OPOLE - spoty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam

skoro do spotkania w Cz-wie prawie nikt nie jest chętny, mimo starań Vistuli, to mam inną propozycje - spot w Opolu.
jest chetny Kiejstut z Ozimka, ja jestem na miejscu, Vistula tez nie ma jakos przesadnie daleko . Mam nadzieje ze ktos z Opola sie odezwie, no i Wrocław. Bede wysyłał privy do tych zrzeszonych, a nie zrzeszeni niech czytają posty .
co do terminu to podtrzymuje to co zaproponował Vistula czyli weekend przed świętami.
mam upatrzone dobre miejsce, nie rzuca sie w oczy, pusto, jezdzić mozna do woli, nawierzchnia mieszana, nawet mały "tor" rallycrosowy jest i napewno nikomu nie bedzie przeszkadzać.
czekam na odzew.
  
 
No ja jestem za tylko jedno ale...Opole to ja znam i to tylko tak ,zeby do ciotki dojechać i wrócić.Koncepcja jest OK.Piszę się na to...
  
 
Ładny temacik
W tych regionach jeszcze nie operujemy tak więc może to będzie początek, jeżeli potzrebujesz pomocy to prześlę bazę adresową (mail i GG) userów forum z tych regionów - oczywscie wszystkich tych którzy poruszają sie pojazdami FSO
  
 
Dolny Śląsk to zagłębie PTK i do tych zlotów proponuję się przyłączyć Natomiast na Śląsku często swoje zloty organizuje FCT.
  
 
Cytat:
2004-11-22 17:33:56, GDA pisze:
Ładny temacik W tych regionach jeszcze nie operujemy tak więc może to będzie początek, jeżeli potzrebujesz pomocy to prześlę bazę adresową (mail i GG) userów forum z tych regionów - oczywscie wszystkich tych którzy poruszają sie pojazdami FSO



bardzo bardzo chetnie. jesli mozesz to przeslij na maila. dzięki.
  
 
Cytat:
2004-11-22 17:46:49, Maciek_938 pisze:
Dolny Śląsk to zagłębie PTK i do tych zlotów proponuję się przyłączyć Natomiast na Śląsku często swoje zloty organizuje FCT.


Spoko i my damy rade. Wszyscy będą mile widziani. Bez podziałów.
  
 
Chętnie się piszę na taki spocik
Będzie mi bardzo miło gościć Wszystkich Chętnych w Opolu lub w moim Ozimku Oczywiście zgłaszam się do pomocy w organizacji spotu.
Są tu fajne tereny - np Jezioro Turawskie - miejsca dość, piekne leśne tereny, ośrodki - można wbić na cosik . I z Opola rzut beretem mogę wyskoczyć po niezorientowanych w okolicach.
No i jesli beda chętni - w programie byc grupowe obejrzenie BESKIDA.
Proszę więc równiez na priv'a o bazę członków i sympatyków z regionu Opole - Wrocław - Czestochowa
Kiedy planujemy spocik ?? Prosze o propo terminów.
  
 
Propozycja planu Spotu:
Termin - sobota (do ustalenia)
ok 11.00 spotkanie w Opolu.
11.30 / 12.00 - przejazd na Politechnikę , oglądanie Beskida
14.00 - przejazd (ok 15 km) nad Turawę do ośrodka nad jeziorem - obiad.
15-18 - nasze furki w terenie leśnym
18.00 - zakończenie w fajnej regionelnej knajpce przy piwku lub czym innym (wiem ,że jesteście kierowcami ) i bilardzie
(wypas stoły i obsługa!!)
Co Wy na to ??
Pozdro for ALL

  
 
Jezeli to bedzie 11.12 to ekipa opolska z TT jedzie na spot na slask. Jezeli to bedzie jakis inny termin to ja przyjade, chyba ze szkola mi wypadnie.
  
 
pomysł jest spoko, toklo gdzie to jest? i która sobota?pozdro, dobrze kombinujecie
  
 
Lista poszła na priva

Dla ciekawostki podam że na 2003 userów forum z dolnośląskiego - 46 podało kontakt do siebie i zaznaczyło posiadane auto, a na 420 z opolskiego - 16.

Napewno można "wyłowić" jeszcze więcej potencjalnych spotowiczów, bo wielu ma podany samochód ale nie ma kontaktu do siebie - wszystkie listy można znaleźć tutaj, sortując przez województwa

Uzytkownicy forum
  
 
Dzięki GDA za listę
Wraz z PSEMCIEM weźmiemy się za wysyłanie do tych ludzi info o spocie

W tym roku na SPOT wchodzą w grę juz tylko następujące terminy:

SOBOTY:
27.11
4.12
11.12 - ale to spot na Śląsku, a wiem, ze niektórzy z naszych chcą jechać. Może też się wybiorę ?
18.12

Można tez rozważyc spota pomiędzy świetami a Nowym Rokiem, ale dla niektórych to normalny dzień pracy i nie wiem co by z tego wyszło

osobiście celowałbym w 18.12 - tydzień po śląsku, bo na wczęsniejsze terminy trzebaby się pospieszyć z organizacją

Pzdrawiam Wszystkich

P.S. Parafrazująć Stratosa:
"Wżdy narodowie niech postronne znają, że Opole nie gęsi, swego SPOTA mają:" Mają ??


