LUBELSKIE ----------------- SPOTKANIA OKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich z regionu lubelskiego. zapraszam wszystkich lubelakow do udzialu w tworzeniu tego tematu. moze sie zbierzemy jakos i wzorem naszych kolegow (i kolezanek) zorganizujemy jakis spocik...

piszcie. sadze ze warto zorganizowac jakas podgrupe lubelska
  
 
wybaczcie ze dwa razy ten sam temat puscilem. mialem problem z polaczeniem (modem) i nie wiem czemu ale dwa razy poszlo

fajnie by bylo gdyby ktos z uprawnionych do takich spraw zablokowal albo najlepiej skasowal jeden z tych watkow.

przepraszam za problemy
  
 
bardzo dziekuje ze zrobieniem porzadku z tym watkiem

hop hop, czy w lublinie ktos zyje?? odezwijcie sie
  
 
O spoko!!!Nareszcie powstal i Lubelski region, a cieszy mnie to tym bardziej ze bardzo lubie tamte strony i czasami bywam kolo Zamoscia wiec jak by co to nie daleko.A tymczasem zycze jak najwiekszego udzialu chlopakow w tworzeniu tego regionu no i udanych spotow regionalnych POWODZENIUA I TRZYMAJCIE SIE TAM
  
 
Witam
podobnie jak Vectra życzę powodzenia w kształtowaniu nowego regionu. Scoodie musisz powysyłać privy i info na GG do ludzi z Regionu to jest skuteczniejsze niż nawoływanie w wątku
No i zajrzyj na listę oczekujących w OKP, oraz na listę motoinews użytkownicy
PZDR i Powodzenia Vincent
PS A u nas już 22 Aktywnych w tym Weteran i kilku w kolejce...
  
 
Czołem scoodie
Jestem z lubelskiego, konkretnie z Łukowa. W miarę możliwości będę starał się Ci pomóc, ale nie wymagaj za wiele, bo sam jestem nowy ichce poprostu Wam dorównać, BRACIA.

Rav
  
 
Witam
Z założenia wszyscy jesteśmy tu równi Wolniak Cieszę się że z miejsca angażujesz się w integrację Regionu Lubelskiego. To że jest on jeszcze nieliczny niech nikogo nie zraża, od nas/WAS samych zależy ilu ludzi do niego ściągniecie i jakie będą Wasze kontakty i Spotkania....
Powodzenia
Vincent
  
 
Vincent ja jestem z Miedzyrzec Podlaskiego czyli blisko Wolniaka, moze nie potrzebnie sie odzywam poniewaz jestem jeszcze młody i Omesie dzielę razem z ojcem bo niestac mnie na własny samochód ale jestem z wami i bardzo chcetnie w czyms pomoge jak tylko bede mógł. jak cos piszcie.

warpi@wp.pl
GG: 600247
  
 
wolniak bardzo mi milo, ze sie odezwales. Lukow to bardzo blisko. Vincent ma racje => everybody is equal

pozdrawiam i zapraszam pozostalych z woj lubelskiego do wyjscia z ukrycia. jak tylko bede mial dluzsza chwile przy kompie ze stalym laczem (ja mam modem) to porozsylam wiadomosci na gg tudziez maile.
  
 
No ja tez nie jestem właścicielem do końca tej białej omeszki, ale z klubu mnie wyrzucić nawet nie próbujcie
  
 
Wolniak to witaj w klubie takie czasy.
  
 
Dobrze że chociaż takie czasy nastały. Zawsze można chodzić pieszo, a czasami po sprzeczce nawet trzeba... Ktoś jeszcze zna ten temat????
  
 
witam! będę 22-23 w rodzinnych stronach możemy zrobić jakiś spocik
proponuję słynne już lotnisko koło Ułęża ale jestem otwarty na propozycje

ps. scoodie jakbyś wysyłał info to nie na gg bo chwilowo nie mam
  
 
no i widzę że zainteresowania brak
  
 
maryjan bardzo chetnie ale ja teraz kiepsko z kasa stoje i do tego lotniska to mam jakies 45km wiec nie jesli ustalimy spot w tym miejscu to ja niestety nie przyjade bo dzis kazda zlotowka jest dla mnie na wage zlota. moze by tak w lublinie albo swidniku jesli wam pasuje to ja juz mysle nad miejscem
  
 
ja do Ciebie też mam kawałek a widzę, że chętni jesteśmy tylko my więc chyba odłożymy spotkanie na inny termin
pozdr.
  
 
no trudno. wiary w suckces tych spotkan regionalnych w lublinie mi nie brak (tylko kasy chwilowo ) ale bedziemy walczyc :
  
 
Chłopaki, chyba musimy poczekać ze spotem , bo niestety nielicznie nas lubelszczyzna w klubowiczów obdarzyła. Poprostu możemy się spotkać, jak któryś będzie gdzieś blisko innego...
  
 
z tego co zauwazylem to jest nas trzech ktorzy sie zainteresowali tym tematem i sa lubelszczyzny. wiec mam propozycje.
moze by tak zorganizowac nasze spoty w ten sposob ze najpierw 2 wsiada w swoje fury i jedzie do trzeciego (np do maryjan'a). Pozniej ja i maryjan jedziemy do wolniaka, pozniej ....

co wy na to??

Oczywiscie kolejnosc "odwiedzin" nie musi byc taka jak podalem
  
 
może to i jest jakieś rozwiązanie ale jak narazie musimy spróbować zasilić swoje szeregi większą ilością lubelaków
pozdr.