Problem z logowaniem automatycznym...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam od dzisiaj cos zaczelo sie dzac z Forum. Jak zawsze dotad wchodzilem sobie na stronke i bylem automatycznie zarejestrowany tak teraz jestem co prawda "zarejestrowany" (znaczy sie na dole jestem na liscie) ale miga mi link do Rejestracji i nie moge czytac klubowychpostow mimo ze jestem memberem oraz pisac poniewaz wysyłają sie bez tekstu. Dopiero jak sie zaloguje manualnie wszystko jest ok.
Czy moze cos skopalo mi sie w przegladarce?
  
 
Ja mam to samo.

Jak tylko zamknę okno, albo przeładuję stronę to od razu jestem wylogowany - doprowadza mnie to do szewskiej pasji.

Daemonie plizzzz poradź cusik na tą przypadłość.

Leszek
  
 
Koledzy - temat wyżej jest post o tym KLIK, KLIK >>>

aktualnie trwają prace konfiguracyjne na serwerze, niestety nie zapowiedziane i powodują delikatne kłopoty,
aczkolwiek automatyczne logowanie (cookies) powinno już działać, tak jest np w moim przypadku
  
 
Cytat:
2004-11-10 23:48:23, GDA pisze:
Koledzy - temat wyżej jest post o tym KLIK, KLIK >>>
(...)


To Ty chyba nie masz podziały na kategorie . Poza tym wspomniany temat nie traktuje o automatycznym logowaniu. O tym, że dyskusja zeszła tam na inny tor nie każdy musi wiedzieć.
Dobra, czepiam sie - już nie bede .


BTW - wobec zaistniałej sytuacji >> TEN LINK << już pewnie na nikim wrażenia nie zrobi .




[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-11-11 00:59:01 ]
  
 
Denerwujace to jest ale trudno.
gorzej ze nei moge wejsc do profilu idac paru osobom statusów nowych. - wchodze a tam jakbym był zwykłym userem a nie modem wrrr.
  
 
poczekamy zobaczymy. Moze Deamon cos z tym zrobi .
  
 
Ja tylko dodam, ze u mnie ciagle bez zmian - czyli logowanie za każdym razem obowiązkowe
  
 
Cytat:
2004-11-11 11:37:22, Leszek_Gdynia pisze:
Ja tylko dodam, ze u mnie ciagle bez zmian - czyli logowanie za każdym razem obowiązkowe



U mnie nadal tez a najgorzsze ze wlasnie postanowilem zmienic ikonke i dupa, nie moge...
  
 
już działa
  
 
Cytat:
2004-11-11 00:39:59, Race_D pisze:
To Ty chyba nie masz podziały na kategorie . Poza tym wspomniany temat nie traktuje o automatycznym logowaniu.


Ano nie mam

Rzeczywiscie temat nie traktuje bezpośrednio logowania, ale jest pochodną aktualnych kłopotów

mam nadzieje że na dniach wszystko wróci do normy i Daemon nie będzie zaskakiwany w przyszłości takimi niespodziankami