Zmieniłem samochód

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich po troche długiej nieobecności chciałem sie pochwalić zakupem nowego autka.Jest nim Honda Civic 1.5/90PS.
Troszke mocniejsza od mojego poprzedniego autka.
Żal mi jest sie pozbywać mojej poczciwej skody no ale cóż takie czasy...nie byłbym w stanie utrzymywać 2 aut naraz.
Jedynym plusem jest to że "sprzedałem" ją mojemu kuzynowi tak więc napewno będziecie ją widywac często...Tylko że bedzie troszke szybsza bo zakupiłem do niej nowe serce....ale narazie nic nie zapeszam.
W każdym razie czekam na propozycje jakiegoś spotkanka cobym mógł przetestować nowy nabytek.
To tyle
pozdrowionka
Dayton
  
 
Gratuluje i życze szerokiej drogiiiiiiiiiiiiiiiiii
  
 
no dayton gratuluje.mam tylko nadzieje ze niepujdziesz w slady GUGIego i niezmienisz klubu oraz ze na twoim nowym nabytku tez pojawi skie naklejka kamikadze :]
co do wyjazdu to tak jak co tydzien proponujemy wyjazd do szczurowej(rozmawiales o tym juz chyba z nimnulem)
w tym tygodniu jedziemy w sobote wiec zapraszamy wszystkich
Z tego co wiem narazie jedzie Nimnul I Wołek-ktos jeszcze??moze wkoncu misiek sie wybierze bo obiecal i co??mayday a ty??
  
 
No ja narazie nie dam rady jechać trzeba sie troche odkuć z kaską.Ale jakby było jakies spotkanko gdzieś tutaj w Kraku to pewnie bym podjechał...szczurowa jest kawałek drogi stąd więc sami rozumiecie.
Co do nalepek klubowych to sie może pojawią chociaż jeszcze nie dokońca nie wiem czy będą wogóle jakiekolwiek nalepki...