pasek....77 zł w Intecarsie ze zniżką oczywiscie.
Jutro zakładam.
Przepraszam KOledzy ze nie dotarłem na Motyla.....mam marne wytłumaczenie.
Jesli ktoś chciał naklejki to możemy się umówić w dowolny dzień.

Pozdrawiam
  
 
Ja poproszę o jedną naklejkę. Umówmy się na privie, OK?
  
 
Maciek jak zwykle kolejny raz zawiodl