  
 
Jeśli moge coś zasugerować.
Tak jak napisał jeden z przedmówców, dolnyśląsk i śląsk jest dosyć licznie obsadzony przez użytkowników FCT oraz PTK.
Więc proponowałbym np skonsultowanie się (na stronach tych klubów) z użytkownikami Wrocławskiego PTK oraz FCT.
Nie wiem jak sprawa częstych spotów wygląda w FCT, wiem natomiast iż we Wrocławiu odbywają się cotygodniowe spoty(średnia frekfencja +/-8aut,dochodząca do 15aut)więc może warto by było połączyć spot (Opolski)z cotygodniowym (Wrocławskim).
Tylko co wy na to?
To raz, a dwa ktoś musiałby pokusić się o zorganizowanie/zgranie takiego mini zlociku(wręcz integracyjnego).

  
 
Siemanko.

Co do zlotu w Opolu.

Pomysl swietny, troche ludzi od mojego czasu znalazlo sie na opolszczyznie - to cieszy.

teraz termin.
tak jak pisal Ali-En - 11-XII to zlot TT (http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=68631&c=0&f=11) polaczony z zaproszeniami dla FCT, AK (Krakow), FsoMK i innych chetnych.
27-XI - to zlot FCT (http://www.fsocarteam.xip.pl/fctforum/viewforum.php?f=20) wiec i tu trudno bedzie sciagnac chlopakow (a warto by bylo)

tak wiec idea polaczenia zlotu z PTK Wroclaw (dzieki za wizyte w Plawkach) jest jak najbardziej sluszna.

co do Turawy.
wszystko spox, tylko podaj szacunkowe kwoty zeby sie mozna bylo finansowo przygotowac.

a co do miejsca spotkania.

to albo Opel, albo ktoras stacja paliw na Wroclawskiej. najlatwiej trafic z Wrocka a miejscowi i tak znajda bez problemow.

Wszystko na razie.

PZDR

[ wiadomość edytowana przez: flowerman dnia 2004-11-23 10:33:42 ]
  
 
ja zapraszam w imieniu FSO CT w sobote do rudy Slaskiej,u nas na comiesiecznych spotach zjawia sie jakies 20-30 furek.wiem tez o zlocie TT 11.12 ,dodatkowo nasz klub tez bedzie mial spotkanie oplatkowe najprawdopodobniej 18.12 tez serdecznie zapraszam.

co do spotow na opolszczyznie to wiem,ze kiedys byl tam zlocik zorganizowany przez TT.

wiem tez,ze najprawdopodniej bedzie wieksza impra w styczniu we wrocku.
  
 
Cytat:
2004-11-23 09:25:38, Kiejstut pisze:
osobiście celowałbym w 18.12 - ... Mają ??


miejmy nadzieje
dobrze mówisz, jestem za tym 18.12 sobota godz.11
i tego narazie sie trzymajmy.
co do łączenia spotów to ja nie mam nic przeciwko temu, chetnie wpadne kiedys do Wrocławia i mam nadzieje ze od Was tez w Opolu ktos sie pojawi.

jesli chodzi o miejsce, to juz na początku dalem propozycje, sprobuje jakas mapke przygotowac i wkleje na forum. jest to przy ul.Wrocławskiej, wiec łatwo trafic i nie trzeba błądzic po miescie.
a dokładniej jest to placyk w trójkącie pomiędzy Kanałem, starym cmentarzem a ul.Wrocławską, zaraz przy moście. nawierzchnia szutrowa, jest nawet wyjezdzone okrążenie, mozna jakies konkurencje zrobic.

plan spotkania -
1. hmmm, moim zdaniem nie ma wiekszego sensu jazda do Turawy. chyba kazdy z tych okolic tam byl, zimą to zadna atrakcja, strata czasu na dojazd, a dzień w grudniu krótki.
2. jakis lokal jak najbardziej bedzie wskazany, ogrzac sie cos zjesc. z tym piwem to niezbyt dobry pomysl, chyba ze ci nie miejscowi sobie nocleg załatwią, wtedy mozemy.. nie ma problemu.


dodałem mapke, moja propozycja - mapka

[ wiadomość edytowana przez: psemcio dnia 2004-11-23 18:54:54 ]
  
 
18 mam szkole, ale z racji przepisow chodze tylko na 2 zajecia, wiec moze sie wyrobie. A ten placyk jest bardzo blisko mnie.
  
 
Cytat:
2004-11-23 19:33:01, Ali-En pisze:
18 mam szkole, ale z racji przepisow chodze tylko na 2 zajecia, wiec moze sie wyrobie. A ten placyk jest bardzo blisko mnie.


i blisko mnie jednoczesnie. to gdzie Ty mieszkasz? bo ja na pl.J.Kazimierza.
  
 
Zaodrze. Dzielnica domkow obok cmentarza
  
 
Ja jezeli nie pojade na CT to na pewno bede w Opolu.
w koncu mam blizej.
a trafic do Ali-En-a to katastrofa.

no, ale, ale. ciagle malo ludziskow.
pisac kto bedzie