Ulotki reklamowe LKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Moglby mi ktos podeslac ulotki do wtykania za wycieraczki??
Wydrukuje sobie i powtykam bo jezdzi po okolicy kilka/kilkanascie pieknych ruskich maszyn i az szkoda zeby tak sie marnowaly.
Oczywiscie o ile takie ulotki wogole istnieja :]
moj mail: vincenzoo@poczta.fm

Dzieki
 
 
Z tego co widzialem to wiekszosc robi na wlasna reke.. Najczesciej wykorzystujac logo ktore mozna zobaczyc na glownej stronce naszego Forum.. Mam taki pliczek graficzny - moge podeslac.. ale dopiero jak wroce z pracy..

Chodzi mi o znaczek Lada - KlubPolska - www.clublada.of.pl
  
 
rzeczywiście nie ma "oficjalnych" ulotek klubowych . kiedyś zrobilem kilka wzorow. z Tego co pamiętam to Adasco też ma kilka. Więc skoro temat powraca to możemy zrobić ze dwa klubowe wzory ulotek - oficjalne. Potem je wrzucić na stronke-lub ftp'a
Co wy na to??
  
 
w sumie to ja tez kiedys cos takiego "wyprodukowalem w kilkudziesieciu sztukach. nawet chyba gdzies to mam. moze niech rada zbierze wszysstkie jakie powstaly dotychczas i wybierze cos najlepszego he?
  
 
jak znajde dam na ftp.
  
 
Pomysl ulotek jest dobry ulotki robione recznie nie sa estetyczne ladnie i nie zachecaja.Jestem za tym zeby zrobic konkurs na ulotki klubowe.Zrobi sie ankiete i bedziemy glosowac
  
 
popieram cie FAZI. to dobre rozwiazanie. najlepiej jak by byla jedna obowiazujaca wersja
  
 
Cytat:
2004-11-04 13:54:01, adasco pisze:
jak znajde dam na ftp.


jak na razie ftp nie działa



Cytat:
2004-11-04 14:08:28, Fruwak pisze:
popieram cie FAZI. to dobre rozwiazanie. najlepiej jak by byla jedna obowiazujaca wersja



no i tak powinno być



proponuje niech każddy pozbiera to co ma i wrzucimy na FTPka(jak będzie dzialał) i wtedy porównamy Nasze Dzieła i wybierzemy obowiązujacą /OFICJALNĄ wersję ULOTKI KLUBOWEJ
  
 
Vincenzo wyslalem Ci mailem moj projekt, pozdrawiam !
  
 
Dzieki za nadeslane materialy. Napewno wykorzystam.
 
 
moim zdaniem lepiej nie zasmiecac (juz zasmieconego) ftp'a.
jest cos takiego jak oficjalny adres mailowy LKP (w tej chwili nie pamietam jak to brzmi, ale mozna sobie poszukac we wlasnym zakresie). jak rada wyrazi zgode, to moze by jej to przeslac wlasnie pod ten adres
czekam na opinie
  
 
jak już powstanie ta "jedynie słuszna" wersja ulotki to można zebrać zainteresowanych i wydrukować 1000 czy 2000 nz offsecie.Będzie taniej i ulotki nie wystraszą potencjalnych klubowiczów
  
 
Mam juz wersje ulotek od 4 osob. Dzieki wszystkim.
Jesli chcecie moge wrzucic na swoj serwer wtedy sobie posciagacie, ocenicie, podrukujecie lub co tam chcecie.
 
 
rzuc na serwer moze ktos cos zmieni moze doda i wkoncu beda jakies opinie. wspolnie mozna bedzie cos uzgodnic i przekazac radzie LKP konkretny projekt. mozna by tez bylo zrobic sąde na glownej www klubu
  
 
Proponuję wykonać projekt uzgodnionej graficznie ulotki / vlepki która każdy klubowicz mógłby sobie wydrukować i wsadzić za wycieraczkę napotkanej na drodze łady.

Mogę się takiego projektu podjąć.




[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2004-12-23 18:00:39 ]
[ powód edycji: Temat juz poruszany - wyszukiwarka sie klania ]
  
 
ja sobie poradziłem bez zadnego uzgabniania zrpbiłem mmałe poreczne karetczli przetwarzajac logo z koszulki czy kubka nie pamietam i teraz jak widze łade to chop za wycieraczke

pozdro
  
 
Aczy ktoś ma i może podesłać taki wzorek ulotki? Widziałem kilka ładnych Ładnych i aż ręce swędzą, żeby ulotkę wetknąć!
  
 
u mnie tez widze zawsze kilka ladnych i ulotke bym chetnie polozyl prosze o wzór jesli macie ja do was trafilem po klubowej nalepce jak scigalem sie z klubowa ladna Nivka tu w Sosnowcu pozdrawiam jak macie wzór to prosze o przesylke bieszczadnik@op.pl
  
 
dzieki z ulotki ! juz 2 zostaly podrzucone ciekawe czy ta akcja przyniesie jakis skutek
  
 
aj tez sie na to pisze i prosze o jakis wzór naklejek czy cos w tym stylu,z góry dziekuje. djkamil23@wp.pl pozdro dla posiadaczy samochodu łada