Club assistance

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie moderatorzy!!!

Jakie sa warunki uzyskania uprawnien do korzystania z tego klubu??
  
 
o ile dobrze pamietam jest to opcja dla klubowiczów i sympatyków.
tak więc, cierpliwości
  
 
skorzystac w naglym wypadku .... jesli jest sie kandydatem.... wydaje mi sie ze tez mozna. :d
  
 
I jeszcze jedno:

Czy duzo jest watkow na forum do ktorych dostep maja tylko klubowicze? Co raz na taki napotykam. Wiem, wiem musze byc cierpliwy....tak tylko z ciekawosci pytam
  
 
Nie ma czego zalowac... tam nic ciekawego nie ma hehe nie no zartuje - takich watkow jest sporo w dziale klub, w pozostalych - sporadycznie, na pewno stanowia one nie wiecej jak 20 % forum, zreszta juz w krotce mam nadzieje sam sprawdzisz - powodzenia !
  
 
Dzieki
  
 
Cytat:
2004-11-29 00:17:58, 1Bobo pisze:
skorzystac w naglym wypadku .... jesli jest sie kandydatem.... wydaje mi sie ze tez mozna. :d



może i można, ale to nie nasz wymysł. takie sa opcje forum. uprawnienia 0, a takie ma kandydat, nie mają dostępu do assistance klubowego.

  
 
Ja mam status sympatyka, mimo że pierwsze zgłoszenie do klub posłałem już we wrześniu tego roku Myślę że w tym tempie mam szansę na dostęp do Assistance gdzieś w połowie przyszłego roku.



  
 
Podejrzewam,ze masz status sympatyka z powodu niewielkiej jak dotąd (radio )aktywności na forum!!
Ale o to trzeba się zapytać moderów!
  
 
Najpierw musiałem w wolnych chwilach zapoznać się z zawartością forum i przeprowadzić napotrzebniejsze remonty w Ładziance Uważam że mowa dla mowy to tylko podkładanie się i zaśmiecanie forum . Teraz już w miarę wiem co mówię. A ponad wszystko wiem w miarę z czego się składa i dlaczego jeździ moje kochane autko W związku z tym liczę na zrozumienie ze strony moderatorów.

Apeluję o status klubowicza dla siebie.
  
 
Cytat:
2004-12-11 20:29:38, krycho pisze:
Podejrzewam,ze masz status sympatyka z powodu niewielkiej jak dotąd (radio )aktywności na forum!! Ale o to trzeba się zapytać moderów!



e tam zaraz moderow - ja nic o zadnym zgloszenu nie wiem, bo w tamtym czasie tej funkcji nie pelnilem.

A poza tym moder nie jest od podejmowania takich decyzji, do tego powolana zostala przeciez RADA LKP
  
 
A ja tylko CIERPLIWIE CZEKAM na inteligentny i mądry głos starszyzny przyznający (mi?:yes statusu klubowicza Bo ileż można być kandydatem
Pozdr
  
 
Cytat:
2004-12-11 20:24:26, kgs pisze:
Ja mam status sympatyka, mimo że pierwsze zgłoszenie do klub posłałem już we wrześniu tego roku Myślę że w tym tempie mam szansę na dostęp do Assistance gdzieś w połowie przyszłego roku.


Masz status sympatyka, bo odnosisz sie z zamiarem zmiany Łady na Wołgę, co stanowi poważne naruszenie niepisanego kodeksu LKP
  
 
Cytat:
Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------


2004-12-11 20:24:26, kgs pisze:
Ja mam status sympatyka, mimo że pierwsze zgłoszenie do klub posłałem już we wrześniu tego roku Myślę że w tym tempie mam szansę na dostęp do Assistance gdzieś w połowie przyszłego roku.


--------------------------------------------------------------------------------


Masz status sympatyka, bo odnosisz sie z zamiarem zmiany Łady na Wołgę, co stanowi poważne naruszenie niepisanego kodeksu LKP



Po prostu zmien na "Był Trabant - Jest Łada - Będzie Samara" - osobiscie wtedy postaram sie o zmiane Twoje statusu Pozdrawiam !
  
 
Panowie, spokojnie jak na wojnie Rada nierychliwa, ale sprawiedliwa

powolutku wszystko w swoim czasie :

KGS, twoja sprawa jest w toku. info na mailu masz
Artur na asistance musi poczekać jeszcze tylko 35 dni.
Mike, ty czekasz długo, bo jeszcze aż jeden dzień
  
 
Chcialbym podziekowac Fleszerowi za ofiarna pomoc w odpaleniu na linke i naprawie rozrusznika. Szczesliwie w sobote pogoda dopisala.
Jasiu
  
 
Milo mi -polecam sie na przyszlosc
  
 
Witam,

Puscilem post z prosba o ewentualna pomoc na trasie. Post znajduje sie tutaj. Jak bedziecie mieli chwile, rzuccie okiem.

Dzieki
Matys
  
 
Mati, gdy klikam na linka to otwiera mi sie okienko, w ktorym zaklada sie nowy topic... Wiec chyba cos nie gra!!
  
 
Cytat:
2004-12-20 23:01:22, 83matys pisze:
Witam, Puscilem post z prosba o ewentualna pomoc na trasie. Post znajduje sie tutaj. Jak bedziecie mieli chwile, rzuccie okiem. Dzieki Matys


witam, mialem, rzucilem, odpisalem tamze.