ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nareszcie pojaiwł się długo oczekiwany śnieg. Można teraz by zorganizować jakieś spotkanko na oblodzonej powieszchni zajezdni. A jeszcze jedno usunelibyście stare posty ponieważ zaśmiecają forum
  
 
Nie no zajebiscie z tym sniegiem szkoda tylko ze mam angine ale pod koniec tygodnia czemu nie mozemy posmigac pozdrowionka
  
 
Widze ze odzewu brak dalej Mayday moze chociaz my sie spikniemy na pasie wezme kamerke i poszalejemy bo warunki wysmienite


pozdro
  
 


PRZEJECHAL BYM SIE Z WAMI ALE NIESTETY NIE MAM CZYM ŻAŁOBA PO SPRZEDANYM WCZORAJ SPEEDOL-u

  
 
niecz gwiazdka mu świeci oczywiście chodzi o Speedol-a...a co do pasa to mam za łyse gumki żeby poszaleć...chyba że masz misio łańcuch.....
  
 
Byłem widziałem smigałem odradzam pas srodek lod a po bokach koleiny w ktorych mozna sie zakopac trudno Szkoda spidola fajniutki był teraz to juz niebedzie to samo czekamy na BMW wkoncu Bedziesz Miał Wydatki
  
 
A ja mam już felasie...teraz tylko jeszcze gumki, drobne przeróbki jazda..

[ wiadomość edytowana przez: ImaydayI dnia 2005-02-09 14:57:22 ]
  
 
pinknie warbi na felasiach alu czy stal?? i ile cali bo przy twoim zawiechu to nawet 15 niewidze gdzie one tam wejda
  
 
jak sie dobrze popieści to i piętnastka sie zmieści
  
 
Cytat:
2005-02-09 14:56:19, ImaydayI pisze:
A ja mam już felasie...teraz tylko jeszcze gumki, drobne przeróbki jazda.. [ wiadomość edytowana przez: ImaydayI dnia 2005-02-09 14:57:22 ]



HEHE po ostatniej rozmowie juz widze te "drobne przerobki" ale wyglad bedzie potezny pozdrawiam